عمومیکسب و کار ایرانیان

کلینیک چاقی بیمارستان حضرت رسول ص

پزشک متخصص شما معمولا بر اساس بی ام ای و سایر شاخص ها به نتیجه انجام عمل اسلیو می رسد. چاقی یک اختلال پیچیده است که مقدار زیادی از چربی بدن را تشکیل می دهد. کیسه معده کوچک شما به سرعت پر می شود و باید بعد از خوردن مقدار بسیار کمی غذا احساس سیری داشته باشید. در نهایت وعده های غذایی باید از کشش شکم باقی مانده کوچکتان اجتناب کند. بهتر است مرخصی بگیرید و بعد از روز از جراحی تان به خانه برگردید.

لیست جراحان چاقی

در این انجمن لیست تمامی فلوشیپ های فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی وجود دارد که می‌توانید با انتخاب هر یک از آن ها جراحی موفقیت آمیزی داشته باشید. اگر در شهر تهران هستید و یا مایلید در شهر تهران چاقی خود را درمان کنید می توانید به مطب دکتر طاها عنبرا جراج لاغری مراجعه کنید. دکتر عنبرا تمام ویژگی های بر شمرده شده در این مقاله را دارا هستند و میتوانند در بهترین بیمارستان ها با امکاناتی مناسب شما را عمل کرده و برای همیشه از چاقی برهاند.

برای پاسخ این سوال باید از یک جراح چاقی متخصص و با سابقه مشاوره بگیرید و عملکرد بدن شما بررسی شود. دوره ی نقاهت این نوع جراحی 2 هفته است و بعد از آن فرد می تواند به زندگی عادی خود برگردد. البته برای کسانی که شغل سنگین دارند بهتر است این دوره 4 هفته باشد.

لزوم نزدیک بودن جراح چاقی به بیمار

پزشک باید بتواند با بیمار خود تماس برقرار کند تا اگر بیمار با مشکلات جدی قبل و بعد از جراحی مواجه شد از او کمک بگیرد. پس از جراحی اسلیوهمیشه مقدار زیادی وزن کم می شود اما رسیدن به وزن دلخواهتان به همکاری شما با پزشک خود طی پیگیری های پس از جراحی بستگی دارد.

با انجام عمل جراحی اسلیو هر فرد طی 18 ماه 45 کیلو وزن کم می کند یعنی بین 70 تا 90 درصد وزن خود را از دست می دهد. همانند هر روش جراحی، برای کاهش وزن، خطرات بالقوه ای دارد و مهم است که قبل از جراحی از آن ها اطلاع داشته باشید. شما می توانید به طور معمول غذا بخورید، اما میزان کوچک تری خواهید خورد.

بعد از عمل اسلیو رژیم غذایی خاصی در برنامه ی فرد قرار داده می شود. برای جراحی اسلیو از روش لاپاروسکوپی استفاده می شود و روی سطح شکم چند برش کوچک ایجاد می شود که این برش ها پس از مدت کوتاهی بهبود پیدا می کنند. شایع ترین عارضه ی چاقی افسردگی است، افراد چاق به خاطر نداشتن تناسب در اندام ها معمولا از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند و با مشکلات زیادی از قبیل فشار به مفاصل و اندام های داخلی بدن مانند قلب و ریه مواجه هستند.

در ادامه مهم ترین خدمات دکتر محمد جواد باقری را برای شما بازگو می کنیم. چاقی نیز یکی از بیماریهایی است که خود به تنهایی ریشه بسیاری دیگر از بیماریها مانند بیماریهای قلبی، دیابت، فشار خون و دیگر بیماریها می باشد و درمان آن با استفاده از عمل جراحی چاقی باید حتما توسط پزشک فوق تخصص و کارآزموده انجام گیرد.

زیرا این عمل جراحی نیز مانند دیگر جراحی ها اگر توسط پزشک غیر متخصص انجام شود خطرات و تهدیدهای خود را دارد و همواره باید به این نکته توجه نمود که درمان چاقی زیر نظر یک پزشک متخصص مهمترین تصمیم برای شروع فرآیند انتخاب پزشک و مراجعه جهت درمان می باشد.

دکتر سید حامد قدسی، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی IFSO و متخصص لاپاروسکوپی، یکی از جراحان باتجربه و مطرح در زمینه انواع مختلف عمل‌های لاغری هستند که کارنامه درخشانی در حوزه خود دارند. شما عزیزانی که به دنبال بهترین جراح چاقی در تهران هستید با ما تا اخر در این مقاله همراه باشید

افزایش طول عمر با جراحی چاقی

به گزارش جام جم آنلاین، نتیجه این تحقیق نشان ‌می‌دهد افراد چاقی که برای درمان چاقی خود جراحی کرده‌اند به نسبت افراد چاق بدون جراحی ۳ سال بیشتر عمر کرده‌اند و در واقع عمل جراحی چاقی می‌تواند طول عمر را افزایش دهد. این تحقیق نشان می‌دهد که شاخص وزنی BMI افراد چاق پس از عمل جراحی ۱۱ واحد پایین‌تر می‌آید. با این حال پزشکان حاضر در این تحقیق به این نکته اشاره می‌کنند که علی رغم افزایش طول عمر با این عمل، همچنان طول عمر افرادی با وزن متوسط نسبت به این افراد ۶ سال بیشتر است.

در کنار تاکید بر افزایش تحرک و ورزش کردن، رژیم غذایی می‌تواند به کاهش وزن افراد کمک کند. با این حال، پیشرفت علم همواره راهکار‌های ساده‌ای برای مشکلات انسان ارائه می‌کند. در این رابطه، جراحی چاقی یکی از سریع‌ترین و ساده‌ترین راهکار‌هایی است که برخی از مردم برای کاهش وزن به آن به عنوان یکی از گزینه‌ها توجه دارند.

بالون معده

نحوه گذاشتن بالون معده چگونه است؟تا اینجا با مبحث نحوه گذاشتن بالون معده چگونه است آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای پست هزینه جراحی چاقی در تهران با ما همراه باشید. مراقبت‌ های لازم بعد از انجام عمل حلقه گذاری قابل تنظیم معده چیست؟تا اینجا با مبحث مراقبت‌ های لازم بعد از انجام عمل حلقه گذاری قابل تنظیم معده چیست آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای پست هزینه جراحی چاقی در تهران با ما همراه باشید.

از آن دسته بیماریها می توان به دیابت نوع دوم، فشار خون بالا، مشکلات قلبی و عروقی، درد مفاصل زانو، دیسک کمر، ضایعات کلیوی و کبدی و … اشاره نمود که همگی با وجود چاقی و اضافه وزن تشدید می شوند و فرد را ناگزیر از مصرف داروهای متفاوت می کنند. از دیگر ویژگی‌های بهترین جراح چاقی در تهران، می‌توان به رفتار و اخلاق او اشاره کرد.

در واقع یک جراح خوب باید گوش شنوای بیماران خود باشد و بتواند در کمال آرامش تمامی سوالات آنها را پاسخ بدهد. شاخص توده بدنی یا BMI عبارت است مقیاسی جهت اندازه گیری وزن ایده آل هر فرد نسبت به قد وی. مصرف برخی مکمل ها و ویتامین ها در بسیاری از افراد در شش ماه اول پس از جراحی اسلیو مورد نیاز است . گرچه مصرف داروهای مولتی ویتامین در افراد عادی ، مقداری اشتها را زیاد می کند.

اما در افرادی که جراحی اسلیو کرده اند افزایش میل بسیار کم است، زیرا میل به غذا خوردن در این افراد بسیار کم است. جراحی اسلیو معده بر جذب غذا تاثیر نمی گذارد، بنابراین وجود کمبودهای غذایی زیاد محتمل نیستند. عمل جراحی اسلیو معده باید به عنوان یک روش دایمی به رسمیت شناخته شود، چون نمی تواند برعکس شود. در نتیجه، از سال 2003، جراحی اسلیو معده به عنوان یک جراحی منفرد اعلام شد.

همه چیز در مورد لیپوساکشن

زخم های ایجاد شده برای لیپو ساکشن بسیار کوچک هستند و در مدت زمان کوتاهی اثر آن ها از بین می رود. در لیپو ساکشن بافت چربی به صورت گزینشی حذف می شود و به نابود نمودن بافت چربی در مناطقی مانند شکم و ران و پهلوها کمک می کند، این نواحی با بقیه ی اندام های بدن هماهنگ و متناسب باشند. ممکن است، در حین لیپو ساکشن به علت تجمع مایع در زیر پوست، دچار تورم شود.

علاوه بر این فرد با لیپو ساکشن ممکن است، دچار افتادگی در پوست شود. در این روش پس از بی حسی موضعی سوراخ کوچکی روی پوست ایجاد می شود و یک لوله ی باریک به قطر 1 یا 2 میلی متر را داخل پوست می کنند. با کمک امواج فرا صوت اولتراسوند یا اشعه ی لیزر چربی ها به صورت نیمه جامد در می آیند و به کمک این لوله ی باریک خارج می شوند.

اگر بتوانید تعدادی از بیمارانش را پیدا کنید که نور علی نور است. زیرا می توانید هم نتایج را از نزدیک ببینید و هم بازخورد واقعی از بیمار دریافت کنید. بسته به تشخیص متخصص ممکن است هر یک از انواع جراحی چاقی برای شما مناسب باشد. رژیم‌‌های غذایی باید توسط متخصصین تغذیه‌‌ای که دارای شماره نظام پزشکی تغذیه هستند ارائه شوند و مربیان باشگاه‌‌ها و افراد غیرمتخصص، به هیچ وجه اجازه تجویز رژیم‌‌های غذایی را ندارند.

دکمه بازگشت به بالا