جامعهکسب و کار ایرانیان

بهترین لباس بچه گانه برای فصل تابستان

لباس تابستانی کودکانه (مدل ها و بهترین انتخاب)

اگر شما هم کودک شیرین و دلبندی دارید، مطمئنا یکی از دغدغه‌ها و همچنین سرگرمی‌های شما تهیه لباس مناسب فصلی برای اوست. از آنجا که بیشتر مناطق کشور ما آب‌وهوای گرم دارد، تهیه پوشاک تابستانه کودکان فکر هر مادر و پدری را به خود مشغول می‌کند. اما لباس تابستانی کودکانه باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد تا بدن نرم و لطیف شاهزاده شما در گرمای تابستان در آن راحت باشد؟

یک نکته بسیار مهم در خرید لباس بچه گانه دخترانه تابستانی و لباس بچه گانه پسرانه تابستانی باید در نظر گرفته شود و آن حساس بودن پوست لطیف فرشتگان زمینی شماست. مهم‌ترین شرط لباس تابستانه دخترانه و پسرانه خنک بودن آن است تا بدن کودک شما در آن راحت باشد و باعث حساسیت و کلافه شدن او نشود. دستیابی به این هدف هم فقط با لباس‌هایی با پارچه‌های نخی تامین می‌شود. جهت خرید لباس پلیس بچه گانه، لباس نظامی بچه گانه و دریافت لیست قیمت خرید لباس پلیس یگان ویژه با ما تماس بگیرید.

عکس لباس تابستانی دخترانه شیک‬‎ |کفش تابستانی بچه گانه‬‎

جنس لباس باعث کلافه شدن بچه ها

پس از تامین شرط اول حالا می‌توانید به رنگ و مدل لباس تابستانی کودکانه برای شاهزاده خود توجه کنید و زیباترین رنگ‌ها و مدل‌ها را برای او انتخاب کنید. برای انتخاب رنگ هم یک نکته مهم وجود دارد و آن اینکه بهترین لباس تابستانه کودکان لباس‌هایی با رنگ‌های روشن و شاد است که هم مناسب سن و روحیه عزیزان شماست، و هم گرما را به خود جذب نمی‌کند و برای فصل تابستان ایدئال است.

بهترین جنس لباس تابستانی کودکانه

همان‌طور که اشاره شد جنس پارچه مهم‌ترین گزینه در تهیه لباس کودکان است، اما کدام پارچه‌ها مناسب لباس تابستانی کودکانه هستند؟

۱- نخ پنبه

پارچه نخ‌ پنبه بافتی سبک دارد و از آن می‌توان در دوخت هرگونه لباس تابستانی کودکانه استفاده کرد. از برتری‌های پارچه پنبه‌ای سبک بودن، نرمی، و قابلیت تنفس آن است. البته این پارچه اشکالی هم دارد که چروک شدن آن است.

۲- وال

پارچه وال هم از پنبه است، اما سطح آن نازک‌تر از پارچه‌های نخی معمول است و روزنه‌های زیادی دارد. پارچه وال شبیه گاز پانسمان است و بدن کودک را خنک نگه می دارد.

۳- چیت

پارچه چیت یا Muslin هم از نخ پنبه بافته می‌شود و انواع مختلف دارد که از خیلی نازک تا معمولی و نسبتا کلفت را در بر می‌گیرد. با پارچه چیت گل‌دار و طرح‌دار می‌توان لباس‌های خانگی تابستانه برای کودکان دوخت، و یا با ترکیب آنها با پارچه‌های دیگر، لباس‌های شیک مهمانی برای آنها تهیه کرد.

۴- لنین

پارچه لنین یکی از بهترین جنس‌های لباس تابستانی کودکانه است. جنس پارچه لنین سبک و راحت است و روزنه‌های آن امکان تنفس را برای بدن کودک دلبند شما فراهم می‌کند. از برتری‌های پارچه لنین خشک شدن زودهنگام آن است، البته این نکته را در نظر داشته باشید که زود هم چروک می‌شود. ما از پارچه لنین هم در دوخت پوشاک بچه گانه پیانو بهره برده‌ایم.

۵- ابریشم

پارچه ابریشم هم یکی دیگر از پارچه‌های مناسب دوخت لباس تابستانی کودکانه است. پارچه ابریشم بافت نرم و دلپذیری دارد و لباس‌های دوخته شده با آن بسیار سبک و راحت هستند. طرح و رنگ‌های پارچه‌های ابریشمی بسیار متنوع و زیبا هستند و بدن کودکان عزیز شما را در معرض گردش هوا قرار می‌دهند. اما پارچه ابریشمی اشکال‌هایی هم دارد که یکی از آنها چروک شدن آن است. آسیب‌پذیری و نگه داشتن رطوبت هم از دیگر اشکال‌های این نوع پارچه است. با پارچه ابریشم می‌توان لباس‌های خانه و مهمانی بسیار زیبایی برای کودک تهیه کرد که البته بهتر است آزاد باشند.

۶- میکروفایبر

پارچه میکروفایبر بسیار نرم و ضدحساسیت، و جنسی ایدئال برای پوشاک تابستانه کودکان است.

