سفارش تاج گل ترحیم + خرید تاج گل تسلیت

سفارش تاج گل تسلیت، یکی از مهمترین و حساس‌ترین تصمیماتی است که در مراسم ترحیم و یادبود افراد متوفی اتخاذ می‌شود. تاج گل ترحیم نه تنها نمایانگر احترام و ترحیم به فرد درگذشته هستند، بلکه نمادی از احساسات، محبت و ارتباطی است که با آن فرد داشته‌ایم.

ضرورت ارسال تاج گل در مراسم ختم عزیزان چیست؟

شرکت در مراسم ختم عزیزان آداب و رسوم خاصی دارد. یکی از این رسم‌ها ارسال تاج گل تسلیت به مسجد، منزل و یا بر سر مزار متوفی می‌باشد. گل نماد آرامش و بخشش الهی بوده و در تسلی خاطر بازماندگان نیز تاثیر گذار است. ارسال تاج گل ترحیم توسط آشنایان و اقوام برای ادای احترام به متوفی و بازماندگان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و به منظور همدردی با خانواده متوفی صورت می گیرد.

چه گل‌هایی برای تاج گل ترحیم مناسب است؟

گل‌های به کار رفته در تاج گل ترحیم معمولا معانی مختلفی داشته و شما با خرید هر کدام از آن‌ها می‌توانید به نوع خاصی ابراز تسلیت نمایید. از گذشته های دور گل گلایل را در تاج گل و سبد گل ترحیم دیده‌ایم.  گلایل‌ها معمولا در معنای ستایش خوبی‌های متوفی بوده و احساسات قلبی شما را نسبت به او نشان خواهد داد.

همچنین از دیگر انواع گل‌هایی که در تاج گل مناسب ختم به کار می‌روند می‌توان رز، لیلیوم و شب بو را نام برد که هر کدام معنا و مفهوم خود را دارند. شما می‌توانید در هنگام سفارش از میان این گل های زیبا انتخاب کنید. در تاج گل ترحیم از گل‌های به رنگ سفید استفاده می‌شود، چرا که به معنای پاکی و خلوص روح متوفی بوده و نشان دهنده آرامش برای بازماندگان می‌باشد.

انواع سایز بندی‌های تاج گل ترحیم

سفارش گل برای تسلیت می‌تواند به صورت تاج گل و یا سبد گل باشد اما هر کدام از آن‌ها را می‌توان براساس نوع نسبت و یا نزدیکی که با شخص متوفی و بازماندگان دارید، برای مجلس ختم انتخاب نمایید. تاج گل های تسلیت گل فروشی آنلاین رزگاردن در طرح های مختلف به صورت ایستاده و یک طبقه، دو طبقه، سه طبقه، حلقه ای طراحی می‌شود. اغلب از گل های به رنگ سفید برای تاج گل ترحیم استفاده می‌شود.  به منظور حفظ شادابی و تازگی گل‌ها از فوم‌های ویژه، باکیفیت و با توانایی ذخیره آب استفاده می‌شود که موجب افزایش پایداری و ماندگاری طولانی‌تر گل‌ها خواهد شد.

تاج گل ترحیم رنگی

در بسیاری از فرهنگ‌ها و سنت‌ها، تاج گل ترحیم با رنگ‌های خنثی و اغلب سفید استفاده می‌شود، زیرا سفید به عنوان نماد پاکی، صفا و سادگی شناخته می‌شود و با معنای مثبتی همچون آرامش و بی‌پایانی در ارتباط است. این رنگ‌ها به عنوان نمادی از احترام به فردی که درگذشته است و نیز به خانواده‌ی او استفاده می‌شوند. اما در بعضی موارد نیز تاج گل ترحیم ممکن است رنگی باشد.

“تاج گل ترحیم رنگی” به معنای یک تاج گل رنگارنگ است که به منظور ترحیم یا یادبود فردی که درگذشته است، آرایش می‌شود. این تاج گل‌ها معمولاً در مراسم تشییع استفاده می‌شوند. انتخاب رنگ‌ها ممکن است به دلایل مختلفی انجام شود، از جمله سلیقه و ترجیحات فردی، نمادهای معنوی، رنگ‌های محبوب فرد درگذشته یا رسم و رسوم فرهنگی و سنت‌های مرتبط با مجالس ترحیم در جامعه‌ی موردنظر.

در هر صورت، مهمترین نکته احترام به دلایل و ترجیحات خانواده و صاحب عزاست. اگر تصمیم به استفاده از تاج گل ترحیم رنگی دارید، بهتر است پیش از انجام این کار با خانواده و دیگر افراد مرتبط مشورت کنید تا مطمئن شوید که این اقدام هیچگونه سوءبرداشتی نخواهد داشت.

رنگ تاج گل ترحیم مناسب

در مراسم های ختم، برای ادای احترام و عرض ادب معمولا از تاج گل های مسجد استفاده می شود. تاج گلهای سفید معمولا به عنوان نشانه ای از همدردی ارسال می شوند.

تاج گل ارزان ترحیم برای تسلیت

تاج گل ارزان ترحیم با تزیین منحصر به فرد به صورت قلب، دایره ای و بیضی با تزیین گل های آنتریوم، داوودی و پرنده بهشتی در وسط و گل های گلایل در کنار، دارای پاپیون و ربان های مشکی در پایین بر روی پایه ای یک طبقه چوبی و سبک نصب شده است. دلیل استقبال بالا از سفارش تاج گل ارزان قیمت عزا سادگی و در عین حال سبک و قیمت تاج گل ترحیم ارزان بسیار مناسب آن نسبت به تعداد گل استفاده شده در آن ها است. قیمت تاج گل تسلیت دیجی کالا نسبت به تزیین زیبای آن بسیار به صرفه است.

سفارش تاج گل آنلاین (Order flower stand)

در گذر از عصر شلوغ ارتباطات و اطلاعات، با وجود شلوغی بسیار و زمان اندک اغلب افراد، چه راهی می‌تواند جایگزین حضور در مراسمات مختلف باشد؟ چه هدیه‌ای می‌تواند اوج هم‌دردی ما را در شادی یا غم به دیگران ابراز نماید؟

شما عزیزان میتوانید با خرید اینترنتی تاج گل و ارسال آن به محل مورد نظرتان به همراه کارتی که در آن متن دلخواه شما چاپ شده  با عزیزانتان در غم و شادی شریک شوید.

در عین حال ارسال تاج گل ترحیم در تهران می‌تواند در شرایطی که خانواده داغدار هستند و ممکن است حتی متوجه حضور شما در مراسم نشوند مناسب باشد و به عنوان یادبود نزد آن‌ها بماند. از طرف دیگر در مواقعی که فرصت رفتن به مراسم را ندارید استفاده از  گل برای عرض معذرت بهترین گزینه است همچنین اگر در مسافرت به سر می‌برید و رفتن به مراسم برایتان ممکن نیست می‌توانید با خرید تاج گل تسلیت و ارسال آن به محل مراسم با خانواده متوفی ابراز همدردی کنید.

قیمت تاج گل به چه صورت است؟

هزینه تاج گل ها بسته به موارد مختلف، متفاوت است. پایه چوبی یا فلزی، میزان طبقات تاج گل و گل های فصلی، عواملی هستند که در تعیین قیمت تاثیر گذار میباشند. قیمت تاج گل با پایه چوبی ارزان تر از سایرین می باشد. همچنین قیمت تاج گل با توجه به نوع گل های استفاده شده متغیر می باشد. در صورتی که میخواهید تاج گل ترحیم یا تبریک با قیمت ارزان سفارش دهید، پیشنهاد میکنیم تاج گل هایی که با گل مریم و ژربرا و داوودی را انتخاب کنید.

ارسال تاج گل در مراسم ترحیم

تمامی تاج گل ها با وانت مسقف به محل برگزاری مراسم ارسال می شوند. اکثر مراسم ها در مسجد ، یا آرامگاه برگزار می شوند و تاج گل ها می بایست قبل از زمان برگزاری در آنجا حاضر باشند. به همین دلیل یکی از اولویت های رزگاردن این است که تاج گل را در زمان مشخص به مقصد برساند.

گل های مناسب تاج گل ترحیم کدامند؟

برای عرض تسلیت در مراسم ترحیم معمولا از گل هایی که سفید رنگ هستند استفاده می شود.

گل رز ، گل مریم ، گل لیلیوم ، گل آنتوریوم ، گل گلایل و گل ژربرا از پر استفاده ترین گل ها برای مراسم ختم و ترحیم می باشند.

دکمه بازگشت به بالا