ورزشی

رونمایی از اولین تیم یک‌چهارم نهایی جام ملت‌ها

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی؛ در اولین بازی مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا 2023، از ساعت 15 امروز (یکشنبه) تیم‌های ملی استرالیا و اندونزی در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 4 بر صفر به سود کانگوروها به پایان رسید.

باگوت بازیکن اندونزی در دقیقه 12 به اشتباه توپ را وارد دروازه خودی کرد تا استرالیا با نتیجه یک بر صفر پیش بیفتد. مارتین بویل در دقیقه 45 گل دوم زردپوشان را به ثمر رساند تا خیال شاگردان آرنولد در همان نیمه نخست مسابقه راحت شود. کریگ گوودوین در دقیقه 89 تیر خلاص را به پیکره رقیب وارد کرد، اما این پایان گل‌های استرالیا نبود، چرا که آنها در دقیقه 1+90 نیز گلزنی کردند. این گل را هری سوتار به ثمر رساند.

قضاوت این دیدار بر عهده محمدحسن عبدالله حسن محمد از کشور امارات بود که به فورنارولی و گتین جونز از استرالیا و اسنوی، والش و ژردی آمات بازیکنان اندونزی کارت زرد نشان داد.

258 258

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا