عمومیکسب و کار ایرانیان

درب پارکینگی و راه بند اتوماتیک در اصفهان

این ستون ها بر روی زمین نصب شده، در مواقع لزوم به پایین و درون زمین رفته و مسیر را باز می کند. بولارد ها برای مکان هایی که سیستم امنیتی قوی مورد نیاز است استفاده می شود؛ مانند مراکز نظامی، سفارت خانه ها، اداره های پلیس، بانک های مرکزی، مراکز تجاری، اداری و… قیمت راهبند ستونی به نسبت مدل اهرمی بالاتر است. اما به خاطر امنیت فوق العاده و ظاهر شیک و زیبا بسته به شرایط محیطی و خصوصیات ویژه ساختمان از راهبند ستونی استفاده می شوند. برای بهره برداری از این محصول نیاز به زیرسازی به طول حدود 1.5 متر می باشد. راهبند وسیله ای است که با به کار بردن آن می توان ورود و خروج وسیله نقلیه را کنترل کرد.

آشنایی کامل با قابلیت Wdr در دوربین های مداربسته

شاید آپارتمان شما هم از آن دسته ساختمان‌هایی است که پارکینگ آن با رای ساکنان تقسیم شده است. در مورد قانونی بودن یا نبودن این کار بهتر است بدانید که، حتی با توافق اکثریت ساکنان ساختمان هم نمی‌توان این کار را انجام داد و حتما باید همه مالکان رضایت داشته باشند. طبق ماده 10 قانون مدنی، اگر تقسیم پارکینگ بین مالکان، با توافق همه مالکان باشد، اشکال قانونی ندارد.

اما فراموش نکنید که نحوه شماره‌گذاری و پلاک‌گذاری پارکینگ، توسط مامور و نمایندهسازمان ثبتانجام می‌شود. روند کار هم به این صورت است که از بالاترین طبقه آپارتمان کار پلاک‌گذاری را شروع می‌کنند و بعد از آن، از پایین‌ترین نقطه آپارتمان، واگذاری پارکینگ را انجام می‌دهند.

در واقع، مالکان با توافق نمی‌توانند داشتن یا نداشتن پارکینگ را تعیین کنند، بلکه فقط می‌توانند در مورد این‌که کدام پارکینگ را بردارند، توافق کنند. در مواردی که درب لولایی بسیار ظریف و زیبا طراحی شده است و نصب جک بازویی به زیبایی درب لطمه وارد می کند و یا به علت محدودیت فضا امکان نصب درب اتوماتیک فراهم نمی باشد می توان از جک زیرسطحی استفاده کرد که به جک نامرئی هم معروف است .

قفل برقی

یک راهبند برقی اتوماتیک هوشمند معمولا شامل یک میله بـا یک وزنه در انتهای آن بـه صورت افقی در مسیر وسیله ی نقلیه قرار می گیرد تـا از عبور وسایل نقلیه غیر مجاز جلو گیری نماید، و یک برد (کیت) کنترل هوشمند می‌باشد. همچنین برای ثبت زمان ورود و خروج و همچنین کنترل مجاز یا غیر مجاز بودن تردد از یک سامانه نرم افزاری با کمک سنسورها و دوربین نظارتی استفاده میشود.

تردد خودرو ها در مکان هایی ویژه مانند پارکینگ های عمومی و سازمانی یکی از موارد امنیتی و حفاظتی به حساب می آید. ابتدایی ترین انواع راهبند می تواند یک میله و حتی یک زنجیر باشد که توسط نگهبان پارکینگ کنترل می شود. در زیر پوسته این استوانه مجموعه سیلندر و پمپ هیدرولیک قرار گرفته که با پمپاژ روغن حرکت سیلندر را امکان پذیر می کند.

نصب راهبندهای ستونی نسبت به سایر مدل های راهبند دشوارتر بوده و برای نصب آن به یک حفره به عمق تقریبی 1.5 متر نیاز است. استوانه، سیلندر و پمپ هیدرولیک درون یک محفظه (پیت) قرار گرفته و کل مجموعه درون حفره قرار داده شده و اطراف آن با بتن پر می شود. راهبند فک مدل B680H HYBRID 24V قابلیت اتصال به دستگاه های کارت خوان، پلاک خوان، ریموت کنترل و…

راهبند اتوماتیک، راهبند الکترونیکی، راهبند برقی اتوماتیک 6 متری

اگر به دنبال یک راهبند خودرویی خوب و قابل اعتماد هستید قطعا راهبند بتا را مد نظر داشته باشید.راهبندبتا B-400 یکی از پر فروشترین محصولات راه بند در ایران است که از جهت تردد، می تواند اعتماد کاملی روی این محصول داشت. این راهبند از یک بوم تلسکوپی بهره می برد که می توان بوم را از ۴ متر تا ۶ متر افزایش داد. راهبند خودررویی بتا بدون نیاز به سرویس و نگه داری است و روزانه تا ۵۰۰ بار قابلیت باز و بسته شدن را دارد.

راهبندها دستگاه هایی هستند که در اماکنی مانند ورودی پارکینگ ها، ورودی مراکز اداری، ایستگاه های مترو و … برای مسدود کردن مسیر و کنترل عبور و مرور افراد مورد استفاده قرار میگیرد. با نصب یک رسیور رله به مدار فرمان جک در می توانید به تعداد دلخواه ریموت ارزان قیمت کد دهی کنید.

برای مناطقی که قطع برق زیاد است از جکهای پارکینگ ۲۴ ولت که قابلیت نصب باتری بکاپ دارند استفاده کنید که شامل دو عدد باتری ۱۲ ولت می باشند که بهتر است هر کدام ۷ امپر باشد. نصب قفل برقی روی درب باعث امنیت بیشتری می شود تا در صوردت فشار درب از جهت بیرون لای دربها باز نشود.

در واقع این نوع کرکره به دلایلی چون, ایمنی بسیار زیاد, بالا بردن ضریب امنیت , اشغال کردن فضای اندک و عملکرد بی نقص توانسته مصرف کنندگان زیادی را جذب خود کند . فروش انواع راهبند اتوماتیک برند اوژن مدل آگسا با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت موجود در بازار. انواع راهبند اتوماتیک بازویی در نوع های الکترومکانیکی و الکتروهیدرولیکی مناسب جهت استفاده برای انواع پارکینگ های عمومی و خصوصی،اماکن نظامی و پادگان ها و ..

قیمت بهترین انواع راهبند اتوماتیک

عرض درب ورودی پیاده نباید کمتر از 90 سانتی متر باشد و در صورت استفاده از درب دولنگه، نباید یک لنگه آن کمتر از 90 سانتی متر باشد. اصولا پارکینگ یا توقفگاه، محل نگهداری خودروها در زمانی است که از آن ها استفاده نمی‌ شود. پارکینگ می ‌تواند در فضای باز مانند جاده‌ یا در فضای بسته مانند ساختمان واقع شود که دسترسی به آن به دو صورت خصوصی یا عمومی می باشد.

دارای بدنه ی فولادی با بازوی تلسکوپی قابل تنظیم 4 تا 6 متر

این نوع راه بندها همانطور که گفته شد از انواع مختلفی برخوردارند که شامل اتوماتیک، دستی و حتی زنجیری می شوند. از ایام قدیم از زنجیر به جای سیستم راه بندهای امروزی استفاده می شده است. آنتن کارت خوان برد بلند ریدر فرکانس RFID دارای خصوصیات و امکاناتی به شرح زیر می باشد.

برای مدیریت و کنترل تردد پارکینگ با ریدرهای برد بلندUHF (آنتن برد بلند)می توان از انواع دستــگاه های کنترل تردد استفاده نمود. راهبند اتوماتیک پارکینگ یا “بوم گیت” به طور معمول در محل های پارکینگ ، پاسگاه ها و ورودی های مناطق محدود مشاهده می شود. راهبند اتوماتیک پارکینگ همچنین یک روش معمول برای کنترل گذر از غرفه های عوارض هستند.

البته تجهیزات امنیتی پیشرفته بر روی راهبند ها تا حدی مسئله امنیت را حل کرده است. این نوع از راهبندها، مزایا و امکاناتی مانند ثبت پلاک خودروها، روز و ساعت ورود و خروج خودروها، و حتی در برخی موارد ثبت تصویر راننده و سرنشینان را دارد و در صورت بروز مشکل، کسب اطلاعات و بررسی وضعیت را بسیار راحت تر و سریع تر می کند و از تصاویر ثبت شده می توان به عنوان یک مدرک استفاده نمود.

راهبندهای امروزی بر خلاف راهبندهای قدیمی دارای خصوصیات و ویژگی هایی هستند که پیش تر وجود نداشته است؛ برای مثال در حال حاضر راهبندها دارای یک دوربین مداربسته هستند که به طور مداوم و همیشگی در حال فیلمبرداری از ورود و خروج افراد است. تولید جدید پارک ترافیک،قفل پارکینگ دستی مدل یو است که با یک قفل ثابت شده و پارکینگ را محفوظ می دارد و برای استفاده از فضای پارکینگ نیز به روی زمین خوابانیده می شود تا خودرو بدون تهدید خطر از روی آن عبور کرده و در محل پارک موردنظر قرار گیرد.

