علمی و پزشکیکسب و کار ایرانیان

معرفی و امکانات دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم پلاس

دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس (Soprano Titanium plus Laser) دستگاهی کارآمد و پر طرفدار برای رفع موهای زائد است لیزر تیتانیوم پلاس به ویژگی های جدید سال ۲۰۲۳ ارتقا یافته است و برای درمان های سریع تر، ایمن تر و راحت تر است. این دستگاه برای انواع پوست و رنگ موهای مختلف مناسب میباشد. در ادامه از این محصول و ویژگی ها و فناوری های جدید آن بیشتر آشنا می‌شویم.

دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس برای تمامی رنگ‌ های پوست مورد استفاده قرار میگیرد و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد. این دستگاه با بهره‌مندی از ۴ طول موج‌ متفاوت و قدرتمند، ملانین‌ های پوست را تحت تأثیر قرار می‌دهد و باعث غیر فعال شدن فولیکول مو می‌شود به همین دلیل برای انواع تایپ پوستی مانند سفید، تیره، سبزه، گندمی، برنزه و … کاملاً مناسب است. رفع موهای زائد بدن با استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس یک روش امن و  بدون ریسک است و عوارض جدی به همراه ندارد. در واقع، متخصصین پوست و مو و اپراتورهای این دستگاه پیشرفته را بر حسب نوع پوست افراد و وضعیت موی آن‌ها تنظیم می‌کنند. بنابراین همه افراد می‌توانند بدون مشکل و نگرانی از اثرات مثبت و رضایت بخش آن برخوردار شوند.

تفاوت دستگاه لیزر تیتانیوم و الکساندرایت |جوابدهی دستگاه تیتانیوم

روش کار دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

روش حذف موهای زائد با دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس سوپرانو بسیار متفاوت با سایر دستگاه‌ها میباشد. دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس با استفاده از فناوری ۳ بعدی (3D) منحصر به فرد خود که برای اولین بار مورد اجرا قرار گرفته است، سه طول موج لیزر مختلف را در یک اپلیکاتور یا هندپیس دستگاه ترکیب می کند و به طور یکنواخت و متناوب به عمق بافت موها و ساختارهای فولیکول مو مورد هدف قرار می دهد، دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم پلاس بهترین عملکرد و رضایت را در بین دستگاه های موجود در بازار را دارد. این دستگاه دارای هندپیس لیزر ۴ سانتی متر مربعی با سیستم خنک کنندگی پیشرفته و مانیتور مجزا روی اپلیکاتور میباشد.

حذف موهای زائد با دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس بسیار سریع‌تر و کاملاً بدون درد است که راه‌حل بهبود یافته قابل توجهی را برای مراجعه کنندگان و پزشکان ارائه می‌دهد. از مزایای سوپرانو تیتانیوم پلاس میتوان به دارا بودن ۴ طول موج ترکیبی دریک هندپیس اشاره کرد که با روش تجاری و مقرون بصرفه برای پزشک و بیمار ساخته و روانه بازار شده است. در نتیجه دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس راه حل جدید و منحصر به فردی مبتنی بر بهترین عملکرد را در صنعت حذف موهای زائد ایجاد کرده است.

دستگاه لیزر آلما سوپرانو تیتانیوم پلاس همراه با ماندگاری درمان طولانی مدت، افزایش راحتی و نیاز به سرویس و نگهداری کم، ایمن ترین و موثرترین درمان حذف موهای زائد موجود در دنیا است.

تعداد و نوع طول موج دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

لیزر تیتانیوم پلاس با ترکیب چند طول موج مختلف با سطح نفوذ های متفاوت به پوست بهترین عملکرد را در نوع خود دارا میباشد، نوع و فرکانس طول موج ها طبق مشخصات زیر است.

الکساندرایت ۷۵۵ نانومتر: Alexandrite 755nm این طول موج برای هدف قرار دادن انواع گسترده ای از رنگ پوست و انواع مو، از جمله موهای نازک و موهایی که رنگ روشن دارند، مورد استفاده قرار میگیرد.

دایود ۸۰۸ نانومتر: Diod 808nm این طول موج برای پوست های تیره تر یا به اصلاح سبزه و گندمی استفاده می شود و فولیکول های عمیق مو را هدف قرار می دهد. این طول موج برای درمان ناحیه‌هایی مانند بازوها، شکم، گونه ها، چانه و پاها کاربرد دارد.

اندیاگ 1064 نانومتر: ND-YAG 1064 پر نفوذترین طول موج است و برای درمان موهای سرسخت مانند موهایی که در زیر بغل و ناحیه بیکینی (تناسلی) ایجاد می شوند مورد استفاده قرار می‌گیرد و عمیق ترین قسمت های فولیکول پوست را برای موثرترین درمان لیزر موهای زائد مورد هدف قرار می دهد.

اندیاگ 940 نانومتر: ?

ND-YAG 940 این فرکانس جزو جدیدترین طول موج های شناخته شده برای حذف موهای زائد است. با اضافه شدن این قابلیت به دستگاه لیزر تیتانیوم تمام موهایی که امکان رویش مجدد را داشته باشند ریشه کن خواهد شد.

تفاوت دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس با سایر لیزرها

دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس (Soprano Titanium plus) جدیدترین نوع لیزر برای حذف موهای زائد است همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم این دستگاه ۳ طول موج مهم و موثر را در یک اپلیکاتور ترکیب می کند. این بدان معناست که لیزر به موها در سه عمق مختلف فولیکول به طور همزمان ارسال میشود و باعث غیر فعال شدن ریشه مو خواهد شد.

