ورزشی

عکس‌| پوستر جالب رمی‌ها با حضور سردار آزمون

رم در این فصل از رقابت‌های سری‌آ عملکرد پر نوسانی داشته و همین موضوع باعث شده که شاگردان ژوزه مورینیو در حال حاضر با ۲۸ امتیاز در رتبه هفتم جدول قرار داشته باشند.

البته فاصله رم با منطقه سهمیه لیگ قهرمانان اروپا یعنی رتبه چهارم و فیورنتینا فقط پنج امتیاز است و آنها می‌توانند در ادامه فصل برای این هدف مهم نیز بجنگند.

شاگردان ژوزه مورینیو امشب اولین بازی خود را در جام حذفی ایتالیا یا همان کوپا ایتالیا انجام خواهند داد. جایی که آن ها باید در ورزشگاه المپیکو به مصاف تیم کم نام و نشان کرومونزه بروند. کرومونزه در سری بی حضور دارد و در این فصل نتایج بدی هم نگرفته است.

در همین راستا باشگاه رم پوستر جالبی را برای این مسابقه طراحی کرده که تصویر ستاره ایرانی این تیم یعنی سردار آزمون نیز در بخشی از آن قرار دارد. سردار در بازی امشب نیز کار را از روی نیمکت آغاز می‌کند اما اگر اتفاق خاصی رخ ندهد احتمالا او در نیمه دوم به زمین خواهد آمد.

1974449

258 258

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا