استانی

بهره‌مندی ٧٠٠ خانوار روستایی در شهرستان ارومیه از راه آسفالته

به گزارش روابط عمومی آذربایجان‌غربی، حسین باقرزاده، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ارومیه با اشاره به عملکرد آسفالت راه‌های روستایی این شهرستان گفت: از ابتدای سال تا پایان آذر ماه جاری، در راستای ارائه خدمات حداکثری به مردم به ویژه در مناطق روستایی، این اداره کل در چارچوب وظایف سازمانی خود با جدیت تمام نسبت به ساخت و توسعه راه‌های روستایی در ارومیه پرداخته است.

وی ادامه داد: ساخت راه مناسب برای روستاها و مناطق کم برخوردار از جمله مهم‌ترین و شاخص‌ترین عوامل توسعه پایدار در زمینه زیرساخت‌های عمرانی بوده و نتایج مطلوبی از جمله محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار، مهاجرت معکوس از شهر به روستا، رونق اقتصادی منطقه و توسعه زیرساخت‌های گردشگری را به همراه دارد.

باقرزاده گفت: بیش از ٢٢ کیلومتر در قالب ١۵ پروژه در ارومیه زیر بار آسفالت رفت و طی این عملیات بیش از ٧٠٠ خانوار از نعمت جاده آسفالته بهره مند شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ارومیه در پایان سخنان خود با اشاره به تعداد ابنیه فنی ساخته شده خاطر نشان کرد: در این ٩ ماه ١٧ ابنیه فنی با دهانه زیر ٨ متر، و ۵ ابنیه فنی با دهانه بالای ٨ متر در راه‌های روستایی ساخته شده است.

46

دکمه بازگشت به بالا