علمی و پزشکیکسب و کار ایرانیان

10 کلینیک برتر کراتین مو در اصفهان کدامند ؟

بهترین مرکز کراتینه مو در اصفهان

بسیاری از شما ممکن است موهای فر و یا وزی داشته باشید که از روش های گوناگونی برای رفع آن استفاده کرده باشید. روش هایی چون استفاده از نرم کننده های مختلف، استفاده مداوم و مکرر از اتو مو و … با این حال موهای شما آنگونه که انتظار داشته اید لخت و نرم نشده و حالت دلخواه شما را ندارد. همچنین ممکن است موهای شما در اثر استفاده مکرر از رنگ و دکلره دچار آسیب دیدگی و سوختگی شده باشد و حالت صاف و زیبای خود را از دست داده باشد.

یک راه حل کاربردی و طولانی مدت برای نرم و لخت نمودن موهای شما که دچار آسیب دیدگی شده است میتواند کراتینه کردن مو باشد. این روش دائمی نیست ولی طولانی مدت بوده و تا وقتی که موهای شما از ریشه رشد نکند، همواره موهای نرم و لختی خواهید داشت. زمانی که موهای شما از ریشه رشد نمود نیز میتوانید با هزینه ای بسیار کمتر اقدام به کراتینه نمودن ریشه موهای خود کنید. حال سوال اینجاست که بهترین مرکز کراتینه مو در اصفهان کجاست ؟ در ادامه به معرفی بهترین مراکز کراتینه مو در اصفهان خواهیم پرداخت.

استخدام کراتین کار اصفهان |بهترین پروتئین تراپی مو در اصفهان

کراتینه مو چیست؟

در واقع کراتین یکی از پروتئین های اصلی موجود در پوست، مو، ناخن وسایر اندام های مشابه میباشد که نزدیک به ۷۰ درصد ساختار آن را تشکیل میدهد. این پروتئین تعیین کننده ساختمان ظاهری این اندام ها میباشد. در اثر استفاده مکرر از رنگ های نامرغوب و یا دکلره، استفاده بیش از حد از اتو مو، بابلیس، سشووار و …. و یا قرار گرفتن موهای شما در محیطی آلوده این پروتئین در معرض خطر و نابودی قرار گرفته و همین امر سبب از بین رفتن زیبایی موهای شما خواهد شد. عمل کراتین مو در واقع استفاده از مواد شیمشایی مخصوص برای احیای ساختار کراتین مو و بازگشت زیبایی و نرمی به مو می باشد.

توصیه ما به شما این است که برای کراتینه کردن موهایتان به مراکز معتبر کراتینه و صافی مو مراجعه نمایید.چرا که استفاده از مواد نامرغوب موجب آسیب بیشتر به موهای شماخواهد شد. اگر شما هم جز افرادی هستید که به دنبال بهترین مرکز صافی مو در اصفهان میباشید با ما در این مقاله همراه شوید. سعی نموده ایم لیست ۱۰ تایی بهترین مرکز کراتینه مو در اصفهان را برای شماارائه نماییم. مراکز متعددی در نقاط مختلف اصفهان میباشند که ما معتبر ترن و بهترین مرکز صافی مو در اصفهان را به شما معرفی خواهیم نمود. در ادامه همراه ما باشید :

روش های کراتینه کردن مو چیست ؟

کراتینه کردن مو در واقع دارای دو روش معروف و کاربردی است . ۱.کراتین احیا کننده  ۲.کراتین برزیلی

·        کراتین احیا کننده :

    این روش احیا کننده موهای خشک شده ، سوخته و آسیب دیده میباشد. اگردر اثر عوامل گوناگونی چون استفاده از رنگ نامناسب، دکلره های متعدد و یا استفاده بیش از حد از وسایل گرمایشی حالت دهنده مومانند اتو ، سشووار و … ریشه و یا ساقه ی  موی شما نازک و بی جان شده و ظاهری نامطلوب به خود گرفته است میتوانید با این روش موهای خود را احیا نمایید. این روش آسیب دیدگی موهای شما را برطرف نموده و آن را یکدست و یکپارچه خواهد نمود ولی در این روش انتظار موهایی کاملا لخت و صاف و یکدست نداشته باشید .

