عمومیکسب و کار ایرانیان

 تور سرندی ضد سایش گالوانیزه، فولادی و استیل 

توری سرندی Chain link wire mesh یا  curtain mesh

توری سرندی نوعی شبکه فلزی لوزی می باشد که بافت آن به صورت زنجیری بوده و بسته به نیاز و کاربرد آن جنس سیم آن متغییر می باشد. کاربرد اصلی توری سرندی همانطور که از نام آن مشخص است در ساخت سرندهای صنعتی و الک های ریخته گری و رولیک نوار نقاله می باشد. نوع گالوانیزه توری سرندی را با عنوان توری کرکره ای می شناسند که جهت محافظت ازکرکره های شبکه ای و امنیت بیشتر آن کاربرد دارد.

توری سرندی شبکه ی منظمی از مفتول هایی درهم تابیده شده، با جنس و قطر متفاوت است که دارای تنوع و کاربردهای گوناگونی می باشد . این نوع توری ها بر خلاف توری گابیون، توری مرغی و یا توری فرنگی، دارای چشمه های لوزی شکلی هستند که همانند زنجیرهای در هم تنیده شده می باشند و از جنس آهنی، استیل، گالوانیزه، مسوار، فولاد و غیره تولید می شوند. در ادامه راجع به کاربرد توری سرندی ، قیمت توری سرندی و خرید توری سرندی به همراه اطلاعات خرید سنگ شکن هیدروکن؛ توضیحاتی ارائه شده است.

چنانچه کاربرد این نوع توری متفاوت باشد جنس مفتول آن نیز متفاوت خواهد بود. نمونه های استاندارد این توری با توجه به چشمه های آن تعریف می گردد و همانطور که از نام توری مشخص است، برای تولید سرندهای صنعتی و یا صافی های ریخته گری کاربرد دارد. این توری ها براساس نوع کاربرد و نیاز مشتری تولید می گردد و از استحکام و دوام بالایی برخوردار است. این توری از چشمه یک ملیمتر الی 100 میلمتر تولید می شود و باغ قطر وایرهای مختلف بر اساس چشمه های توری سفارش پذیرفته می شود.

توری سرندی |توری سرندی ارزان قیمت

انواع توری سرندی

توری سرندی نسبت به جنس مفتول استفاده شده انواع و جنس های مختلفی تولید میشود. مفتول های استفاده شده در توری سرندی معمولا مفتول گالوانیزه، مفتول سیاه است . همچنین توری سرندی از جنس های استیل، مس، آلومینیوم، برنج، نیکل و غیره تولید میشود.

در بین توری های سرندی، توری سرندی های فولادی، استیل، گالوانیزه و مس محبوبیت و کاربرد و استفاده ی بیشتری نسبت به دیگر نوع ها دارد.

نا گفته نماند که توری سرندی از جنس پلاستیکی هم وجود دارد که از مواد های نایلون، پلی اتیلن ، پی وی سی و پلی پروپیلن تولید میگردد.

توری سرندی برنجی نیز انعطاف پذیری و استقامت بالایی دارد که در برابر فرسایش مقاومت خوبی دارد و عموما در پالایش نفت استفاده میشود.

برنز یکی از آلیاژ های پرکاربرد است که دوام و انعطاف پذیری بالایی دارد و بدلیل قیمت بالای آن در جاهای خاصی استفاده میشود.

مونل توسط کاربران صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد و ضد حریق است.

خرید توری سرندی

خرید توی سرندی با توجه به انواع آن صورت می گیرد و در سه نوع تولید می شود : توری سرندی آهنی ، گالوانیزه و فولادی که بر اساس جنس مفتول طبقه بندی می شود. در این بخش به توضیح کامل در خصوص آن می پردازیم. همچنین برای خرید توری سرندی باید به کاربرد هر نوع ، شکل ظاهری و نیاز مشتری توجه کرد . از کاربرد های توری سرندی می توان به  موارد زیر اشاره کرد:

1 . سرند کردن خاک، شن و ماسه معادن ، ساختمان سازی و کارخانجات

2 . تولید قفس های مستحکم برای حیوانات

3 . بهره گیری از آن در پروژه های عمرانی و ساختمانی

4 . بهره گیری از آن جهت مستحکم کردن دیوارهای طلافروشی ، صرافی ها و …

5 . استفاده از آن جهت جداسازی در خطوط تولید مواد غذایی و کشاورزی

6 . نوعی حفاظ محکم برای پادگان های نظامی

امروزه از این توری هایی که ضخامتشان بین دو تا چهار میلیمتر می باشد جهت ساخت پانل های سه بعدی استفاده می شود. ساخت پالت، حفاظ و انواع قفسه و… از مصارف متداول انواع شبكه‌هاي فولادي در جهان امروز محسوب مي‌شود.

