عمومیکسب و کار ایرانیان

پکیج دوربین مداربسته اقتصادی با گارانتی معتبر

پکیج دوربین مداربسته اقتصادی با گارانتی معتبر به چه دردی می‌خورد؟ اجازه دهید برایتان شرح دهیم. امروزه ناهنجاری‌های اجتماعی به‌شدت افزایش‌یافته‌اند. در نتیجه یکی از راه‌حل‌های که به‌منظور بالابردن امنیت و نظارت در مکان‌های چون خیابان‌ها، امکان تفریحی، منازل و سازمان‌ها، به کار می‌رود، استفاده از دوربین‌های نظارتی است. اما مشکل اصلی استفاده از این دوربین‌ها، عدم آگاهی خریدار و کارفرما از ساز کار این دوربین‌ها و همچنین قیمت‌های سرسام‌آور آنها است. در نتیجه مشورت با یک متخصص و همچنین وجود پکیج‌های که تمام موارد موردنیاز را یکجا ارائه کنند، ضروری به نظر می‌رسد.

دوربین‌های مداربسته همان‌طور که گفته شد امروزه دارای انواع مختلفی از نظر شکل ظاهری و کارایی هستند و به همین خاطر قیمت آنها هم دارای تنوع زیادی است. از سوی دیگر بسیاری از کاربران همیشه به دنبال محصولاتی هستند که دارای کیفیت بالا و قیمت مناسبی باشند و در دوربین‌های مداربسته همین موضوع صدق می‌کند که بسیاری از کاربران دنبال دوربین‌های مداربسته هستند که علاوه بر کیفیت بالا دارای قیمت اقتصادی به همراه خدمات معتبر و طولانی‌مدت از سوی شرکت ارائه‌دهنده این دوربین‌های مداربسته باشند.

کدام پکیج دوربین مداربسته اقتصادی را بخریم؟

برای همین منظور این دسته از مشتریان این سؤال را دارند که کدام برند از دوربین‌های مداربسته دارای چنین خصوصیاتی است و این دوربین‌های مداربسته را از کدام شرکت معتبر می‌توان تهیه کرد که غیر از خصوصیات گفته شده دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر نیز باشد؟

انتخاب پکیج دوربین مداربسته اقتصادی با گارانتی معتبر شامل دوربین مداربسته و دستگاه دی وی آر برای بسیار از افراد کار آسانی نیست؛ چرا که نسبت به برندها و انواع دوربین‌ها آشنایی ندارند. پکیج 2، 4، 6، 8، 12 و 16 کانال می‌تواند یک اتاق یا یک مغازه کوچک را پوشش دهد و یا برای یک آپارتمان و یا یک انبار به کار آید. دوربین‌های مداربسته استفاده شده در این پک‌ها از نوع دام و بولت است که می‌توان از آنها در داخل و خارج ساختمان استفاده نمود. به‌طورکلی در پکیج دوربین مداربسته از دوربین‌های ضد آب استفاده می‌شود و همه دوربین‌ها از قابلیت دید در شب بهره می‌برند. البته این دید در شب می‌تواند بر اساس نوع دوربین متراژ مختلفی را پوشش دهد.

دستگاه‌های دی وی آر یا ضبط کننده دیجیتال این پکیج‌ها قابلیت‌های بالایی را دارا هستند. این دستگاه‌ها در تعداد ورودی 4، 8 و ۱۶تایی عرضه شده و تعداد ورودی صدا از یک تا 16 ورودی قابل تغییر است. خروجی DVR پک دوربین مداربسته به سه گونه HDMI، VGA و LAN است که قادر است طیف وسیعی از دستگاه‌های نمایشگر را پوشش دهد. البته قابلیت کنترل حرکتی در تمامی این دی وی آر ها وجود دارد به صورتی که دستگاه در صورت حرکت در محیط ضبط تصویر می‌کند. در غیر این صورت ضبط انجام نمی‌شود و از حجم هارددیسک استفاده نخواهد شد.

مزایای خرید دوربین مداربسته به‌صورت پکیج

  • قیمت اقتصادی تر

ازآنجایی پکیج‌ها شامل چندین دسته کالا هستند اگر شما همه این کالاها را به‌صورت یکجا خریداری کنید فروشنده هم می‌تواند از سود حاصل از چندین دسته کالا صرف‌نظر کند و پکیج را با قیمتی ارزان‌تر به شما بفروشد.

  • مچ بودن همه اجزا با یکدیگر

سیستم دوربین مداربسته از اجزای مختلفی تشکیل شده که با هم کار می‌کنند و در صورتی بهترین بازدهی را دارند که کیفیت اجزا مختلف به هم نزدیک باشد.

وقتی فروشنده سیستم دوربین مداربسته را به‌صورت پکیج ارائه می‌دهد سعی می‌کند اجرا را بهینه انتخاب کند تا در سیستم به بهترین حالت خودکار کنند. در مقابل وقتی اطلاعات کافی را ندارید و اجزا را به‌صورت جداگانه خریداری نمایید ممکن است یک یا چند جزء در سیستم با هم مچ نباشند و سیستم کار نکند.

پکیج دوربین مداربسته اقتصادی با گارانتی معتبر

شما می‌توانید با هر بودجه‌ای که در اختیار دارید پکیج دوربین مداربسته مناسب خود را بیابید؛ از انواع دوربین‌های ارزان‌قیمت گرفته تا مدل‌های میان قیمت و حتی گران‌تر. عوامل مؤثر بر قیمت پکیج دوربین شامل موارد زیر می‌گردد:

  • تعداد دوربین‌ها
  • کیفیت و رزولوشن دوربین‌ها
  • تعداد کانال ورودی و خروجی دستگاه ضبط کننده
  • برند سازنده
  • تکنولوژی به‌کاررفته در ساخت دوربین

کلام پایانی

پکیج دوربین مداربسته اقتصادی، علاوه بر رعایت تمام نکات و استانداردهای لازم برای یک سیستم امنیتی عالی، قیمتی اقتصادی و گارانتی و خدمات پس از فروش دارد. کارفرمایانی که شناخت کافی از اجزای تشکیل‌دهنده دوربین مداربسته ندارند می‌توانند با آسودگی تمام پکیج موردنظر خود را سفارش دهند و از کیفیت و قیمت اقتصادی آن مطمئن باشند.

ما در پویش رایان داتیس آماده هستیم تا هرگونه سوالی در مورد پکیج دوربین مداربسته اقتصادی را پاسخ بدهیم. شما می‌توانید به سایت ما به آدرس https://www.datisint.com مراجعه کرده یا اینکه با شماره تماس 02174856  با ما در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا