عمومیکسب و کار ایرانیان

نحوه نصب فیلتر یخچال بوش

نحوه ریست کردن و تعویض فیلتر یخچال برندهای مختلف و رفع ارور آن

به ویژه بررسی مشخصات مختلف از جمله دوام و ظرفیت این دستگاه برای کاربر بسیار مهم است. اگر مدل یخچال شما در این مقاله ذکر نشده است یا قادر به تنظیم مجدد فیلتر یخچال نیستید، فیلتر یخچال یا ساید بای ساید را روشن کنید، می توانید با نمایندگی تعمیرات مرکزی خود تماس بگیرید. تماس بگیرید یا برای جایگزینی برای یخچال خود به صورت آنلاین درخواست دهید.

برای تنظیم مجدد چراغ نشانگر فیلتر آب در یخچال دوو یا اسنوا یا ساید بای ساید اسنوا یا دوو که در ساختمان کمی متفاوت هستند، پس از تعویض فیلتر آب، دکمه قفل را فشار دهید. همانطور که می دانید فیلترهای اکسترنال یخچال ساید بای ساید ال جی ماندگاری دارند و این مدت عمر معمولاً حدود 6 ماه است اما به محیط و شرایط محل شما نیز بستگی دارد. از آنجایی که هر چه سختی آب بیشتر باشد، باید فیلتر خارجی یخچال ساید بای ساید ال جی خود را در فواصل زمانی کوتاه تری تعویض کنید.

آموزش تعویض فیلتر داخلی یخچال سامسونگ مدل فرنچ 4

ابتدا یخچال فریزر یا فیلتر آب ساید بای ساید را طبق دستورالعمل دفترچه راهنمای بوش تعویض کنید. با تنوع یخچال ساید بای ساید بوش در ایران، گارانتی با تامین انواع اصلی فیلتر آب بوش گام مهمی در رفع نیاز شما در خصوص تعویض فیلتر یخچال بوش برداشته است. از آنجایی که هیچ مدلی از یخچال بوش وجود ندارد، به دلیل نبود فیلتر تصفیه، غیر قابل استفاده می مانند. پس از نصب فیلتر آب در یخچال ال جی در کنار هم، قفسه را در این نقطه در جای خود نگه دارید.

برای قرار دادن فیلتر جدید، بدون چرخاندن فیلتر، همین کار را انجام دهید. اگر ساید بای ساید ویرپول دارید، دکمه فیلتر آب در بالای شیر آب در خارج از یخچال قرار می گیرد. فیلتر آب یخچال بوش در اکثر مدل ها یک فیلتر سه مرحله ای می باشد. ما پیشنهاد میکنیم مقاله بهترین نمایندگی تعمیرات انواع یخچال – Baztab مطالعه نمایید.

در این آموزش به طور 100% با نحوه تعویض فیلتر آب داخلی یخچال آشنا می شوید. تیم آپارات سرویس بهترین آموزش 100% عملی را برای کاربران خود در سایت قرار می دهد. اگر احساس می کنید خروجی آب یخچال شما نسبت به گذشته کمتر شده است، بهتر است دریچه ورودی آب ورودی به یخچال را چک کنید. ممکن است مشکلاتی مانند نیمه بسته بودن شیر یا ریزش شلنگ وجود داشته باشد، در صورت عدم وجود این مشکلات باید فیلتر جانبی یخچال بوش را تعویض کنید.

فیلتر یخچال چیست و چرا باید تعویض شود؟

پس از تعویض فیلتر، چراغ نشانگر فیلتر باید دوباره تنظیم شود تا به رنگ عادی بازگردد. یخچال را کمی جلوتر بکشید و یک منبع آب با درب در ته آن قرار دهید. پس از مدت زمان مشخص شده فیلتر (معمولاً 6 ماه) روی صفحه نمایش یخچال، نور آبی فیلتر به رنگ قرمز تغییر می کند.

پس نگران خدمات پس از فروش فیلتر تصفیه آب بوش خود نباشید و با خیالی آسوده از ما فیلتر بخرید. در شهرهایی که آلودگی آب بالایی دارند، فیلتر آب بوش باید هر 3 ماه یکبار تعویض شود. شما می توانید فیلتر تصفیه آب بوش را در نمایندگی فیلتر تصفیه آب بوش خود از ما تهیه کنید و کیفیت آب و عملکرد مناسب یخچال خود را تضمین کنید.

تعویض فیلتر یخچال – تعویض فیلتر ساید بای ساید طبق آمار شرکت آب و فاضلاب تهران از کلیه مصرف آب در منازل. تعمیر یخچال جنرال الکتریک در منزل تعمیر و تعمیر یخچال جنرال الکتریک همراه با گارانتی. در این آموزش با نحوه تعویض فیلتر آب یخچال و البته تعویض فیلتر داخلی آشنا می شوید. از این آموزش می توان برای استفاده از همه فرم ها استفاده کرد. با کمی تفاوت با این آموزش می توانید فیلتر داخلی آب یخچال خود را به تنهایی تعویض کنید.

در یخچال برای تنظیم مجدد فیلتر آب یخچال در کنار هم، دکمه تنظیم مجدد فیلتر را فشار داده و نگه دارید تا چراغ نشانگر فیلتر آب چشمک بزند و خاموش شود. در برخی از ساید بای ساید، فیلتر یخچال به صورت افقی در سمت چپ بالای یخچال قرار دارد. ابتدا درپوش این قسمت را با فشار شست باز کنید و سپس فیلتر را به سمت راست بیاورید.

برای نصب فیلتر جدید کافی است زبانه های جلو و پشت فیلتر را فشار داده و آن را در جهت صحیح به محل مورد نظر فشار دهید. سپس فیلتر سمت چپ را به داخل در بکشید و درب آن را ببندید. برای تنظیم مجدد فیلتر آب ساید بای ساید در یخچال، دکمه تنظیم مجدد فیلتر را فشار داده و نگه دارید تا چراغ نشانگر فیلتر آب چشمک بزند و خاموش شود.

دکمه های Ice Type و Child Lock را به مدت 3 ثانیه فشار داده و نگه دارید تا بازنشانی شود. یکی از مسائل مهم در سلامت آب و عمر دستگاه تعویض به موقع فیلترهای دستگاه می باشد که باید در زمان های مشخص و توسط افراد مجاز انجام شود. ممنون میشم بگید داستان این توله های بزرگ چیه….. اگر چراغ نشانگر خاموش نشد دکمه ریست فیلتر را 3 ثانیه فشار دهید و نگه دارید. در برخی از مدل های یخچال ویرپول، دکمه در داخل یخچال قرار دارد.

برای این کار کافی است یک شاخه یخچال را از لوله آب به شیر نصب شده روی سینک برای آب آشامیدنی ببرید. در این حالت به جای اتصال زانو به لوله 5 لا یا لوله کشی دیگر، باید از سه جهت وصل کنید و از یک طرف یک شاخه سه طرفه برای یخچال بگیرید.

اگر آب از مخزن خارج نشد یا به آرامی وارد شد، فیلتر آب باید تعویض شود، زیرا ممکن است فیلتر آب مسدود شده باشد. پس از مصرف حدود 270 گالن آب، چراغ نشانگر چراغ فیلتر برمی گردد (رنگ بر اساس مدل متفاوت است؛ صورتی روشن (بعد از 5 ماه) اگر فیلتر قدرت و توانایی خود را در تصفیه آب از دست داده باشد، به این معنی است که فیلتر دیگر قدیمی است. و باید جایگزین شود.

اگر پس از فشار دادن دکمه‌های Fast Cool و Energy Saver به مدت 3 ثانیه در یخچال Whirlpool خود صدایی نشنیدید، صفحه لمسی را با یک پارچه تمیز پاک کنید، سپس دکمه‌ها را دوباره فشار دهید. اما روند تنظیم مجدد فیلتر یخچال ویرپول با درب فرانسوی کمی با سایر مدل های یخچال ویرپول متفاوت است. ما پیشنهاد میکنیم مقاله دلیل جمع شدن آب در جامیوه‌ای و کف یخچال مطالعه نمایید.

اگر برای رفع مشکل یخچال خود به کمک تعمیرکار نیاز دارید، همین حالا درخواست تعمیر خود را به صورت آنلاین ارسال کنید تا کارشناسان حرفه ای و با تجربه ما کاراباما در اسرع وقت برای هماهنگی با شما تماس بگیرند. اگر پس از فشار دادن دکمه های Fast Cool و Energy Saver به مدت 3 ثانیه در یخچال Whirlpool خود صدای بوق نمی شنوید، صفحه لمسی را با یک پارچه تمیز پاک کنید و دوباره دکمه ها را فشار دهید.فرآیند تنظیم مجدد فیلتر یخچال ویرپول با درب فرانسوی با مدل های دیگر کمی متفاوت است.

فیلتر آب داخل دستگاه رومیزی به مرور زمان خراب می شود و نیاز به تعویض دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تعویض فیلتر یخچال بوش با ما همراه باشید. در پایان کار و پس از نصب و تعویض فیلتر آب یخچال ال جی ساید بای ساید، در این مرحله کلید فیلتر آب را روی نمایشگر به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا فیلتر مجدد راه اندازی شود و چراغ نشانگر تعویض خاموش شود. نحوه تعویض فیلتر آب یخچال ساید ال جی یکی از سوالاتی است که بسیاری از کاربران به دنبال آن هستند. آنها معمولا به دنبال بهترین فیلتر آب یخچال هستند و می خواهند بدانند چه زمانی فیلتر یخچال ال جی را تعویض کنند.

دکمه بازگشت به بالا