جامعهکسب و کار ایرانیان

نمونه استشهاد محلی برای دادگاه

نمونه متن استشهادیه

:بسمه تعالی استشهادیه: با عرض احترام اینجانبان با علم داشتن کامل نسبت به موضوع و اطلاع داشتن از حرمت شرعی و مجازاتی که در قانون برای شهادت دروغین در نظر گرفته شده است، گواهی می دهیم که آقا / خانم ……… قراردادی بر اساس انجام دادن تمامی فعالت های سنگ کاری ساختمان از قبیل: انجام دادن نمای ساختمان، کف و دیوارهای ساختمان و … که در………………… واقع شده است را که مالک آن ساختمان می باشد به آقا / خانم … واگذار خواهد کرد، که بعد از انجام دادن کار و تحویل گرفتن و متراژ نمودن موضوع قرارداد تنظیم شده مبلغ …… تومان طلب کار شده و تعیین شده است که به حساب ایشان و به صورت بانکی واریز شود و نسخه اصلی از قراردادی که تنظیم شده است به آقا / خانم ….. تحویل داده شود، بنابراین آقا / خانم ….. بنابر عدم اجرایی شدن تعهداتی که خود ذکر کرد است از استرداد نسخه اصلی قرارداد خودداری می کند و در صورت مراجعه نمودن دوباره آقا / خانم …… از پرداخت کردن بدهی خود خودداری می کند و حاضر به ادا نمودن شهادت شرعی با بیان کردن سوگند در حضور مبارک دادگاه خواهیم بود.

قاضی وکیل پایه یک دادگستری کرج |معروف ترین وکیل کرج

چگونه استشهادیه بنویسیم؟

یکی از سوالاتی که همواره ذهن افراد را در رابطه با استشهادیه به خود درگیر کرده است این است که چگونه استشهادیه بنویسیم، برای پاسخ دادن به این سوال باید بگوییم در ابتدای کار بهتر است با یک وکیل کرج مجرب در زمینه نوشتن استشهادیه مشورت بگیرید و یا نوشتن آن را به خود بسپارید. اما اگر میخواهید خودتان استشهادیه را بنویسید باید بگوییم، مواردی که باید در این زمینه رعاست کنید شرح کامل وقایع و شواهد می باشد. همچنین نوشتن دقیق نام و نام خانوادگی به همراه شماره ملی الزامی می باشد.

پیشنهاد میشود برای کسب اطلاعات در رابطه با انواع حقوق، با بهترین وکیل ملکی در کرج مشورت نمایید.

استشهادیه محلی چیست؟

از جمله انواع استشهادیه عبارت اند از:

1 – استشهدیه ی محلی

2 – استشهادیه ی محل سند ازدواج

3 – استشهادیه در ارتباط با موضوع حضور داشتن در دفتر خانه ها

4 – استشهادیه های اعسار

5 – استشهادیه های در ارتباط با درخواست های دفترچه ی بیمه برای خدمات های درمانی در روستا ها

6 – استشهادیه های توهین آمیزی

نمونه استشهادیه ها و متن های ان

استشهادیه محلی یک برگه ای می باشد که چند نفر از افراد و ریش سفیدان محل به عنوان شاهد پرونده مورد نظر شما اقدام به نوشتن استشهادیه می نمایند. در ادامه نمونه استشهادیه ها و متن های ان ها را با مشاوره از وکیل کیفری در کرج برای شما عزیزان قرار داده ایم.

استشهادیه محلی برای مالکیت

در این بخش نمونه استشهادیه محلی برای مالکیت را قرار داده ایم:

استشهاد محلی به این وسیله از معتمدین و ساکنین محل که اطلاع کامل نسبت به موضوع دارند که اینجانب ……. فرزند ……… همسر آقای ……. هستم و ساکن …….. می باشم، تقاضا دارم که مراتب را گواهی فرمایید. با تشکر اینجانب فرزند …… به شماره شناسنامه ….. درستی مطالب بالا را گواهی می کنم. امضا اینجانب فرزند …… به شماره شناسنامه ….. درستی مطالب بالا را گواهی می کنم. امضا اینجانب فرزند …… به شماره شناسنامه ….. درستی مطالب بالا را گواهی می کنم. امضا اینجانب فرزند …… به شماره شناسنامه ….. درستی مطالب بالا را گواهی می کنم. امضا دفترخانه اسناد رسمی یا شورای اسلامی محل ثبت : درستی موارد فوق و امضا: اثر انگشت شهود: مهر و امضا:

متن استشهاد محلی برای شکایت از شوهر

متن استشهاد محلی برای شکایت از شوهر به صورت ذیل می باشد.

آقای ……………………………………………….. فرزند ………………………… دارای …………………. فرزند همسر شرعی و قانونی و دائمی خانم………. با همسر خود دارای سوء رفتار و سوء معاشرت بوده و همواره وی را مورد ضرب و جرح و آزار و اذیت همراه با توهین و متصل به فحاشی قرار داده است. 1- آقای ……. فرزند …….. محل اقامت …… شغل…… محل امضاء ۲- آقای ……. فرزند …….. محل اقامت …… شغل…… محل امضاء ۳- آقای ……. فرزند …….. محل اقامت …… شغل…… محل امضاء ۴- آقای ……. فرزند ………… محل اقامت …… شغل…… محل امضاء

نمونه استشهاد محلی فحاشی و درگیری

نمونه استشهاد محلی فحاشی و درگیری عبارت است از:

شاکی : …………. ( نام و مشخصات شاکی ) مشتکی عنه : …………….. ( نام و مشخصات مشتکی عنه ) وکیل یا نماینده قانونی : …………. ( در صورت داشتن وکیل ، نام و نام خانوادگی نوشته می شود ) موضوع : هتک حرمت یا توهین دلایل و ضمائم : 1 – کپی مصدق شناسنامه 2 – کپی مصدق کارت ملی 3 – شاهدین 4 – سایر دلائل و مدارک ………….. زمان و نشانی محل وقوع جرم : ( زمان و محلی که جرم در آن اتفاق افتاده است . ) توضیحات : باسلام ، احتراما به استحضار می رساند : اینجانب ……….. فرزند ………. ساکن ………… از خانم / آقای ………… فرزند ……….. ساکن …………… شاکی هستم . زیرا نامبرده با استعمال الفاظ رکیک به اینجانب توهین نموده و فحاشی کرده است . برای اثبات ادعای خویش گواه دارم ، حاضرند در محضر دادسرا محترم با اداء سوگند شرعی شهادت دهند.

بر اساس نمونه فرم استشهادیه کیفری و نمونه استشهاد محلی برای دادگاه کیفری میتوان نتیجه گرفت استشهادیه های کیفری از اهمیت بسیار بالای برخوردار هستند. و تاثیر بسزایی در انجام روند پرونده میگذارند.

نمونه استشهادیه رسمی

استشهادیه های رسمی بر طبق ماده ۱۰ قانون انحصار وراثت، هر شاهدی که برای استشهادیه انحصار وراثت، شهادت دروغ بدهد تحت تعقیب قرار می‌گیرد و بر اساس قانون مرتبط با این جرم مجازات می‌شود. بر طبق ماده ۲۱۸ قانون مجازات عمومی، مجازات شهادت دروغ شامل ۱۱ روز تا یک سال حبس است که اگر فرد شاهد برای شهادت دروغ وجه یا مالی را نیز دریافت کرده باشد مجازات او دو برابر می‌شود.

بسمه تعالی اینجانبان امضاء کنندکان ذیل، با در نظر گرفتن خداوند متعال و قرآن مجید شهادت و گواهی می دهیم که خانم / آقای ……………….. فرزند ………….. ساکن در …………………………………………………………… اقدام به اذیت و آزار همسایگان از طریق ریختن زباله در باغچه، تصرف در پارکینگ مجاور و……… نموده است . و یا در تمام ساعات شبانه روز مبادرت به ایجاد سر و صدا و هیاهو وجنجال می نماید و یا با تصرف اختصاصی در قسمت مشاعات، مانع تردد و رفت و آمد ما شده هر زمان که آن مقام محترم لازم بداند حاضر هستیم جهت ادای شهادت حاضر شویم . شاهد اول : نام و نام خانوادگی : ………………. نام پدر : ……………………. شماره تماس :………………………………… آدرس : …………………………………………………………….. امضاء و اثر انگشت

متن استشهاد محلی برای دعوا

متن استشهاد محلی برای دعوا عبارت است از:

به نام خدا استشهادیه اینجانب آقا/خانم….فرزند…ساکن… از تمامی و افراد مطلع و شاهد آقا/خانم… در تاریخ….اقدام به ضرب و جرح به صورت عمدی و غیرعمدی مورد ضرب و جرح قرار گرفته است. امضا/تاریخ/اثرانگشت اینجانب آقا/خانم…فرزند… کدملی…به نشانی…تلفن…ضرب و جرح های انجام شده (عمدی و غیر عمدی) توسط آقا یا خانم…در تاریخ… انجام شده است. اینجانب شهادت و گواهی می دهم که آقا/خانم به این جرم بصورت عمد یا غیر عمد اقدام کرده است، و حاضرم در دادگاه به عنوان شاهد حضور پیدا کنم. امضا/تاریخ

نمونه استشهادیه عسر و حرج زوجه

بدینوسیله از اهالی محترم و همسایگان عزیز که علم و اطلاع دارند اینجانب ………………………….. به شماره ملی …………………………..نام پدر ……………………………..به نشانی ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….. مدت ……………..ماه است که همسرم منزل اینجانب را ترک نموده است و به منزل مراجعه ننموده است با تکمیل این فرم مراتب فوق را گواهی نمایند. امضاء ………………………… گواه اول: اینجانب ……………………………….. نام پدر……………………………. به شماره ملی …………………………………….. به نشانی ……………………………………………………………………………………………………………………که از طریق ……………….. با آقای ……………………..به مدت ………………..آشنایی دارم گواهی می نمایم خانم ………………..مدت ………………. است منزل را ترک نموده است و به منزل مراجعه نکرده است و در دادگاه حضوراً حاضر به شهادت هستم. امضاء گواه اول گواه دوم: اینجانب ……………………………….. نام پدر……………………………. به شماره ملی …………………………………….. به نشانی …………………………………………………………………………………………………………………………که ازطریق ……………………………….. با آقای ……………………..به مدت ………………..آشنایی دارم گواهی می نمایم خانم ………………..مدت ………………. است منزل را ترک نموده است و به منزل مراجعه نکرده است و در دادگاه حضوراً حاضر به شهادت هستم.

نمونه استشهادیه محلی ممانعت از حق

اینجانب ………………….، فرزند……..ساکن تهران-…………………….از عموم مطلعین و شاهدینی که اطلاع دارند، آقای………در تاریخ……….. اقدام به تخریب عمدی درب انباری اختصاصی اینجانب نمود و با اعتراض بنده، با الفاظ رکیک و توهین آمیز، مرتکب فحاشی و توهین شده است، خواهشمندم موارد را ذیل این درخواست گواهی نمایند. امضا/ تاریخ/ اثر انگشت اینجانب……………….فرزند………..کد ملی……….به نشانی…………تلفن………….مراتب تخریب عمدی انجام شده توسط آقای………همسایه واحد …. را که در تاریخ………انجام شده است گواهی نموده و شهادت می‌دهم پس از تذکر آقای….، مشارالیه نسبت به فحاشی با الفاظ……و……..اقدام نمود. حاضرم مراتب را در دادگاه نیز شهادت دهم. امضا/تاریخ

نمونه استشهادیه کار

در این بخش نمونه استشهادیه کار را برای شما عزیزان قرار داده ایم، برای دریافت نمونه استشهاد محلی عدم پرداخت نفقه و کسب مشاوره در رابطه با نوشتن استشهادیه محلی برای دادگاه با شماره تلفن های ما در دفتر وکالت تهران تماس بگیرید 02188939832. استشهادیه محلی شغلی عبارت است از:

استشهاد محلی اینجانبان امضاء کنندگان زیر گواهی می دهیم : دانشنامه دائم / گواهینامه موقت صادره از ……………..دانشگاه به شماره دانشجویی ………….. مورخ ………………..متعلق به خانم / آقای ……………. فرزند ……………. دارای شناسنامه شماره ……………………..صادره از …………………متولد ………………….ساکن شهر تنبله…………………ا خیابان ……………………کوچه ……………شماره ………………مفقود شده است . گـــــواهان : اینجانب ……………………………………… صحت اظهارات فوق را تأیید می نمایم .

برای دریافت نمونه استشهادیه های حقوقی و متن استشهاد محلی برای طلاق غیابی داخل واتس اپ به یکی از وکلای ما در دفتر وکالت تهران پیام دهید.

نمونه استشهاد محلی روستایی

در این بخش میتوانید نمونه استشهاد محلی روستایی و نمونه استشهاد محلی تصرف زمین را مطالعه نمایید:

به این وسیله از معتمدین و ساکنین محل که اطلاع کامل نسبت به موضوع دارند که اینجانب ……. فرزند ……… همسر آقای ……. هستم و ساکن …….. می باشم، تقاضا دارم که مراتب را گواهی فرمایید. با تشکر اینجانب فرزند …… به شماره شناسنامه ….. درستی مطالب بالا را گواهی می کنم. امضا

متن استشهاد محلی برای مستاجر نیز عبارت است از: بدینوسیله ما امضا کنندگان زیر شهادت می دهیم که خانم ……………..فرزند ……………….به شماره شناسنامه ………………و کد ملی ………………در حال حاضر فاقد مسکن شخصی بوده و هم اکنون نیز در خانه واقع در خیابان ………………پلاک ………………بصورت اجاره … ساکن می باشد. نام و نام خانوادگی : ………………نام پدر : ………………نشانی محل سکونت: ………………امضا

دکمه بازگشت به بالا