قیمت پژو پارس در بازار

 

جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای

پارس دارم برای فروش یک ماه دیگه تحویل میدن پارس سال سفارشی

ایران خودرو و شورای رقابت باید پول های اضافه گرفته شده بابت خرید پژو ۲۰۷تیپ۵ را به مصرف کنندگان پس بدهد دزدی آشکار یعنی این مجلس شورای اسلامی کجاست

قیمت پارس صفر الان ۴۵۰ میدن کسی نمیخره شما هنوز میخواین تو محدوده ۴۸۰ نگهش دارین، یه چند روز دیگه صبر کنین به قیمت کارخانه هم میرسه، ضمناً شهریور خودرو لیزینگی میشه، یک ماه دیگه صبر کنید و قیمت ها را ببینید.

باسلام. الحاقیه جدیدی به مصوبه ۴۷۳ شورای رقابت زده شده که طبق آن خودروسازان از جمله شرکت سایپا زامیاد ایران خودروو…قانونا فقط میتوانند در سیستم خرید اقساطی پژو پارس سال  پیش فروش قیمت های جدید را صرفا بابت الباقی پول مشتری که باقی مانده وآن حدود ۵۰ درصد کل قیمت خودرو میباشد لحاظ کنند نه اینکه از مشتری درخواست قیمت خودرو را تماما به قیمت تورمی جدید داشته باشند. در ضمن آن سود مشارکت اندک بین ۴تا ۸ میلیون هم نافی این مصوبه نخواهد بود.. درعمل خودرو ساز درسیستم پیش فروش ۵۰ درصد پول مشتری را گرفته وسود بسیار جزءی میدهد وبا افزایش قیمت… بیشتر

قیمت پژو پارس tu5 صفر |قیمت پژو پارس tu5 مدل ۱۴۰۱

پژو پارس، یکی از خودروهای پرطرفدار شرکت ایران خودرو، همچنان به عنوان یک سدان مورد توجه بازار ایران محسوب می‌شود. در این کلاس سدان، پژو پارس ال ایکس عمده بازار را به خود اختصاص داده است. این به موتوری کم مصرف و ۱۶ سوپاپ TU5 مجهز است که مشکلات مدل پژو پارس ۱۸۰۰ مانند صدای بیش از حد موتور XU7 و مصرف سوخت بیشتر، در این نسخه برطرف شده است. پژو پارس ال ایکس به گیربکس ۵ دنده دستی مجهز است و میزان مصرف سوخت آن نیز تخمین زده می‌شود که حدود یک و نیم لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر کمتر از مدل سادهٔ خودرو خواهد بود. به علاوه، بهره‌برداری از ویژگی‌هایی همچون ترمزهای دیسکی، دو کیسه هوا، سیستم تهویه اتوماتیک، فرمان با کلیدهای کنترل MFC، چراغ‌های مه شکن و آینه‌های جانبی برقی تاشونده راهنمادار در فیس‌لیفت پژو ۴۰۵، مزیتی اضافه برای مشتریان خواهد داشت.

طی 30 روز گذشته خودرو پژو پارس پس از چندروز کاهش قیمت دوباره با شیب ملایم افزایش را تجربه کرد.

قیمت پژو پارس XU۷P سال سفارشی در نمایندگی ۲۹۱ میلیون اعلام می‌شود و پژو پارس ELX-XU۷P در بازار ۵۵۵ میلیون است و پژو پارس LX مدل 1402 در بازار به قیمت 615 میلیون تومان رسیده است.

 

دکمه بازگشت به بالا