کاربرد اصلی توری سرندی رولی

کاربرد اصلی توری سرندی همانطور که از نام آن مشخص است در ساخت سرندهای صنعتی و الک های ریخته گری می باشد. توری های سرندی رولی که از نوع گالوانیزه می باشد با عنوان توری کرکره ای می شناسند که جهت محافظت ازکرکره های شبکه ای و امنیت بیشتر آن کاربرد دارد.

انواع مختلف توری سرندی رولی

توری سرندی رولی انواع مختلفی دارد که در این قسمت چند نمونه از آن ها را به شما معرفی می کنیم :

  • توری سرندی استیل
  • توری سرندی گالولنیزه
  • توری سرندی فولادی
  • توری سرندی مسوار

صنایع فلزی قائم تولدی توری طبق چشمه استاندار با قطر وایر مختلف و بنا به درخواست مشتری میتواند تولید کند که ابعاد و عرض آن مطابق با نیاز و سفارش مشتری می باشد.

تولید توری سرند رولی

توری های سرند رولی توسط دستگاه اتوماتیک ساخته می شود و مواد اولیه ای که برای ساخت آن به کار می رود مفتول هایی می باشد که در خود کارخانه به صورت فشرده  و سخت شده و مقاوم در مقابل سایش تهیه میگردد

موارد مصرف سرند سنگ شکن

معادن شن و ماسه جهت دانه بندی

معادن زغال سنگ و کارخانجات آسفالت

کارگاه های ساختمانی

ایجاد سدها و راه آهن

کاربردهای توری سرندی

و دیگر موارد عمرانی و صنعتی بکار برده میشود

تورهای سنگ‌شکن در ابعاد ۱۰۰ در ۲۰۰ سانتی‌متر و ۱۰۰ در ۱۵۰ سانتی‌متر با قطرهایی از ۳ تا ۸ میلی‌متر و با چشمه‌های ۵ تا ۳۰ میلی‌مت عرضه می‌گردد.

1- سرند شن و ماسه ، معادن ، ساختمان ها و کارخانجات

2- ساخت قفس های مقاوم برای حیوانات وحشی

3- در مصارف صنعتی ، ساختمانی ، بهداشتی ، پتروشیمی ، ورزشی ، کشاورزی

4- استفاده در پروژه های عمرانی و ساختمانی

5- حفاظ در مناطق حساس پادگان ها ، فرودگاه ها ومناطق نظامی

6- استفاده جهت مقاوم سازی دیوارهای طلا فروشی و سرافی ها

7- جداسازی و دانه بندی در خطوط تولید مواد غذایی و کشاورزیراهنمای ، به معرفی ویژگیها و مشخصات، انواع توری سرندی همراه با لیست (پرسی) و کاربرد آن می پردازد. لازم است که پیش از اقدام به خرید، اطلاعات همه جانبه ای در مورد کالای مد نظر، قیمت و کیفیت آن، نوع و ویژگی های انواع ایت توری فلزی، کاربرد و شیوه استفاده از آن به دست بیاورید و به وضوح بدانید که هدفتان از خرید آن چیست و دقیقا چه کاربردی را از آن انتظار دارید. در ادامه به کاربرد و موارد استفاده، روش ساخت و تولید در کارگاه، نحوه خرید استیل و فولادی سرندی ارزان قیمت مستقیم از کارخانه تولیدی، قیمت هر متر توری، برگ یا هر کیلو تور سرندی ضدسایش شن و ماسه و مواردی از این دست خواهیم پرداخت.

توری سرندی استیل و فولادی چیست؟

توری سرندی فولادی ، نوعی از توری های مفتولی با ساختار بافت هستند ساختار موج دار مفتول های به کار رفته در تار و پود این توری ها، ساختاری محکم تر به آن می بخشد از تابیده شدن مفتول ها ساختارهای منفذ مانند به نا چشمه تشکیل می شود که برای ثابت ماندن شکل چشمه ها و مستحکم تر شدن توری، مفتول های موج دار، پس از آنکه در هم تنیده شدند، در نقاط اتصال، به یکدیگر جوش داده می شوند.

بر اساس این توری ها بر اساس ضخامت مفتول، شکل  و اندازه چشمه ها و نوع مفتول به کار رفته در ساخت آن، اقسام مختلفی دارد که با خصوصیات متفاوت برای استفاده در مصارف گوناگون مناسب هستند.

توری های سرندی برای غربال کردن کاربرد دارد. این توری ها برای به کارگیری در انواع مشاغل و صنایع مانند پژوهشگاه های تحقیقاتی، علوم پزشکی، صنایع مواد غذایی، شهرسازی و معماری و … تولید می شوند.

انواع توری های سرندی که تولید و در بازار عرضه می گردد، جنس مفتولی متفاوت، چشمه های گوناگون و سایز مختلف دارند.

دکمه بازگشت به بالا