از آن جایی که امنیت و محافظت از جان و مال یکی از اهداف اصلی در جوامع امروزی به شمار می رود، به همین دلیل تهیه و تولید مواد و ابزارهای امنیتی تبدیل به یکی از صنایع مهم در جهان گردیده است. از جمله این ابزارهای امنیتی می توان به راهبندها نیز اشاره داشت.راهبند هر چند ممکن است در ظاهر کارکردی% 100 امنیتی نداشته باشد، ولی با تمام این ها در چهارچوب امکانات امنیتی جای خواهد گرفت.

مرد به دنبال راه هایی برای انجام کارها به آسانی است و موجب صرفه جویی در وقت می شود. بنابراین، دروازه های اتوماتیک یکی از نمونه هایی هستند که طبیعت انسانی برای راحتی و سهولت در زندگی روزمره خود ساخته است. برای این منظور، ما یک مدل کشویی درب اتوماتیک با یک سیستم کنترل نور اتاق را برای ارائه نیازهای ذکر شده طراحی و طراحی می کنیم.

اماکن ، استادیوم ، مجتمع های ورزشی که همیشه نیاز به کنترل دسترسی در محل های پارکینگ دارند ، تا از استفاده آنها فقط برای افراد مجاز اطمینان حاصل شود. در کنار تمامی مزایایی که راهبندهای هیدرولیکiDOORدارا هستند ، مکان انتخاب نصب های گوناگونی از نسبت ارتفاع به عرض ویژگی منحصر به فرد راهبندهای تاشوندهiDOORاست .

این مدل راهبندمناسب برای مکان هایی است که تردد کم ، متوسط به بالا دارد و عرض مسیر در حدود 5 متر و یا کمتر است . پس از گذشت 3 سال از شروع استفاده ازراهبندها و با پشت سر گذاشتن یک تصادف شدید تصمیم مدیریت مجتمع بر بازآفرینی یا اورهال اساسی یکی ازراهبندها قرار گرفت. با پیشنهاد شرکت آریازراهبندها ارتقاء مکانیزم و ارتقاء سرعت یافته و در ضمن با بروزرسانی الگوریتمی الکترونیک ، راهبند ها با سرعت و کیفیت بالاتری از حتی روز اول در این مجموعه در حال خدمت رسانی هستند .

راهبندهای هیدرولیک به دلیل استفاده از سیستم انتقال قدرت مبتنی بر مایعات که در این سیستم روغن های مخصوص سیستمراهبندهستند ، توانایی تحمل حجم تردد بسیار بالا تا مداوم را دارا هستند . از سامانه هوشمند اتوماسیون تردد میتوان برای دهده بانی و امنیت جاده ها و معابر استفاده نمود. در این بخش به برخی از اشکالات رایج درزمینه راهبند میله ای اشاره‌ شده و راه‌ حل ممکن برای عیب‌ یابی و تعمیر آنها بیان‌ شده است. به همین خاطر تشکیل بانک اطلاعات بیومتریک پرسنل کلیدی از توصیه های مهم می تواند باشد.

راهبند پارکینگ جهانگستر مدل Road

علاوه بر پارکینگ اجاره ‌ای، پارکینگ مزاحم در ساختمان‌ های مسکونی برای ساکنان فاقد پارکینگ یا کسانی که نیازمند فضای پارک برای بیش از یک خودرو هستند، می‌ تواند تا حدی مشکل‌ گشا باشد. طبق قوانین شهرداری، فضای لازم برای پارک هر خودرو، مساحت استانداردی دارد تا هیچ خودرویی برای سایر خودروها مزاحمت ایجاد نکند اما در شرایط خاص برای فضای خالی باقی ‌مانده‌، پارکینگ مزاحم تعریف می ‌شود.

چیدمان پارکینگ در فضاهای مربوطه، باید به گونه¬ای باشد که امکان تردد و استفاده از آسانسور توسط ناتوانان جسمی و حرکتی، مطابق مقررات ملی ساختمان به سهولت انجام شود. توقف خودروها در پارکینگ، نباید مزاحمتی برای باز شدن درب ها و استفاده از فضاهای انباری و تاسیساتی و دسترسی به راه پله ایجاد کند.

حداقل عرض عبور در کنار محدوده توقف خودرو برای دسترسی به فضاهای ارتباطی مشاعات مانند راهرو،لابی، راه پله، آسانسور و…، 80 سانتی متر و برای دسترسی به انبار 50 سانتی متر است. همچنین عرض مفيد در ورودی (پشت تا پشت چارچوب)، معبر ورودی و شيب راهه در پاركينگ های بزرگ حداقل شش متر و در پاركينگ های متوسط و كوچك حداقل سه متر است.

