ورزشیکسب و کار ایرانیان

اجاره اسکوتر برقی در جزیره کیش

اجاره اسکوتر برقی در جزیره کیش یعنی داشتن وسیله‌ای میان موتور و دوچرخه برای لذت و گشت‌وگذار در این جزیره زیبا! اسکوتر سواری به خصوص در عصرهای تابستان در جزیره کیش لذتی دارد که آن را فقط با تجربه کردن می‌توانید درک کنید.

اجاره موتور سنگین در کیش
اجاره اسکوتر برقی در جزیره کیش

همان‌طور که گفتیم اسکوتر برقی را می‌توان وسیله‌ای میان موتور و دوچرخه محسوب کرد. این وسیله قدرت بالای موتورها را ندارد و رانندگی آن همچون رانندگی موتور سخت نیست. مانند دوچرخه نیز نیاز به صرف انرژی زیاد و قدرت بدنی بالا ندارد و می‌توانید نهایت لذت را از سوار شدن بر آن ببرید.

اجاره اسکوتر برقی در جزیره کیش برای خانم ها هم مانعی ندارد. خانم ها هر چند که از موتورسواری منع شده اند اما می‌توانند در جزیره کیش آزادانه به اسکوتر سواری بپردازند. لازم نیست برای سواری و هدایت اسکوتر مهارت خاصی داشته باشید. این وسیله به راحتی حرکت می کند، حفظ تعادل آن بسیار آسان است و سوار شدن بر آن قدرت بدنی بالایی نیز نمی‌خواهد.

جاهای دیدنی کیش و لذت اسکوتر سواری

جزیره کیش جاهای دیدنی زیادی دارد. در این جزیره مسیرهای دوچرخه سواری طولانی و بزرگی وجود دارند. به سبب وجود این مسیرهای دوچرخه سواری وسیع و طولانی، جزیره کیش به شهر دوچرخه سواری نیز معروف شده است. قبلاً در این مسیرها تنها افراد با دوچرخه تردد می‌کردند اما اکنون انواع موتور برقی، موتورهای سه چرخ و انواع اسکوترها نیز می‌توانند در آن‌ها تردد کرده و لذت ببرند.

اجاره موتور کیش
جاهای دیدنی کیش و لذت اسکوتر و موتورسواری

نسیم دل‌چسب جزیره کیش را تنها در دو حالت می‌توانید تجربه کنید، وقتی روی موج‌شکن باشید و وقتی در این جزیره اسکوتر سواری کنید. نعمت های بی بدیل خدادادی در این جزیره و زیبایی های آن بی‌شمارند و با اجاره موتور در کیش می‌توانید این نعمت ها را به بهترین شکل ممکن دیده و لمس کنید.

اجاره اسکوتر برقی در جزیره کیش در انواع مختلف

اسکوترهای برقی در دو نوع در جزیره کیش به اجاره یا رنت داده می شوند. نوع اول اسکوترهایی هستند که اندازه کوچک‌تری دارند و سرعت آن‌ها چندان بالا نیست. از این نوع اسکوترها می‌توانید به صورت ایستاده یا نشسته سواری بگیرید. اما نوع دوم که اسکوترهای برقی بزرگ‌تری هستند، سرعت بالاتری دارند و می‌توانید با اجاره آن‌ها اوج لذت از اسکوتر سواری را تجربه کنید.

کرایه موتور در کیش بسته به نوع موتور، قدرت آن، سرعت آن، شارژی بودن یا داشتن شارژ نامحدود موتور و … متفاوت است. موتورهای اجاره‌ای در جزیره کیش به سه نوع موتورهای برقی، اسکوترها و موتورهای سه چرخ تقسیم می شوند که هر یک از آن‌ها دارای انواع مختلفی هستند.

اما در هر حال اجاره موتور برقی در کیش نسبت به حالتی که از تاکسی برای رفت‌وآمد در این جزیره استفاده کنید، از نظر اقتصادی مقرون به‌صرفه تر است.  جهت رنت خودرو یا کرایه موتور در کیش، به سایت کیش استریت به نشانی https://kishstreet.ir مراجعه نمایید.

سایر مزایای اجاره و استفاده از اسکوتر برقی

اجاره اسکوتر برقی در جزیره کیش علاوه بر امکان تماشای مناظر زیبای این جزیره مزایای دیگری نیز دارد. اسکوتر، در حقیقت موتوری بدون هیچ‌گونه سروصدا محسوب می شود. از این رو با استفاده از آن شما آرامش و سکوت مناظر و سواحل زیبای جزیره کیش را به هم نخواهید زد. از طرفی می‌توانید با خیال راحت به صدای برخورد موج ها به ساحل، صدای نسیم که در لابه‌لای درختان خرما می وزد و صدای پرندگان در حال پرواز بر روی دریا و پرندگانی که در ساحل استراحت می کنند را گوش دهید.

این موضوع علاوه بر منافعی که برای شما دارد باعث آرامش بیشتر ساکنین این جزیره زیبا نیز می شود. چرا که همه‌روزه گردشگران بسیار زیادی برای گردش و تفریح یا تجارت به جزیره کیش سفر می کنند که در صورت استفاده همه آن‌ها از وسایل نقلیه بنزینی، سروصدا و آلاینده های ایجاد شده، اذیت کننده خواهند بود.

غروب های تابستانی که آتش هوا فروکش کرده و نسیم دلپذیری در فضای جزیره می وزد بهترین زمان برای اسکوتر سواری در جزیره کیش است. کسانی که این تجربه متفاوت و زیبا را داشته‌اند در هر بار سفر به این جزیره حتماً از اجاره موتور برقی استقبال می کنند و لذت سفر خود را با این کار چندین برابر می نمایند. شما هم یک‌بار اسکوتر سواری در جزیره کیش را امتحان کنید و مطمئن باشید که هرگز پشیمان نخواهید شد!

دکمه بازگشت به بالا