·         کراتین برزیلی :

    این روش بسیار قوی تر از روش فوق میباشد و در پایان علاوه بر احیا و رفع آسیب دیدگی، موهایی کاملا لخت و براق و صاف خواهید داشت. باید توجه داشته باشید روش برزیلی موجب کاهش حجم موهای شما خواهد شد. بنابرین این روش را به افرادی که دارای موهایی کم پشت میباشند توصیه نمیکنیم. این روش همانگونه که از نامش پیداست برای اولین بار در کشور برزیل انجام شد ولی با سرعت در تمام دنیا گسترش یافته و ترند شده است.

مزایای کراتینه مو چیست ؟

 • آسان شدن شست و شوی موها
 • راحتی شانه کردن و حالت دهی به مو
 • زیبایی و درخشانی مو
 • صرفه جویی در وقت
 • از بین بردن موهای وز

عوامل موثر بر هزینه کراتینه مو چیست ؟

 • قد و اندازه مو
 • نوع مواد و متریال استفاده شده توسط آرایشگر
 • سالن زیبایی انتخابی

لوازم و مواد مورد نیاز برای کراتینه کردن مو

 • شامپو شماره یک (قلیایی)
 • سشوار و اتوی سرامیک
 • مواد اصلی کراتین
 • کاسه، شانه دندانه ریز مخصوص کراتینه کردن و برس رنگ
 • شامپوی مخصوص بعد از کراتینه کردن

کراتینه با مو چه می کند؟

در فرآیند کراتینه مو در واقع کراتین از دست رفته مو به صورت مصنوعی به مو تزریق می شود و این کار باعث مراقبت، صافی و جلای موهای شما می گردد. مویی که کراتین از دست داده شکننده و خشک می شود و مدام گره می خورد. در واقع کراتین، پروتئین از دست رفته اینگونه موها را بازسازی می کند.

انواع کراتین مو:

به طور کلی دو نوع کراتین داریم:

1- کراتین احیا کننده مو

2- کراتینه برزیلی یا صافی

کاربردی که کراتین مو دارد:

1- درمانگر

2- صاف کننده

3- از بین برنده وزی مو

* تنها تفاوتی که در دو نوع کراتین مو وجود دارد در واقع مواد مورد استفاده در آن است.

مراقبت های بعد از کراتینه مو چیست ؟

اکثر افراد به کراتینه مو به دید یک عمل ترمیمی نگاه میکنند ولی باید توجه داشت که با این حال پس از انجام عمل کراتینه مراقبت هایی نیاز است که آرایشگر پس از پایان کار به شما پیشنهاد خواهد کرد. مراقبت های چون عدم شستشوی مو تا ۴۸ ساعت و همچنین استفاده از شامپوهای مخصوص موهای کراتینه شده. شامپوها و نرم کننده های بدون سولفات برای مراقبت از موها پس از کراتینه کردن مناسب میباشند. همچنین پس از حمام برای خشک کردن موهایتان، موهای خود را در حوله نپیچید و در حالی که موهای شما باز است آن را با باد ملایم سشوار خشک کنید.

نکته ای دیگر که باید به آن توجه کنید اگر قصد رنگ و یا دکلره کردن موهای خود را دارید این کار را قبل از عمل کراتینه کردن انجام دهید. اگر پس از عمل کراتینه  قصد رنگ کردن موی خود را داشتید این کار را به فاصله یک ماه بعد از کراتینه انجام دهید.

عوامل موثر بر هزینه کراتینه مو

 • کوتاهی و بلندی مو
 • نوع مواد مصرفی
 • نوع و حالت مو
 • حجم مو

قیمت کراتین مو در اصفهان

اگر به دنبال قیمت کراتین مو در اصفهان هستید باید گفت قیمت کراتین مو به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل حجم مو ،اندازه مو، میزان مجعد بودن مو و .. می باشد. اما به صورت کلی قیمت کراتینه مو در بهار ۱۴۰۲ با توجه به همین عوامل متوسط از رنج  ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان شروع شده و ممکن است برای موهای خیلی بلند و مجعد تا ۸.۰۰۰.۰۰۰ تومان هزینه داشته باشد. برای دریافت قیمت دقیق می توانید از یکی از سالن های ذکر شده دریافت مشاوره بگیرید.

منبع: کراتین مارال

دکمه بازگشت به بالا