اقتصادی

امضای متمم تفاهم‌نامه ستاد نانو و سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

امضای متمم تفاهم‌نامه ستاد نانو و سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

ستاد توسعه فناوری نانو و میکرو و سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی متممی را بر تفاهم‌نامه پیشین جهت حمایت از پروژه‌های تبادل فناوری، حل چالش‌های کشاورزی و منابع طبیعی و حمایت از استارت‌آپ‌های کشاورزی امضا می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی، در راستای سیاست‌های کلی کشور برای توسعه کشاورزی دانش‌بنیان و به‌منظور فراهم کردن شرایط برای همکاری‌های سازنده به منظور حمایت از پژوهشگران و فناوران، متمم تفاهم‌نامه ستاد نانو و سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی که در سال ۱۴۰۱ به امضا رسیده بود، در روز یکشنبه، ۸ بهمن‌ماه، در پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی کرج نهایی خواهد شد.

به نقل از ستاد نانو، در این متمم، مواردی همچون حمایت از پروژه‌های تبادل فناوری نانو در بخش کشاورزی، کمک به حل چالش‌های نانویی بخش‌های کشاورزی و منابع طبیعی و حمایت از شکل‌گیری استارت‌آپ‌های نانویی در حوزه کشاورزی با برگزاری فراخوان‌های دریافت طرح‌های فناورانه و تامین هزینه‌ها و حمایت‌های موردنیاز تا دستیابی به محصول اولیه از موارد طرح‌شده در این متمم خواهد بود.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به پوشش اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد می‌پردازم. با داشتن دانش عمیقی از پیچیدگی‌ها و رویدادهای مختلف در حوزه اقتصاد، تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین اخبار و تحلیل‌های قابل اعتماد را به شما ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا