هزینه تعویض ال سی دی آیفون

عناوین نوشته پنهان سازی عناوین

تعویض و تعمیر تاچ ال سی دی آیفون اپل با گارانتی اصلی Apple

اگر ال سی دی آیفون شما شکسته و نیاز به تعمیر دارد، نگران هزینه تعمیر و کیفیت ال سی دی جدیدی که روی گوشی نصب می‌شود نباشید! با سرویس ما می‌توانید تعمیر ال سی دی شکسته آیفون را با کمترین هزینه و ضمانت اورجینال بودن انجام دهید.

شکستن ال سی دی آیفون و دلیل آن

شکستن ال سی دی آیفون های اپل یکی از اتفاق های رایجی است که در آن ها رخ می‌دهد. تقریبا 60 درصد سفارش های تعمیر ال سی دی که برای آیفون های اپل ثبت می‌شوند به دلیل شکستن ال سی دی آن ها بوده و عموما هم شکستن ال سی دی آن ها به دلیل سهل انگاری کاربر و افتادن گوشی از دست وی رخ می‌دهد. متاسفانه ال سی دی آیفون های اپل به شدت در برابر ضربه حساس است و افتادن موبایل بر روی زمین اصلی ترین دلیل شکستن ال سی دی آیفون ها به شمار می‌رود. اما اگر بنا به هر دلیل LCD آیفونمان شکست چه کنیم؟ چطور می‌توانیم با کمترین هزینه و بهترین کیفیت تعمیر آیفون را انجام دهیم؟ در ادامه بیشتر در مورد جزئیات این موضوع در آروند گارانتی صحبت می‌کنیم.

تعمیر ال سی دی شکسته آیفون به دو روش قابل انجام است!

اگر ال سی دی اپل شما در اثر ضربه یا بنا به هر دلیل دیگری شکسته باشد، با توجه به نوع شکستگی که اتفاق افتاده به دو روش مختلف قادر به تعمیر LCD گوشی خواهید بود. اما این دو روش کدامند و چه تفاوتی نسبت به هم دارند. در بخش زیر دو روش مختلف تعمیر lcd آیفون را برایتان شرح می‌دهیم.

  • حالت اول (تعویض کامل تاچ ال سی دی): اگر ال سی دی آیفون شما به گونه‌ای شکسته باشد که اصلا روشن نشود یا روشن شود اما تاچ آن درست کار نکند، شما ملزم به تعویض کل مجموعه تاچ ال سی دی گوشی خواهید شد. متاسفانه تعویض کامل تاچ ال سی دی آیفون ها به ویژه در نسخه های جدیدتر این سری از گوشی های اپل به مراتب هزینه بردار است. در نظر داشته باشید برای جلوگیری از بروز این فاجعه و صرف هزینه گزاف برای تعمیر ال سی دی آیفونتان می‌توانید گوشی خود را بیمه کنید! برای آشنایی بیشتر با بیمه موبایل و جزئیات این سرویس توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله “بیمه گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟“ بپردازید.
  • حالت دوم (تعویض گلس روی ال سی دی): این حالت از تعمیر ال سی دی شکسته آیفون فقط در شرایطی قابل انجام خواهد بود که در اثر ضربه وارد بر گوشی فقط گلس یا شیشه روی آن بشکند و آسیبی به تاچ و خود فریم ال سی دی وارد نشود. در اینگونه شرایط علیرغم اینکه ترک ها و شکستگی هایی روی صفحه نمایش آیفون دیده می‌شوند، اما ال سی دی و تاچ آن بدون مشکل کار خواهند کرد. نکته مهم اینکه اگر بتوان تعمیر ال سی دی شکسته آیفون را با تعویض گلس انجام داد، هزینه تعمیر به طرز چشمگیری کاهش پیدا می‌کند و ال سی دی و تاچ فابریک آیفون هم تعویض نمی‌شوند! برای آشنایی بیشتر با جزئیات و نحوه طراحی مجموعه تاچ و ال سی دی آیفون های اپل و درک بهتر حالت تعویض گلس ال سی دی به مطالعه مقاله “شرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن ها“ بپردازید.

 بنابراین تعمیر تاچ ال سی دی آیفون های اپل با توجه به شرایط می‌تواند به یکی از شیوه های نام برده شده انجام گیرد. در نظر داشته باشید که شیوه دوم یا همان تعویض تاچ ال سی دی آیفون نیازمند در اختیار داشتن تجهیزات و ابزارهای خاصی است که در هر مرکز تعمیرات موبایلی وجود ندارند و مرکز ما یکی از اولین شرکت هاییست که به مدرن ترین نسخه این تجهیزات دسترسی دارد.