سیستم های راه بند از اشکال و انواع گوناگونی برخوردارند که بسته به مکانی که از آن ها استفاده می شود، شکل و نوع آن متغیر است. حال به این نکته می رسیم که راه بند تا چه اندازه می تواند در امنیت و حفاظت یک مکان نقش آفرینی کند. طبیعی است که وقتی راه بند و ناظر آن حضور داشته باشند امنیت مکان مورد نظر نیز بالا می رود.

این به این دلیل است که نگهبان یا مسئول راه بند به اختیا خود می تواند کسانی را راه بدهد یا ندهد و یا حتی در صورت لزوم سوالاتی بپرسد و یا اتومبیل را وارسی کند. اما در مکان هایی دیده می شود که راه بند ها بدون حضور متصدی آن وجود دارند و به صورت اتوماتیک کار می کنند.

تجهیزاتی از قبیل ضربه گیرها ، جداکننده ها و متوقف کننده ها تا علائم راهنما . از جملهتجهیزات پارکینگکه iDoor در اختیار مصرف کنندگان قرار داده، سیستم های تگ خوان است. این راهکارهایراهبنداتوماتیک به آسانی در دسترس است وiDOORتمامی این راهکارها را به سهولت و در سطوح مختلف قیمتی و کیفیتی آماده عرضه دارد .

برای تجهیز یک پارکینگ باید به این نکته توجه کرد که آیا کسانی که می بایست از این پارکینگ استفاده کنند کاربرانی دائمی یا طولانی مدت مثل ساکنان مجتمع مسکونی یا اداری تجاری هستند یا مراجعه کنندگان به پارکینگ برای استفاده ساعتی از پارکینگ مراجعه کرده اند . این نوع سیستمراهبندرا می توان به صورت متصل به نرم افزار و بدون اتصال به نرم افزار و استندالون هم را اندازی نمود .

سیستم نرم افزار کنترل تردد قابلیت ثبت و کنترل عملکرد انتظامات را نیز دارد. مدیر مجتمعی هستم که دو بلوک در یک ساختمان هستیم ، دربهای ورودی ، مجزا و دور از هم هست ولی دربهای پارکینگها کنار هم و در بلوک ما واقع شده . الان اقدام به رنگ و نقاشی پارکینگ بلوک خودمان کردیم ، ولی مدیر بلوک کناری حاضر به پرداخت هیچ مبلغی نیست و نظرش اینه که ما فقط از در وارد میشیم و از قسمت پارکینگ شما رد میشیم .. حالا حق با ایشون هست یا بعنوان مشاع باید مبلغی پرداخت کنند ؟؟ ممنون میشم از پاسخگوییتان ..

ج-در صورت برطرف نشدن مشکل ، مرکز کنترل راهبند را جهت بررسی و رفع ایراد به شرکت ارسال نمایید . با اجرای یک نرم افزار ساده و Demo و وارد کردن شماره پورت سریال کامپیوتر به نرم افزار میتوانید کنترل راهبند را انجام دهید. جهت برقراری ارتباط بین برد کنترل راهبند و کامپیوتر شما نیاز به یک مبدل RS485 به RS232 دارید و به دلیل عدم وجود پورت RS232 در اکثر کامپیوتر های امروزی به مبدل این پورت به USB هم نیاز پیدا میکنید.

بر روی راهبند قطعه ای وجو دارد که به ان خلاص کن میگویند و وظیفه ان خلاص کردن راهبند در هنگام قطع برق میباشد.با چرخاندن خلاص کن , راهبند خلاص شده و به صورت دستی قابل حرکت میباشد. دو سر اضافی حلقه که در نظر گرفته شده باید به اندازه ای باشد تا به مکانی که Loop detector نصب شده برسد و بتوان آن را به محل مشخص شده Loop روی Loop detector وصل کرد.

رنگ آمیزی بومراهبندعلاوه بر ایجاد زیبایی به قابلیت دیده شدن بوم در تاریکی و روشنایی را تضمین می کند . هر حرکت از حالت ایستا و رسیدن حرکت به سرعت صفر یا ایستادن خود دارای تنش است . نوعی سقف ثابت ومتحرک برای خودرو می باشد که از قرار گرفتن خودرو در معرض نور خورشید و انواع شرایط آب و هوایی و همچنین نبود سایبان مورد نیاز در کنار جاده، خیابان، کوچه ها و برای عمر بیشتر خودرو مورد استفاده قرار میگیرد. پیشرفت تکنولوژی باعث نوآوری های بسیار زیادی در حوزه… مکانیکی انرژی وارده به راه بند از طریق نیروی مکانیکی دست می باشد که هم وقت گیر است و هم نیازمند صرف انرژی و حوصله بسیار است.

