استانی

افتتاح جمعیت هلال احمر شهرستان فرخ شهر

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی استان چهارمحال وبختیاری، مسعود مثنوی اظهار داشت:همزمان با دهه مبارک فجر و اعیاد شعبانیه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، آیین افتتاح جمعیت هلال احمر شهرستان‌ فرخ شهر برگزار شد.

مثنوی‌ اضافه کرد: نیروهای کادر و داوطلب جمعیت هلال‌احمر کارهای حسنه و نیکو انجام می‌دهند و با تمام وجود و خالصانه، پای خدمت‌رسانی به مردم هستند و این اقدامات و خدمات خالصانه، با شتاب در استان چهارمحال و بختیاری دیده می‌شود.

وی بیان داشت: در جمعیت هلال‌احمر براساس بیانیه گام دوم انقلاب، برنامه‌ریزی امورات و فعالیت‌ها را پیش خواهیم برد و توسعه می‌دهیم و در این راستا از همه‌ی ظرفیت‌ها نیز استفاده می‌کنیم.

جمعیت هلال احمر از مردم، با مردم و برای مردم است

حسین کاووسی فرماندار شهرستان فرخ شهر در این آیین گفت: جمعیت هلال احمر نهادی مردمی است که با اتکا به پشتوانه و حمایت های وسیع مردمی، تمامی خدمات مختلف امدادی، داوطلبانه و بشر دوستانه را ارائه می دهند چراکه این نهاد از مردم، با مردم و برای مردم است.

وی با اشاره به اینکه اعضای جمعیت هلال احمر در صف اول خدمت رسانی حاضر و آماده هستند، افزود: در زمان حوادث هر دستگاه و سازمانی مامور به انجام یک وظیفه مشخص است، اما این جمعیت هلال احمر است که از لحظات آغازین بروز حوادث تا هر موقع که نیاز باشد، تمام خدمات موردنیاز را در اختیار مردم و آسیب دیدگان قرار می دهد.

46

دکمه بازگشت به بالا