۷- بامبو

پارچه بامبو از گیاه بامبو ساخته می‌شود و پارچه‌ای ارگانیک است. در سال‌های اخیر پارچه بامبو برای تولید لباس تابستانی کودکانه کاربرد زیادی پیدا کرده است. تنفس‌پذیر بودن و نازک‌تر بودن پارچه بامبو از پارچه‌های نخی ویژگی بارز آن است.

پارچه‌های از جنس پلی‌استر و ریون هم در‌صورتی‌که با نخ طبیعی ترکیب شده باشند، مناسب لباس تابستانه دخترانه و پسرانه هستند، در غیر این صورت می‌توانند برای بدن لطیف کودکان شما ایجاد حساسیت کنند. توجه داشته باشید که پارچه‌های مصنوعی سبک‌تر از پارچه‌های طبیعی هستند، اما امکان تنفس به بدن کودک نمی‌دهند و ممکن است برای بدن آنها حساسیت‌زا باشند.

تیپ لباس تابستانی کودکانه پیانو

طراحان لباس تابستانه پسرانه و دخترانه در فروشگاه پیانو چند نکته اصلی را در طراحی و دوخت لباس تابستانه پسرانه و دخترانه در نظر داشته‌اند که مهم‌ترین آنها جنس لباس کودکان، و پس از آن دوخت و طرح و رنگ آنهاست. هرچند که توجه به تیپ تابستانی لباس کودک هم برای ما اهمیت زیادی دارد.

لباس تابستانی دخترانه

پوشاک بچه گانه پیانو طرح‌های مختلفی برای لباس تابستانه فرشته‌های زیبای شما تهیه کرده است که پیراهن‌های خنک و آزاد یکی از زیباترین آنهاست؛ پیراهن‌هایی با آستین‌های کوتاه یا رکابی و همچنین با سرشانه بنددار در طرح‌ها، رنگ‌ها، و مدل‌های گوناگون و زیبا که سلیقه هر مشکل‌پسندی را تامین می‌کند.

یکی دیگر از لباس‌های تابستانی برای پرنسس شما بلوز و شلوارک یا بلوز و شلوار راحت نخی و تریکو است که مدل‌های مختلف آن را هم پیشکش شما کرده‌ایم. بلوز و دامن‌های آزاد و چین‌دار با زیباترین نقش‌ها و رنگ‌ها هم انتخاب دیگری برای دختر دلبند شماست.

لباس تابستانی پسرانه

فروشگاه بچه گانه پیانو پسران بازیگوش و شیرین شما را هم از یاد نبرده و زیباترین بلوز و شلوار یا بلوز و شلوارک‌های تابستانی را در جنس‌های مختلف برای آنها آماده کرده است.

لباس تابستانی کودکانه مجلسی پیانو

پدران و مادران همواره دوست دارند تا بهترین لباس‌ها را در مهمانی‌ها به تن کودکان خود کنند و پوشاک بچه گانه پیانو برای سلیقه همه آنها پیشنهادهای زیادی دارد. ست‌های لباس تابستانی پسرانه و دخترانه مجلسی پیانو انتخاب‌های زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد و تنوع بسیار مدل‌های بلوز و شلوار، بلوز و دامن، و پیراهن‌های مختلف سلیقه همه مشکل‌پسندان را در نظر داشته است.

فروشگاه اینترنتی لباس

روش دیرینه خرید لباس تابستانی پسرانه پرسه زدن در بازار و انتخاب و خرید آنهاست. امروزه با پیشرفت خریدوفروش اینترنتی نیازی نیست تا فرشته کوچک خود را به دست کسی بسپارید و رهسپار بازار شوید، بلکه می‌توانید با خرید از فروشگاه لباس بچه گانه اینترنتی در کنار کودک خود بمانید و لباس او را سفارش دهید و در خانه تحویل بگیرید.

پایان سخن

اما در یک جمع‌بندی کلی می‌توان گفت توجه به چند گزینه در خرید لباس تابستانی دخترانه و پسرانه اهمیت دارد که مهم‌ترین آنها جنس لباس کودک شماست. دومین گزینه دوخت لباس کودک است که نقش مهمی در زیبایی و راحتی آن در تن کودک دلبند شما دارد. پس از آن رنگ پوشاک تابستانه کودکان مهم است که بهتر است شاد و مورد علاقه آنها باشد. مدل لباس تابستانی کودکان هم نقش مهمی در راحتی بچه‌ها دارد که بهتر است نسبتا گشاد و مناسب فصل تابستان باشد.

حالا که لباس مورد علاقه خود را از بین پوشاک بچه گانه پیانو برای کودک زیبای خود انتخاب کردید، آن را با کلاهی لبه‌دار و سبک همراه کنید تا صورت کودک شما از تابش آفتاب دور بماند. برای کامل شدن تیپ کودک دلبندتان هم عینک آفتابی و صندل‌های خنک تابستانی را از یاد نبرید تا درخشش شاهزاده کوچکتان هرچه بیشتر شود.

دکمه بازگشت به بالا