اقتصادیکسب و کار ایرانیان

7 نکته مهم در خرید آنلاین میلگرد از زبان مدیر آسن

نکات مهم در خرید آنلاین میلگرد

گاهی برای خرید میلگرد، به جای مراجعه حضوری از روش خرید آنلاین میلگرد استفاده می کنید. هنگام خرید میلگرد باید به نکات مهمی توجه کنید تا بتوانید میلگرد باکیفیت و مناسب خریداری کنید. 7 نکته مهم در خرید آنلاین میلگرد به صورت زیر می باشند:

  1. نوع میلگرد: میلگرد در سه مدل ساده، آجدار و کلاف تولید می شود که میلگرد آجدار پرکاربردتر از دو نوع دیگر است. برای بعضی از ساختمان ها از میلگرد ساده و برای آرماتوربندی ستون از کلاف استفاده می کنند.
  2. سایز میلگرد: میلگرد بر حسب اندازه قطر آن سایزبندی می شود. در کشور ما میلگرد با قطر 8 تا 40 میلی متر و از نظر طولی، در طول های 6 و 12 متری تولید می شود. برای تکمیل نیاز مصرف کنندگان، میلگردهای نرمال بین سایزهای 3 تا 11.7 متری نیز تولید می شوند.
  3. وزن میلگرد: وزن کلاف به صورت کیلویی محاسبه می شود اما برای بدست آوردن وزن میلگرد شاخه ای، باید از روش های زیر استفاده کرد:
  • استفاده از جدول وزنی که کارخانه بر اساس متراژ یا شاخه میلگرد ارائه داده است.
  • استفاده از جدول اشتال میلگرد
  • یک نمونه کوچک از میلگرد را از فروشنده تحویل بگیرید؛ سپس بر اساس وزن و طول میلگرد، وزن یک متر میلگرد را بدست آورید.
خرید آنلاین میلگرد |شرکت آسن
میلگرد آجدار
  1. برند میلگرد: برخی کارخانه ها، برای ساخت میلگرد شمش فولادی باکیفیت تری استفاده می کنند. با خرید از یک برند شناخته شده، میلگرد باکیفیت تری دریافت خواهید کرد.
  2. سبک و سنگین بودن: میلگردهایی که وزن آنها نسبت به وزن استاندارد کمتر بوده اما کیفیتی بالاتر از کیفیت استاندارد دارند، میلگرد سبک نامیده می شوند. میلگردهای سنگین، وزن و کیفیت استاندارد را دارا می باشند.
  3. قیمت میلگرد: معمولا وقتی میلگرد از برند معتبرتری تولید شده باشد، کیفیت بالاتری دارد و هزینه آن نیز بیشتر است.
  4. هزینه حمل و نقل میلگرد: با توجه به مسافت حمل میلگرد و وزن آن، هزینه حمل میلگرد محاسبه می شود. قبل از اقدام به خرید، هزینه حمل و نقل را با فروشنده محاسبه و تنظیم کنید.

شرکت فروش آهن آلات

اگر قصد خرید آهن آلات و مخصوصا میلگرد باکیفیت را دارید، بدون تردید به شرکت آسن مراجعه کنید. شرکت آسن، ارائه دهنده انواع آهن آلات و میلگرد، باکیفیت بسیار عالی و استاندارد می باشد. برای مشاهده انواع میلگرد و مشاوره تخصصی با مدیران شرکت، به سایت زیر مراجعه کنید.

https://assen.ir

دکمه بازگشت به بالا