هزینه تعمیر ال سی دی آیفون چقدر است؟

هزینه تعمیر ال سی دی شکسته آیفون ارتباط مستقیمی با مدل آیفون و همچنین حالتی که قرار است تعمیر LCD انجام بگیرد، دارد. طبیعتا هرچقدر مدل آیفون شما جدیدتر باشد، تاچ ال سی دی آن بزرگ تر و با کیفیت تر خواهد بود و در نتیجه هزینه تعمیر و تعویض آن هم افزایش پیدا می‌کند. همچنین اگر شکستگی LCD گوشی به گونه‌ای باشد که ملزم به تعویض کامل تاچ و ال سی دی شوید، باز هم هزینه تعمیر افزایش می‌یابد چون تاچ و ال سی دی آیفون ها یکی از گران قیمت ترین قطعات بکار رفته در آن ها محسوب می‌شود. اما اگر بتوان تعمیر ال سی دی شکسته آیفون با تعویض گلس روی ال سی دی انجام داد، هزینه نهایی به طرز چشمگیری کاهش پیدا می‌کند. بنابراین اگر خوش شانس باشید و بتوانید تعمیر ال سی دی آیفون را با تعویض گلس روی ال سی دی تکمیل کنید، هزینه تعمیرات را به طرز محسوسی کاهش می‌دهید.

آیا تعمیر ال سی دی شکسته جزء خدمات گارانتی و بیمه موبایل قرار دارد؟

متاسفانه گارانتی موبایل مواردی همچون شکستن ال سی دی را تحت پوشش قرار نمی‌دهد. برای مثال اگر آیفونتان را به تازگی خریداری کرده باشید و هنوز دوره گارانتی آن منقضی نشده باشد و در این بازه ال سی دی گوشی شما در اثر افتادن از دستتان بشکند، نمی‌توانید با گارانتی و بدون پرداخت هزینه ال سی دی آیفون را تعمیر کنید.گارانتی موبایل حتی خرابی های که ممکن است در اثر آب خوردگی در ال سی دی آیفون های اپل رخ دهد را هم تحت پوشش قرار نخواهد داد. بنابراین تقریبا گارانتی گوشی در قبال تعمیر ال سی دی شکسته آیفون هیچ مسئولیتی قبول نمی‌کند و این مسئله اصلا جالب نیست.

اما در سمت مقابل بیمه موبایل در قبال شکستن ال سی دی گوشی ها از جمله آیفون های اپل مسئول عمل می‌کند. اگر گوشی خود را از قبل بیمه کرده باشید و بنا به هر دلیل (حتی افتادن گوشی از دستتان در اثر سهل انگاری شما یا آب خوردگی) ال سی دی آن بشکند و خراب شود، باز هم شرکت بیمه کننده طبق ضوابطی که در قرارداد بیمه ذکر شده به شما غرامت پرداخت می‌کند. جالب است بدانید بیمه موبایل حتی در قبال بروز حوادثی همچون آتش سوزی، گم شدن و به سرقت رفتن گوشی و غیره هم به مشتری غرامت پرداخت خواهد کرد. برای آشنایی بیشتر با جزئیات بیمه موبایل توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله “از ۰ تا ۱۰۰ بیمه موبایل و گوشی ؛ بهترین بیمه، آموزش بیمه، هزینه بیمه“ بپردازید.

منظور از ال سی دی اورجینال و ال سی دی کپی چیست؟

اگر قرار باشد ال سی دی آیفون شما بنا به هر دلیل تعویض شود، مطمئنا با اصطلاحاتی مثل ال سی دی اورجینال، ال سی دی OEM، ال سی دی چینی، ال سی دی درجه یک، ال سی دی گرید A، ال سی دی کپی و غیر برخورد خواهید کرد. اما این اصطلاحات دقیقا چه مفهومی دارند و منظور فروشندگان قطعات و تعمیرکاران موبایل از بکارگیری آن ها چیست؟ به صورت کاملا خلاصه باید بگوییم که ال سی دی گوشی ها از جمله آیفون های اپل به دو نوع مختلف در بازار وجود دارد که به شرح زیر هستند:

  • ال سی دی اورجینال یا OEM: ال سی دی های اورجینال که اصطلاحا به آن ها ال سی دی OEM هم گفته می‌شود در واقع ال سی دی های کامل اصل گوشی هستند که توسط شرکت سازنده یعنی اپل تولید شده‌اند. بنابراین کیفیت ال سی دی اورجینال یا OEM با کیفیت ال سی دی فابریکی که در گوشی شما نصب است هیچ تفاوتی ندارد. این دسته از ال سی دی ها نسبت به سایر ال سی دی های دیگر گران قیمت تر هستند اما کیفیتی برتر را هم ارائه می‌کنند.
  • ال سی دی کپی: ال سی دی های کپی که با نام های دیگری همچون ال سی دی گرید A، ال سی دی کی گرید A+، ال سی دی چینی، ال سی دی درجه یک و غیره هم مورد خطاب قرار می‌گیرد، آن دسته از ال سی دی هایی هستند که توسط شرکت های دیگر که اغلب هم چینی هستند تولید می‌شوند و از نظر کیفیت با ال سی دی اورجینال آیفون تفاوت دارند و کیفیت کمتری را ارائه می‌کنند اما مزیت آن ها مربوط به قیمت مقرون به صرفه ترشان می‌شود.

بنابراین اگر به کیفیت ال سی دی که قرار است بعد از تعمیر ال سی دی شکسته آیفون در گوشی شما نصب شود اهمیت می‌دهید، حتما ال سی دی های OEM یا اورجینال را برای نصب در گوشی انتخاب کنید. برای آشنایی بیشتر با تفاوت دو نوع از ال سی دی های نام برده شده توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله راهنمای “شرح تفاوت ال سی دی اورجینال و کپی آیفون های اپل“ بپردازید.

چگونه از اورجینال و OEM بودن ال سی دی آیفون در حین تعمیر مطمئن شویم؟

متاسفانه در بازار آزاد بستری ایجاد شده که برخی از تعمیرکاران از آن سوء استفاده می‌کنند! عموما این نوع سوء استفاده ها در قبال افرادی انجام می‌شود که تجربه کافی در حوزه موبایل ندارند. یکی از روش های سوء استفاده‌ای که متاسفانه خیلی هم رایج شده مربوط به نصب ال سی دی های کپی به جای ال سی دی اورجینال در گوشی مشتریان و دریافت هزینه تعویض ال سی دی اورجینال می‌‌شود. تصور کنید شما برای تعمیر ال سی دی شکسته آیفون خود نزد تعمیرکار مراجعه می‌کنید و از وی می‌خواهید که ال سی دی اورجینال یا OEM را در آیفونتان نصب کند اما او یک ال سی دی کپی را در گوشی نصب و مدعی می‌شود که ال سی دی اورجینال را در دستگاه نصب کرده است و هزینه تعویض ال سی دی اورجینال را هم از شما دریافت می‌کند!

متاسفانه تشخیص ال سی دی اورجینال از کپی در اینگونه شرایط و بعد از نصب آن در گوشی خیلی راحت نبست و به جرئت می‌توان گفت که 80 درصد کاربران عادی متوجه این امر نمی‌شوند. پس این بستر خوبی برای افراد سودجو فراهم می‌کند تا پول بیشتری از مشتری دریافت کنند. همچنین خیلی از تعمیرکاران موبایل از قطعات کوشی های اوراق شده و معیوب در گوشی های مشتریان استفاده می‌کنند که در اصل قطعه دست دوم محسوب می‌شوند.

برای مثال تصور کنید برد یک آیفون 8 سوخته اما ال سی دی آن سالم باشد. در سمت مقابل ال سی دی آیفون 8 شما بسوزد و برای تعویض ال سی دی به تعمیرکار موبایل مراجعه کنید و وی ال سی دی دست دوم آیفون 8 که برد آن سوخته بود را روی گوشی شما نصب کند. بنابراین ترفندهای زیادی در بازار آزاد وجود دارد که شما در حین تعمیر ال سی دی شکسته آیفون باید به آن ها توجه کنید. پس چطور می‌توان از اورجینال و OEM بودن ال سی دی که قرار است روی گوشی نصب شود اطمینان حاصل کرد؟

برای اطمینان از این مسئله توصیه می‌کنیم در قدم نخست به تعمیرکار یا مرکز تعمیرات موبایلی مراجعه کنید که قابل اعتماد باشد. مطمئن باشید تعمیرکاران قابل اعتماد و با وجدانی هم وجود دارند که با دروغ و نیرنگ قصد فریب دادن مشتری را نداشته باشند. اگر هم تمایل داشته باشید می‌توانید ال سی دی اورجینال آیفون مورد نظرتان را از مراجع و تامین کنندگان قابل اعتماد خریداری کنید و سپس آن را به نزد تعمیرکار ببرید و از وی بخواهید تا ال سی دی مذکور را روی گوشی شما نصب کند. برای تهیه ال سی دی اورجینال انواع آیفون های اپل با ضمانت اورجینال بودن می‌توانید به فروشگاه قطعات ما مراجعه داشته باشید. تمام قطعات عرضه شده در فروشگاه اورجینال و اصل هستند و از این نظر شامل ضمانت اصات قطعه می‌شوند.

آیا شخصا هم قادر به تعمیر ال سی دی شکسته آیفون خواهیم بود؟

اگر ال سی دی آیفون شما به گونه‌ای آسیب دیده که فقط گلس روی آن شکسته و تاچ و ال سی دی گوشی کار می‌کنند، بدون در اختیار داشتن تجهیزات لازم قادر به تعویض گلس روی ال سی دی نخواهید بود. البته در این شرایط هم می‌توانید کل مجموعه تاچ ال سی دی گوشی را تعویض نمایید اما انجام این تعمیر از نظر هزینه مقرون به صرفه نیست. پس اگر می‌توان مشکل ال سی دی آیفونتان را فقط با تعویض گلس روی ال سی دی رفع کرد، توصیه می‌کنیم شخصا تعویض ال سی دی را انجام ندهید و از سرویس یکی از مراکز مطمئن و قابل اعتماد استفاده کنید.

اما اگر شکستگی یا از کار افتادگی ال سی دی آیفون شما به گونه‌ای است که به طور کامل باید تعویض شود، خودتان هم می‌توانید این کار را انجام دهید. البته بدین منظور باید ابزارهای لازم و همچنین یک عدد تاچ ال سی دی اورجینال و مناسب گوشی خود را تهیه نمایید که بدین منظور هم می‌توانید از فروشگاه ما استفاده کنید. بعد از در اختیار داشتن ابزارهای مناسب و قطعه مورد نیازتان کافیست سری بر مجموعه مقالات آموزش تعمیرات موبایل سایت بزنید.

گوشی یا بهتر بگوییم مدل آیفون مورد نظرتان را از لیست مدل های موجود انتخاب و وارد مقاله راهنمای تعمیر ال سی دی آن شوید و سپس مراحلی که شرح داده شده را به طور دقیق و مرحله به مرحله طی نمایید. بدین ترتیب خودتان شخصا قادر به تعمیر ال سی دی شکسته آیفون خویش خواهید بود و دیگر لازم نیست که هزینه یا اجرت تعمیرکار را پرداخت کنید. فراموش نکنید که اجرت تعمیرکاران موبایل برای تعویض ال سی دی گوشی ها چندان ناچیز نیست!

تعمیر ال سی دی شکسته آیفون با کمترین هزینه و ضمانت اصالت قطعه

اگر می‌خواهید یک تجربه کاملا بدون دردسر را برای تعمیر ال سی دی شکسته آیفون خود تجربه کنید، توصیه می‌کنیم از سرویس و خدمات شرکت ما استفاده به عمل آورید. کارشناسان ما برای تعمیر گوشی مشتریان عزیز از جدیدترین روش ها، مدرن ترین ابزارها و با کیفیت ترین قطعات استفاده می‌کنند. بدین سبب نتیجه و کیفیت نهایی تعمیر گوشی به بیشترین حد خود می‌رسد. تمام قطعاتی که تیم کارشناسان ما در گوشی مشتریان مورد استفاده قرار می‌دهند اورجینال و اصل بوده و با ضمانت در گوشی نصب خواهند شد.

سرویس ما امکان تعمیر گوشی مشتریان را در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم می‌کند. عموما تعمیر ال سی دی شکسته آیفون ظرف 3 الی 5 ساعت انجام خواهد شد. از همه مهمتر اینکه برای ثبت سفارش تعمیرات موبایل، کاربر هیچ نیازی به خروج از منزل یا مراجعه حضوری ندارد و به صورت تلفنی یا آنلاین قادر به ثبت سفارش تعمیر خواهد بود و پیک موتوری ما گوشی را درب منزل از مشتری دریافت و پس از تعمیر هم درب منزل به وی تحویل می‌دهد.

تعمیر ال سی دی شکسته آیفون چقدر زمان می‌برد؟

کارشناسان ما تمام تلاش خودشان را می‌کنند تا تعمیر گوشی های مشتریان ظرف کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود. عموما تعمیر ال سی دی شکسته آیفون در شرایطی که لازم باشد ال سی دی و تاچ گوشی به طور کامل تعویض شوند، ظرف مدت زمان 2 ساعت تکمیل خواهد شد و گوشی خیلی زود برای مشتری ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود. اما در مواقعی که لازم باشد تعویض گلس ال سی دی انجام شود، ممکن است به دلیل پیچیدگی کار مدت زمان بیشتری برای تعمیر ال سی دی دستگاه صرف گردد.

عموما تعویض گلس ال سی دی آیفون و دیگر گوشی های موبایل در مرکز ظرف 1 روز انجام می‌شود. فراموش نکنید که برای تعویض گلس ال سی دی گوشی ها باید از چندین ابزار مختلف استفاده شود که هر یک از آن ها برای انجام وظیفه خودشان به چند ساعت زمان نیاز دارند. پس اگر می‌خواهید با کمترین هزینه و با بیشترین سرعت ممکن تعمیر ال سی دی شکسته آیفون شما انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل ما استفاده به عمل آورید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مطلب در رابطه با تعمیر ال سی دی آیفون، هزینه انجام این کار، انواع ال سی دی آیفون ها و تفاوت آن ها، جزئیات سرویس و ضمانت تعمیر، گارانتی اصالت قطعه و بیمه موبایل صحبت کرده و یک مقاله کاملا جامع در حوزه تعمیر ال سی دی شکسته آیفون های اپل را در اختیارتان قرار دادیم.

 تعویض ال سی دی آیفون 11

در گوشی هایی مثل آیفون 11 که اندازه ال سی دی آنها، بزرگتر است، به دلیل بزرگ بودن صفحه نمایش، تعویض ال سی دی آیفون 11 در اثر شکستن، رایج ترین اتفاقی است که رخ می دهد. صفحه نمایش این گوشی، در برابر ضربه هم حساس است و گاهی ضربه ای کوچک یا افتادن گوشی، باعث می شود کارتان به تعویض ال سی دی آیفون 11 بکشد. البته در برخی مواقع هم احتمال دارد تنها با تعویض گلس بتوان مشکل را رفع کرد و نیازی به عوض کردن صفحه نمایش   Iphone 11 نباشد. اما اگر به هر دلیلی، نمایشگر آیفون تان، شکست، می دانید برای تعویض ال سی دی آیفون 11، چکار باید بکنید؟

ال سی دی آیفون از چه اجزایی تشکیل شده است؟

شاید خیلی از شما تصور کنید که پنل ال سی دی آیفون 11 یا کلا همه آیفون های اپل، فقط از لایه شیشه ای و تاچ گوشی تشکیل شده اند و تعویض ال سی دی آیفون 11 به سادگی انجام می شود اما این طور نیست. اجزای پنل این گوشی و آیفون های دیگر،خیلی پیچیده تر از این موارد هستند. اولین عضو اصلی پنل ال سی دی آیفون 11، فریم ال سی دی آن است که همه قطعات را در قالب یک مجموعه، کنارهم نگه می دارد. ال سی دی و تاچ گوشی، دو عضو مهم بعدی هستند که با ضخامت کمی روی هم سوار شده اند و عملا  امکان جدا سازی آنها وجود ندارد. چون ازلایه هایی خاص و بستر های سخت افزاری میکرومتری تشکیل شده اند که بسیار حساس و دقیق هستند.

عضو بعدی پنل ال سی دی، گلس آن و در واقع یک لایه شیشه ای محافظ است که از جنس شیشه ضد خش یا گوریلاکس درست شده است. فلزی که پشت پنل تاچ ال سی دی نصب می شود، وظیفه جدا سازی این پنل را از سایر قطعات دارد و دستگاه را بهتر خنک نگه می دارد. به دلیل همین ظرافت در سر هم بندی قطعات، اگر به نمایشگر آیفون 11 ضربه ای وارد شود، تعویض ال سی دی آیفون  11 قطعی است.

تعویض ال سی دی آیفون  11 چه زمانی انجام می شود؟

 تعویض ال سی دی آیفون 11 با توجه به شرایطی انجام می شود و در فرایند تعویض آن، فقط پنل تاچ آن تعویض نمی شود، بلکه کل نمایشگر باید عوض شود. در ادامه دلایل رایج خراب شدن LCD و عوض کردن صفحه نمایش Iphone 11 را برای تان می گوییم.

شکستن صفحه نمایش آیفون

مراجعه بسیاری از کاربران آیفون به مراکز تعمیرات موبایل، به دلیل شکستگی ال سی دی شان است. بنابراین اگر می خواهید این اتفاق برای تان نیفتد، بیشتر مراقب گوشی خود باشید مخصوصا در مکان هایی که احتمال افتادن و آسیب دیدن گوشی بالا است. در صورت شکستن صفحه نمایش موبایل، باید تعویض ال سی دی آیفون 11 با کل پنل آن انجام شود.

روشن نشدن صفحه نمایش Iphone 11

گاهی روشن نشدن صفحه آیفون یا سیاه شدن کامل آن، به علت سوختن صفحه نمایش با همان پنل ال سی دی، اتفاق می افتد که باز هم در بیشتر موارد، عوامل جانبی باعث آن می شوند. دلایلی مانند وارد شدن ضربه یا آب خوردگی، باعث می شوند پنل ال سی دی آیفون بسوزد و دیگر روشن نشود که در این مواقع، تعویض ال سی دی آیفون 11 انجام می شود. گاهی هم، ممکن است درست کار نکردن باتری، اختلال در مدار پاور و اختلال در عملکرد برد و قطعات دیگر، دلیل روشن نشدن صفحه نمایش آیفون باشند که باید بررسی شوند تا شاید نیازی به تعویض ال سی دی نباشد.

کار نکردن تاچ ال سی دی Iphone 11

کار نکردن تاچ ال سی دی هم یکی از شایع ترین دلایل خراب شدن صفحه نمایش آیفون است. زمانی که صفحه نمایش گوشی مثل همیشه بدون مشکل روشن می شود و اما تاچ آن کار نمی کند و واکنشی در برابر دستورات لمسی نشان نمی دهد، متوجه می شوید که یک جای کار می لنگد. متاسفانه اغلب در این مواقع، فقط تعویض ال سی دی آیفون 11 مشکل را حل می کند.

تعویض گلس صفحه نمایش آیفون 11

روی پنل صفحه لمسی آیفون 11، با یک لایه شیشه ضد خش پوشانده شده که ممکن است در بعضی مواقع، این قسمت بر اثر ضربه یا فشار به گوشی بشکند اما به تاچ و ال سی دی گوشی آسیبی نرسد. در این حالت عجیب، هم تاچ  هم ال سی دی گوشی، علی رغم شکستگی و ترک های روی صفحه، همچنان بدون مشکل کار می کنند! در این صورت، در این موارد، تعویض ال سی دی آیفون 11 لازم نیست و پنل تاچ و ال سی دی به طور کامل عوض نمی شود. اما این در شرایطی است که اطمینان داشته باشید گوشی تان دچار اختلال عملکرد نشده وگرنه عوض کردن صفحه نمایش Iphone 11، به شما تحمیل می شود.

هزینه تعویض ال سی دی آیفون 11 چقدر است؟

هزینه تعمیر آیفون 11، با توجه به نوع تعمیر آن، متغیر است اما تعویض ال سی دی آیفون 11، گران ترین و پر هزینه ترین تعمیر آیفون محسوب می شود. چون گران ترین قطعه سخت افزاری آیفون، همین صفحه نمایش آن است و اگر قرار باشد این قطعه کاملا عوض شود، قطعا هزینه ی بالایی خواهد داشت. پیشنهاد می کنیم برای کاهش هزینه در این مواقع، به هیچ وجه از پنل های تاچ و ال سی دی غیر مجاز استفاده نکنید چون هم کیفیت بسیار کمی دارند و هم نمی توانند به اندازه پنل ال سی دی فابریک آیفون، بازدهی داشته باشند.

البته اگر شرایط به گونه ای پیش رفت که تنها گلس آیفون نیاز به تعویض داشت، هزینه تعمیرات به یک سوم کاهش می یابد. چون تاچ و ال سی دی فابریک دستگاه، تعویض نمی شوند و لازم نیست پولی برای خرید این قطعه ها بپردازید.

دکمه بازگشت به بالا