همچنین دستگاه تیتانیوم پلاس از یک هندپیس منحصربفرد Quattro بهره میبرد. این بزرگترین ابعاد سر اپلیکاتور نسبت به سایر دستگاه‌های لیزر است، به این معنی است که زمان درمان بیمار تا ۵۰ درصد کاهش پیدا میکند. همچنین به دلیل سیستم مدرن خنک کننده آیس پلاس (ICE PLUS) پوست را کاملاً خنک می‌کند، این ویژگی باعث می‌شود که در حین انجام لیزر درمانی، بیمار هیچ دردی را احساس نکند.

دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس بر خلاف بسیاری از دستگاه‌های لیزر موهای زائد، می تواند در تمام طول سال یعنی تمام فصل های سال برای انواع پوست و نوع مویی مورد استفاده قرار گیرد و حتی می توان به طور موثر و رضایت بخش برای از بین بردن موهای زائد روی پوست برنزه و موهای رنگ روشن مورد استفاده قرار گیرد.

لیزر تیتانیوم پلاس چه اثراتی دارد؟

با توجه به عملکرد فوق العاده دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس می‌توان آن را یک روش کاملا ایمن و بی‌خطر حساب کرد. رفع موهای زائد با استفاده از این دستگاه، عوارض جانبی به همراه ندارد و بیمار پس از اتمام درمان هیچ گونه علایم و التهابات پوستی را احساس نخواهد کرد. گاهی اوقات ممکن است افرادی که دارای پوست‌ های حساس هستند در ناحیه تحت درمان کمی قرمزی مشاهده کنند که این اثرات بعد از نیم ساعت کامل از بین می‌ رود و جای هیچ گونه نگرانی نیست و تا به امروز متخصصان زیبایی، عوارض جدی را توسط بیماران را اعلام نکرده اند.

میزان تاثیر گذاری لیزر تیتانیوم پلاس

کارایی این لیزر ارتباط مستقیمی با رنگ پوست و موی افراد دارد. افراد دارای پوست‌ تیره، موهای ضخیم‌تری نسبت به سایر افراد دارند، اما این دستگاه با بکارگیری لیزر تیتانیوم پلاس و چندین جلسه درمان می‌توانند نتایج رضایت‌بخشی را کسب کنند.

ادغام طول موج‌ های الکساندرایت، دایود و اندیاگ در دستگاه باعث می‌شود تا عمق ریشه فولیکول موها را هدف قرار دهد و بیش از 90% موها را نابود کند. موهایی که به اصطلاح زیر پوستی و بیکینی نامیده می‌ شوند نیز در این روش به خوبی از بین می‌روند. اغلب پزشکان پوست و مو معتقد هستند طول موج‌ های 755، 810، 940 و 1064 نانومتر که در بالا به آن اشاره کردیم در کنار یکدیگر بهترین کارایی خود را برای رفع موهای زائد به دیگران نشان می‌دهند.

لازم به ذکر است هیچ کدام از دستگاه‌ های لیزر نمی توانند تا به طور کامل و 100% موهای زائد را از بین ببرند! می‌توانیم با اطمینان بیان کنیم لیزر تیتانیوم پلاس در بین سایر دستگاه‌ ها، موفقیت و عملکرد اجرایی بالایی در از بین بردن ریشه موها دارد. به همین دلیل دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس آرگون مدیکال عنوان بهترین دستگاه لیزر موهای زائد را در اختیار دارد.

دستگاه تیتانیوم پلاس با سایر لیزرها چه تفاوتی دارد؟

طول موج و فرکانس‌ قوی:

مهم‌ترین تفاوت دستگاه‌ لیزر تیتانیوم پلاس مربوط به طول موج و فرکانس آن‌ها است. برخی لیزرها با طول موج بسیار ضعیف، قدرت از بین بردن موهای زائد را ندارند. اگر جزو آن دسته افرادی هستید که با امتحان چندین دستگاه‌ لیزر هنوز نتوانسته‌اید نتیجه خوبی و رضایتمندی به دست آورید، حتما لیزر تیتانیوم پلاس با برخورداری از طول موج‌ های قوی و فرکانس بالا به شما در حل این مشکل به شما کمک خواهد کرد. در واقع، سوپرانو تیتانیوم یک روش تضمینی و اثر بخش برای رفع موهای زائد محسوب می‌شود.

اندازه نقطه پرتو لیزر تیتانیوم:

تفاوت‌ دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس با سایر دستگاه‌ ها مانند پلاتینیوم در اندازه نقطه پرتو آن‌ها است. هر چقدر اندازه اسپات لیزر دستگاه بزرگتر باشد بر سریع تر شدن روند درمان تأثیرگذار است. بیشتر لیزرها قطر پرتو کوچکی دارند، ولی دستگاه تیتانیوم با داشتن نقطه تابش بزرگ به اندازه 4 سانتیمتر و پوشش دادن سطح وسیعی از پوست، درمان را آسان‌‌تر می‌کند.

طول عمر بالای دستگاه تیتانیوم پلاس:

دستگاه‌ های لیزر بر اساس نوع تکنولوژی و فناوری به کار رفته از لحاظ مدت ماندگاری با یکدیگر متفاوت هستند. سوپرانو تیتانیوم از آن دسته محصولاتی است که در مقایسه با محصولات مشابه خود طول عمر بالایی دارد و با داشتن دو عدد هندپیس قدرتمند، بهترین کارایی خود را به نمایش می‌گذارد.

دکمه بازگشت به بالا