اقتصادیکسب و کار ایرانیان

خرید اقساطی فرش ماشینی کاشان بدون واسطه از کارخانه

فرش جلوه هنر و زیبایی از گذشته های بسیار دور در ایران است. فرش ها سال ها است در زندگی ایرانیان نقش پررنگی دارد. فرش ماشینی و دستبافت ایران سالیان سال است که فرش به عنوان سوغات ایران در سراسر جهان فروش می رود و در مکان های مهم و حتی منازل در دنیا فرش ماشینی دیده می شود.

فرش های ایرانی دارای چندین نقشه و طرح مختلف است و این فرش ها در شهرهای مختلفی نظیر کاشان، تبریز، اصفهان، کرمان و … بافته می شود. این شهرها اصلی ترین تولیدکنندگان فرش های ماشینی و دستبافت در ایران و سراسر دنیا هستند.

فرش کاشان جزو بهترین فرش های ماشینی و دستبافت در ایران و دنیا به حساب می آید. فرش ماشینی کاشان با تولید انبوه در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل توانسته است به پر فروش ترین فرش در ایران و در دنیا شناخته شود.

کاشان شهر فرش

نام کاشان و فرش ماشینی چنان به هم گره خورده است که در هر مکانی نام فرش و یا فرش ماشینی برده بشود اولین شهری که به ذهن می رسد کاشان است و در مقابل نیز هرگاه نام کاشان برده شود دو سوغات اصلی کاشان یعنی فرش و گلاب به ذهن مردم می رسد.

تولید بسیار بالای فرش های ماشینی در کاشان سبب شده است که کاشان شهر فرش به شهرت جهانی رسیده است. کاشان نه تنها شهر فرش ایران و جهان است بلکه کاشان مهد فرش نیز محسوب می شود.

در کارخانه های فرش در کاشان هزاران فرش با صدها طرح و نقشه مختلف در حال تولید است و همین سبب شده است است کاشان به مهد فرش ایران زمین نیز مشهور شود.

خرید فرش ماشینی کاشان

خرید فرش ماشینی کاشان همواره یکی از دغدغه های اصلی ایرانیان بوده است اما این سوال همواره پیش می آمده است که چگونه می توان بهترین فرش ماشینی کاشان را خریداری نمود؟ پاسخ به این سوال بسیار واضح است؛ بررسی فرش ماشینی یا خرید از کارخانه.

نحوه بررسی فرش ماشینی بسیار کار سختی نیست اما باید بتوانید به صورت حضوری به نمایشگاه مراجعه کرده و با بررسی متوجه مواردی چون جنس نخ بشوید در مقابل خرید فرش بی واسطه از کارخانه نه تنها نیاز به بررسی ندارد بلکه به صورت غیر حضوری می توانید فرش خود را با قیمت کمتری نیز سفارش دهید.

نحوه بررسی فرش ماشینی کاشان

بررسی فرش ماشینی بسیار حائز اهمیت است زیرا شما می توانید جنس نخ و تعداد شانه و تراکم فرش را مقایسه و بررسی نمائید. تعداد شانه های یک فرش و تراکم آن حتی با یک نگاه سطحی نیز با کمی خطا قابل تشخیص است اما جنس نخ فرش این گونه نیست.

تشخیص جنس نخ

بهترین نخی که در فرش ماشینی کاشان به کار می رود نخ اکریلیک هیت ست شده است. این نخ پرزدهی و حساسیت زا نیست و طول عمر بالایی به نسبت سایر نخ هایی دارد که در فرش های ماشینی دیگر به کار می رود.

به خاطر ویژگی بسیار خوبی که این نخ دارا است قیمت نخ اکریلیک گرانتر از نخ های دیگر است به همین خاطر است که قیمت فرش های بافته شده با این نخ ها نیز گران تر است و همین باعث می شود بعضی از فروشندگان فرش های دیگر را به اسم فرش اکریلیک به فروش برسانند تا سود بیشتری کسب کنند.

راه تشخیص نخ اکریلیک بسیار ساده است کافی است که شما پشت دست خود را بر روی فرش بکشید اگر احساس سوختگی داشته باشید جنس نخ اکریلیک نیست.

خرید فرش از در کارخانه

همان طور که گفتیم یکی از ساده ترین روش های خرید فرش آن هم بدون دغدغه خرید فرش از کارخانه است. خرید فرش از کارخانه ویژگی های بسیاری دارد که در ادامه این ویژگی ها را نام برده و هر کدام را توضیح خواهیم داد.

خرید فرش ارزان از در کارخانه

یکی از مهم ترین و اصلی ترین مزایای خرید فرش از درب کارخانه، خرید فرش به صورت ارزان قیمت می باشد. فروش فرش از در کارخانه به خاطر حذف واسطه ها برای مشتری با قیمت تمام شده کمتری خواهد بود و خرید راحت تر خواهد بود.

مطمئن بودن از اصالت و کیفیت فرش در هنگام خرید از کارخانه

تولیدکنندگان فرش هیچ گاه حاضر نیستند که اعتبار و آبروی چندین ساله ی خود را به خاطر سود فروش چند تخته فرش خراب کنند به همین خاطر خرید از کارخانجات تولیدی فرش باعث می شود شما هر فرشی را که بخواهید تهیه نمائید.

امکان فروش اقساطی فرش

تعدادی از تولیدکنندگان فرش همواره در تلاش هستند که شرایط خرید فرش را برای دیگران راحت تر و ساده تر از قبل نمایند. مهم ترین اقدامی که این کارنجات تولیدکننده فرش انجام می دهند امکان خرید قسطی فرش برای مشتریان است.

فرش شادرخ کویر کاشان یکی از تولیدکنندگان فرش ماشینی کاشان است که با طرح فروش اقساطی فرش همواره تلاش نموده است که امکان خرید فرش به صورت راحت تر را برای مشتریان ایجاد نماید.

فروش اقساطی فرش از شرکت فرش شادرخ بسیار جذاب و فوق العاده است و شما می توانید فرش ماشینی کاشان خود را بدون واسطه از در کارخانه خریداری کنید.

فروش اقساطی فرش شادرخ شامل تمام فرش های تولید شده توسط فرش شادرخ است. فرش شادرخ به عنوان یکی از بزرگترین کمپانی تولید فرش در ایران است.

کارخانه فرش شادرخ یکی از مهم ترین تولیدکنندگان فرش 700 شانه است. فرش های 700 شانه تولید شده توسط فرش شادرخ در سراسر ایران به فروش می رسد و حتی بسیاری از واسطه ها نیز با خرید فرش از شرکت فرش شادرخ سعی در فروش این فرش ها در نمایشگاه خود دارند.

یکی دیگر از مهم ترین تولیدات فرش شادرخ، فرش 1200 شانه است. فرش های 1200 شانه فرش شادرخ در واقع نقشه فرش 1500 شانه است که برای خرید راحتتر مشتریان به صورت 1200 شانه بافته می شود. این فرش ها گل برجسته و دستبافت گونه است.

دکمه بازگشت به بالا