۳۲ پروژه عمرانی و اقتصادی در مهدی‌شهر افتتاح می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گفته آنلاین ، عبدالرضا میقانی وی در گفتگو با خبرنگاران صبح یکشنبه به مناسبت هفته دولت ، وی از طریق یک شورای سایبری گفت که در مجموع 32 پروژه عمرانی و اقتصادی در مهدیشهر برای هفته دولت اجرا می شود.

وی خاطرنشان کرد: 41 میلیارد وام برای این پروژه ها صرف شده است: “30 پروژه به ارزش 40 میلیارد تومان در بخش ساخت و ساز و دو پروژه به ارزش 1 میلیارد تومان در اقتصاد قابل افتتاح است.”

دولت 6 پروژه در هفته را در نظر می گیرد

فرماندار مهدیشهر به پروژه های آب و فاضلاب و مراسم افتتاح ساختمان شورای شهر توجه دارد درج انتخاب کردن وی گفت که این یکی از مهمترین پروژه ها در منطقه است. شش پروژه در این هفته در نظر گرفته می شود.

میقانی بابیان یادآوری می کند که پنج پروژه عمرانی به ارزش 255 میلیارد تعهد وجود دارد. اجرا شده در وام از تومان: به ارزش 20 میلیارد دلار. پروژه تومن در حوزه اقتصادی بازنگری می شود.

ساخت پروژه سد آغاز شده است فتیش وی 250 میلیارد تومان را یکی از مهمترین پروژه های این شهر توصیف کرد و افزود: ساختمان فنی و حرفه ای مهدیشهر که وام 3 میلیارد تومانی دارد ، در این هفته مورد بازسازی قرار می گیرد.

افتتاح رسمی پروژه های ناتمام تا پایان امسال

فرماندار ماشیشهر با بیان اینکه بسیاری از پروژه ها در سطح شهر راه اندازی شده و به عنوان مهمترین دغدغه مردم مورد استفاده قرار می گیرد ، افزود: پروژه های ناتمام در دهه فجر امسال افتتاح می شود.

میقانی بابیان یادآور شد: در ایام دهه فجر ، بیمارستان 85 تختخوابی مهدیشهر 94 درصد از نظر جسمی توسعه یافته است ، گفت: انتظار داریم خرید تجهیزات بهداشتی و درمانی این بیمارستان را تمام کرده و هر چه سریعتر با کمک وزارت بهداشت راه اندازی کنیم.

وی اظهار داشت: کتابخانه عمومی با نام مهدیشهر یکی دیگر از مطالبات مردم منطقه است ، ساخت این کتابخانه به پایان رسیده است و ما در حال تجهیز آن هستیم.

استانداری مهدیشهر خاطرنشان کرد: پروژه جاده مهدیشهر – شهمیرزاد از سال 1990 در حال انجام است و به دلایل مختلف مشکلاتی در منطقه پیچ دربند وجود دارد.

خروج از نسخه موبایل