و نیاز روزافزون کاربران باعث شده است انواع مدل کرکره اتوماتیک برای استفاده در ساختمان های مسکونی و اداری مورد استفاده قرار بگیرد و خاصیت این وسایل این است که روز به روز در حال پیشرفت و عوض شدن نوع ساختار می باشند. انواع کرکره برقی را می توان به شکل کلی بر اساس نوع ساختار و همچنین نوع کاربرد تقسیم بندی کرد.

از این رو می توان متصور شد که در سال های اخیر انواع کرکره برقی از نظر نوع ساختار گستردگی بالایی داشته باشند. کرکره های برقی از جمله درب هایی هستند که توانسته اند طی چند سال اخیر بیش ترین محبوبیت را در بین مردم به دست آورند. انواع راهبندهای اتوماتیک سیماران ,بتا ,فک ,گلدن گیت ,لایف ,وی تو ,فادینی , راهبند الکتروپارس ,آکاردئونی در تهران اصفهان, شیراز, ساری, مشهد, قم ودیگر نقاط بعنوان راهبند تشریفاتی و فروشگاهی, پارکینگی, ستونی ، نگهبانی ، اتومات و راهبند مکانیکی قابل ارائه میباشد.با مجموعه ما درارتباط باشید.

یعنی محدودیت تردد در راه بند های الکترومکانیک رقیب فک یکی از نقاط ضعف آن ها می باشد. استفاده از سیستم هیدرولیک باعث شده تا این محصول قابلیت استفاده مداوم را داشته باشد. گروه فنی مهندسی ایرانمهر مفتخر است به عنوان شرکت تخصصی در زمینه فروش.

استفاده از باطری Backup در راه بند باعث می شود در هنگام قطع برق بتوان از راهبند استفاده کرد. این معیار نمایانگر آن است که فروشنده سفارشات ثبت شده‌ی مشتریان را بدون کنسلی (لغو سفارش) ارسال کرده است.

پس از اتمام مراحل ساخت ابتدا به ساکن پیمانکار اقدام به خرید و نصب راهبند میکند تا از ورود هر شخصی به داخل جلوگیری شود. در قسمت همکف آپارتمان های مسکونی و تجاری، غالبا هر واحد یک جای پارک مجزا دارد که با توجه به ماهیت و ابعاد پارکینگ، وسایل نقلیه پشت سرهم و اغلب کنار هم قرار می گیرند.

همچنین پارکینگ پشت بام که استفاده از آن بسیار محدود است، برای پارک وسایل نقلیه سبک مانند موتورسیکلت و دوچرخه کاربرد دارد. در این رابطه، ملاحظاتی مانند جابه جایی وسایل نقلیه، تامین ایمنی و مقاومت لازم سقف برای تحمل وزن وسیله نقلیه، صرف زمان و هزینه را باید در نظر داشت.

که درطی یک ده تلاش و انجام بیش از صدها پروژه با تکیه بر نیروهای متخصص و مجرب خود به ارائه خدمات به مشتریان می پردازد. در راهبندهای ماشین رو الکترومکانیک نیروی خروجی از محور موتور وارد گیربکس یا جعبه دنده راهبند پارکینگ می شود تا از طریق آن نسبت قدرت و سرعت محور متحرک تنظیم شود.

مرکز دوران میله راهبند دارای یک محل اتصال بوده که بر روی شفت خروجی به گیربکس متصل می شود. در این راستا زنجیره انتقال قدرت تکمیل شده و نیروی محرک موتور به میله راهبند منتقل می شود. ولی در راهبند الکتروهیدرولیکی سیستم محرک دستگاه بر اساس فشار پمپ روغن و سیلندر هیدرولیک می باشد. با روشن شدن موتور دستگاه، پمپ روغن به حرکت درآمده و روغن انباشته شده را با فشار زیاد از مخزن تخلیه و وارد سیلندر هیدرولیک می نماید.

این وسیله در مکان هایی مثل ارگان ها , پارکینگ های عمومی , بیمارستان ها و امور عمران شهری استفاده میشود. راهبند پارکینگ به عنوان ابزاری برای کنترل عبور و مرور ساختمان ها استفاده می گردد. به این ترتیب که با بالا و پایین رفتن آن مسیر حرکت برای رفت و آمد باز خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا