جراحی زیبایی شکم و پهلو در شیراز

بهترین پزشکان جراح زیبایی شکم و پروتز سینه در شیراز – آدرس و تلفن

هزینه پروتز سینه در شیراز

امروزه عمل های زیبایی در بین اقشار مختلف جامعه بسیار رایج شده است.یکی از این نوع عمل ها عمل زیبایی سینه  در شیراز می باشد، شیراز به دلیل داشتن بهترین جراح سینه افراد زیادی را برای این عمل به خود جذب می کند.هزینه پروتز سینه در شیراز و لیفتینگ سینه در شیراز به عوامل مختلفی مثل نوع عمل و مواد مصرفی در عمل زیبایی بسیار وابسته است.در جدول زیر آدرس جراح سینه در شیراز و تلفن جراح سینه در شیراز جمع آوری شده است.

رایج ترین روش های جراحی برای لیفتینگ سینه ها در شیراز

●لیفتینگ هلالی:

تکنیک ارتقاء هلال اغلب برای زنان که سینه کوچکتری دارند، استفاده می شود. این روش شامل ایجاد یک برش کوچک به نیمه اطراف نیمه بالای لبه سینه است. لیفتینگ هلالی اغلب هنگامی که یک بیمار در معرض یک روش فیلینگ سینه قرار می گیرد نیز، انجام می شود. این تکنیک باعث کم شدن زخم ها می شود.

●لیفتینگ گرد:

این روش برای سفتی خفیف تا متوسط در سینه موثر است. این روش شامل یک برش دایره ای است که در اطراف لبه آرئولار اجرا می شود و مانند لیفتینگ هلالی اغلب در عمل جراحی افزایش سایز سینه انجام می شود. این لیفتینگ همچنین می تواند در کاهش سایز آرئولار مفید باشد. زخم در اطراف لبه آرئولار قرار دارد اما در طول زمان محو می شود.

تنها در دور هاله سینه برای زنانی که درجه خفیف تا متوسط افتادگی سینه داشته باشند، مناسب است. این روش زمانی که در همراهی با قرار دادن پروتز سینه بوسیله جراح کاردان انجام شود ،می تواند با کمترین جای برش جراحی نتایج رضایت بخشی را برای فرد ایجاد نماید.

●لیفتینگ لنگری:

سه خط برش شامل برش دور هاله و برش عمودی از هاله سینه تا چین طبیعی زیر سینه و برش افقی به موازات چین زیر سینه تشکیل شده است.این روش با بیشترین میزان برش جراحی همراه است.در زنانی کاربرد دارد که افتادگی شدید سینه و نوک آنرا دارند و نمی توان با روشهای قبلی نتایج مطلوب را بدست آورد.

این روش که قدیمی ترین آنها نیز است معمولا” برای انجام همزمان لیفت سینه با کوچک کردن آن انجام می شود، و جراح قادر به حذف مقدار قابل توجهی از پوست اضافه و کاهش بافت است ،که نتایج بسیار خوبی را به همراه دارد. ولی همواره زخمها مشهود هستند.

مراقبت های لازم بعد از جراحی لیفت سینه

 1. برای چند هفته اول بعد از عمل باید به پشت بخوابید.
 2. روی تخت خود بالش اضافی بگذارید تا بتوانید بدن خود را بالاتر قرار دهید.
 3. سخت نگیرید – از استرس های غیر ضروری اجتناب کنید، مقدار زیادی خواب و تغذیه درست داشته باشید.
 4. اجتناب از فعالیت جنسی یک تا دو هفته پس از عمل لیفتینگ سینه.
 5. اجتناب از فشار دادن، خم شدن یا بلند کردن – نگه داشتن حتی اجسام کوچک و کم وزن.
 6. سینه های خود را از نور خورشید دور نگه دارید، به خصوص تا زمانی که شما هنوز بهبودی کامل نیافته اید:قرار گرفتن در معرض نور خورشید می تواند زخم را تشدید و آن را دائم، عفونی یا قرمز نگه دارد.
 7. مراقب باشید و سوند خود را تخلیه کنید.
 8. مهم است که برای جلوگیری از عفونت آنها را تمیز نگه دارید.
 9. لباس جراحی/ سینه بند جراحی خود را تا زمانی که جراح توصیه می کند که برای شروع پوشیدن سینه بند معمولی دوباره (معمولا 8 هفته پس از جراحی) بی خطر است، همواره استفاده کنید.
 10. برای فعالیت های روزمره خود از جمله دوش گرفتن، تمرین، شستن موها، بازگشت به کار و رانندگی، با پزشک خود مشورت کنید.

انواع پروتز سینه در شیراز از لحاظ میزان برجستگی

براساس میزان برجستگی، پروتزهای سینه سه نوع هستند:

    Low profile یا پروتز با برجستگی کم؛

    High Profile یا پروتز با برجستگی زیاد؛

    Ultra high profile یا پروتز سینه با برجستگی خیلی زیاد

انواع پروتز سینه در شیراز از لحاظ شکل ظاهری

۱. پروتز سینه گرد (round)

٢. پروتز سینه اشکی (آناتومیکال یا قطره‌اشکی)

انواع پروتز سینه از لحاظ جنس و مواد تشکیل‌دهنده

۱. پروتز سینه آب‌نمکی

۲. پروتز سینه سیلیکونی

۳. پروتزهای سینه ثابت یا Gummy Bear

جراحی زیبایی شکم در شیراز

اخیراَ  در ایران مانند بسیاری از کشورها، جراحی های زیبایی میان مردم عادی شدت بیشتری یافته است، با نادیده گرفتن افرادی که بنظرمی رسد انجام جراحی های زیبایی برای آن ها ضرورت ندارد، جراحی زیبایی برای تعدادی از افراد به معنای برآوردن یکی از نیازهای اساسی  آن ها می باشد.

جراحات ناشی از تصادفات، سوختگی ها و حوادث دیگر به اعضای بدن، در اغلب موارد چهره فرد را دستخوش تغییرات جدی می کند که مناسب ترین راه ترمیم آن، جراحی زیبایی توسط بهترین جراح پلاستیک ایران است. جراحی گونه، فک، بینی، پلک در برخی افراد تغییرات  کاملاَ محسوسی را ایجاد می کند، جراحی زیبایی شکم از جمله جراحی هایی است که معمولاَ افراد درباره آن اطلاعات چندانی نداشته و معمولا َ با دیدن تصاویر جراحی شکم، برای جراحی اقدام می کنند.

در این  مقاله سعی براین است که در رابطه با جراحی زیبایی شکم مطالبی در اختیار خوانندگان قرار گیرد، به طوریکه افراد با آگاهی برای انجام عمل زیبایی جراحی شکم تصمیم گیری و در نهایت ضمن برآورد هزینه جراحی شکم و پهلو، رضایت بعد از عمل را به دست آورند. در حال حاضر، در شهر شیراز از شهرهای بزرگ و پیشرفته کشورمان با وجود کیلینیک های بسیار پیشرفته، انواع جراحی های زیبایی و هم چنین جراحی زیبایی شکم تحت نظر بهترین جراح پلاستیک ایران انجام می شود.

گزینه های جراحی زیبایی شکم

 با دیدن تصاویر جراحی شکم، تصور بسیاری از افراد از جراحی زیبایی شکم، خارج کردن چربی های اضافه شکم و داشتن شکم سفت و عضلانی می باشد، این تصور تا حدی می تواند درست باشد که فرد دارای وزن مطلوب و نرمال خود باشد، یا وزن اضافه خود را از طریق ورزش و فعالیت های بدنی کاهش داده باشد با این تفاوت که نتیجه این کاهش وزن، عضلات شکمی شل، بد شکل، آویزان و افتاده باشد.

در نتیجه افرادی که دارای اضافه وزن و چربی های شکمی می باشند گزینه های مناسبی برای جراحی زیبایی شکم نمی باشند، در ابتدا باید از روش های کاهش وزن  یا جراحی معده وزن خود را کاهش داده و بعد از رسیدن به وزن ایده آل می توانند با دیدن تصاویر جراحی شکم برای انجام عمل جراحی زیبایی شکم در شیراز اقدام نمایند.

عمل جراحی زیبایی شکم در شیراز در کیلینک های تحت نظر متخصصان جراحی و بهترین جراح پلاستیک ایران صورت می گیرد، برای  مشاوره و کسب آگاهی در تمام موارد از جمله هزینه جراحی شکم و پهلو میتوانید به سایت  ما مراجعه نمایید.

جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم که به آن آبدمینوپلاستی نیز گفته می شود برای  حذف و رفع اسکار ناشی از زایمان، ترک  های پوستی ناشی از زایمان در صورتی که فرد قصد بارداری مجدد نداشته باشد، چروک های زیر شکم، افتادگی و شل شدگی شکم انجام گرفته می شود. در عمل جراحی زیبایی علاوه بر حذف پوست و چربی  اضافه شکم، عضلات دیواره شکم صاف، محکم و سفت می شوند.

 به طور کلی عمل جراحی زیبایی شکم در شیراز معمولاَ  به صورت های زیر انجام می شود:

 • مینی آبدومینوپلاستی برای افرادی کاربرد دارد که چین و چروک و پوست اضافی شکم آن ها بیشتر است، در این نوع جراحی برش شکم کوچکتر و محدود تر از روش کامل می باشد.
 • آبدومینوپلاستی کامل زمانی انجام می شود که توده چربی بسیار می باشد هم چنین عضلات و پوست دچار افتادگی می باشند.

به طور کلی عمل جراحی زیبایی شکم با توجه به نوع جراحی و برداشتن پوست و چربی اضافه بین سه تا پنج ساعت زمان نیاز دارد، در طول جراحی، پوست و چربی اضافه کشیده شده، عضلات جابجا و صاف شده سپس  در محل قرار گرفته و بخیه زده می شوند. کشیدگی بیش از حد پوست و فشار عضلات، مشکلات تنگی نفس و ظاهری نازیبا را درآینده به دنبال  خواهد داشت. هزینه جراحی شکم و پهلو به دلیل متفاوت بودن مکان، پزشک، نوع جراحی ثابت نبوده و متفاوت می باشد.

اقدامات بعد از جراحی شکم

 • بستری به مدت دو روز
 • استفاد ه مداوم از شکم بند به مدت دو هفته و پس از آن یک ماه روزانه
 • مصرف آنتی بیوتیک طبق مدت تعیین شده توسط پزشک
 • حداقل به مدت شش هفته از انجام فعالیت های سنگین خود داری کنید.

عوارض پس از عمل جراحی شکم

به طور معمول هر عمل جراحی عوارض را به دنبال دارد عمل جراحی زیبایی شکم نیز ممکن است با عوارض زیر همراه باشد:

 • مصرف دارو ها و مسکن هایی که توسط پزشک تجویز شده است
 • خونریزی زیر پوست
 • کبودی و تورم
 • عفونت
 • بی حسی پوست

مرجع مقاله:

https://noorabeauty.com/عملية-شد-البطن/

دکمه بازگشت به بالا