قیمت دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف در خانه

سرمایه لازم برای تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

به احتمال خیلی زیاد اکثر مردم مخصوصا خانم ها گذرشان به فروشگاه های ظروف آلومینیومی یکبار مصرف و پلاستیکی افتاده است. این ظروف طرفداران زیادی را به دلیل سبک بودن، راحتی حمل و نقل و قیمت مناسب برای خود جمع کرده اند. اما در این میان برخی افراد هستند که شاید نسبت به این شغل بدبین باشند و با خود بگویند که مگر میشود با فروش دانه ای ۱۰ یا ۲۰ هزار تومان روزگار گذراند؟ پاسخ ما این است که برای راه اندازی هر کاری باید تحقیق کرد، وقت گذاشت و از همه مهمتر عجله نکنیم تا بتوانیم بهترین فرصت های شغلی را فراهم کنیم. حتی برای کاری مثل فروش ظروف آلومینیومی یا پلاستیکی یکبار مصرف. حتی شما می توانید با استفاده از دستگاه تولید لیوان کاغذی یک شغل پر درآمد با سرمایه ای کم برای خود راه اندازی کنید.

آیا تولید ظروف یکبار مصرف میتواند سرمایه ای سودآور باشد؟

در ادامه بحث بالا باید گفت مهمترین نکته این موضوع، استفاده گسترده از ظروف آلومینیومی یکبار مصرف است و ایران جزو ۱۰ کشور اول دنیا در استفاده از این ظروف بوده و سالانه هزاران تن ضایعات پلاستیکی تولید میکنند. چرا؟ چون مصرف کنندگان فقط شامل استفاده مردم عادی در مراسم ها و مهمانی ها و نذری دادن های محرم و … نیست بلکه استفاده فراوان این ظروف را میتوان در مراکز طبخ، رستوران ها، فست فودها، سلف سرویس ادارات و دانشگاه ها، کافه ها و … مشاهده کرد.

پس با توجه به مطالب بیان شده میتوان گفت که راه اندازی تولید ظروف یکبار مصرف میتواند جزو کارهای سودآور باشد و آینده شغلی خوبی محسوب میشود. علاوه بر این ها کاری است بسیار آسان بدین صورت که سرمایه خیلی هنگفتی لازم ندارد، مکان بزرگ و گرانی را نمیطلبد، خرید و حمل و نقل آنها است و با کمی مدیریت و کاربلدی و خلاقیت در تهیه و تکمیل اجناس مورد نیاز مردم، میتوان سودآوری زیادی در ماه داشت.

نگرانی بایت تولید ظروف یکبار مصرف

این روزها به دلیل تقاضای زیاد و سودآوری در این شغل، افراد زیادی هستند که به فکر راه اندازی تولید این ظروف و فروش آنها در سراسر کشورند و تنها نگرانی که مسئولین و کارشناسان محیط زیست با آن درگیر هستند تجزیه پذیری طولانی مدت این ظروف و آسیب زدن به طبیعت است.  با وجود این نگرانی، خوشبختانه در اکثر کشورها اقدامات نوینی انجام شده و در ایران نیز قابل مشاهده است. آن هم این است که صنعت تولید ظروف یکبار مصرف قدم به سوی عرضه اقلام تجزیه پذیر گذاشته و با تولید دستگاه های مدرن و پیشرفته و استفاده از مواد اولیه سازگار با محیط زیست مثل ظروف گیاهی (سلولزی)، گامی موثر در این زمینه برداشته است.

مهمترین مزایای راه اندازی تولید این ظروف در کشور برمیگردد به مواردی نظیر:

 • در دسترس بودن مواد اولیه در کشور.
 • تهیه و خرید تجهیزات و دستگاه های تولیدی این ظروف با قیمت مناسب در کشور.
 • تهیه زمین و سالن برای تولید و راه اندازی با قیمت مناسب و به صرفه.
 • به صرفه بودن هزینه های تولید از جمله: حامل های انرژی و نیروی کار.
 • وجود بازار داخلی برای فروش محصولات و سودآوری بالا.
 • امکان صادر کردن این ظروف به کشورهای همجوار.
 • بالا بودن تعداد ظروف تولیدی در هر ساعت.

برخی نظرات کاربران که میتوان از آنها استفاده کرد و در مورد راه اندازی کسب و کار تولید ظروف یکبار مصرف تصمیمات بهتری اتخاذ نمود

نظرات مثبت

برای ماه های محرم و صفر خیلی سودآور هستن.

خانمی گفته که اگر تولید لوازم تولد، دسر و شیرینی و ژله هم داشته باشن بهتره.

من با دو سه نفر که تو اینکار بودن صحبت کردم و گفتن که درآمدش خوبه.

من از این مدل مغازه ها تو سطح تهران زیاد دیدم و باید بگم خیلی شلوغن و مشتری زیاد دارن.

خودم تو اینکار نیستم و تجربه ای ندارم ولی اینو میدونم که لیوان کاغذی و ظروف دیگه خیلی مصرف بالایی دارن مخصوصا برای مراسم ها و مهمونی ها.

رقابت برا اینکار خیلی زیاد شده اما با داشتن پشتوانه مالی خوب و همت و تلاش میشه راه اندازی کنی این کار رو و سود خوبی به دست بیاری.

نظرات منفی

چون تقاضا زیاد شده برخی فروشنده ها سواستفاده میکنن و قیمت ها رو افزایش میدن مثلا لیوان کاغذی خیلی گرون شده.

من تقریبا تو این شغل بودم بعنوان شاگرد مغازه، مشتری میاد داخل مغازه برا خرید و جنسای بسته بندی رو باز میکنه و نمیخره. بسته بندی جنس رو خراب میکنن.

فکر میکنم چون تولید و تقاضا زیاد شده، قیمت فروششونم بالا رفته و احتمالا خریدار کم بشه به مرور زمان.

نکات مهم برای راه اندازی تولید ظروف یکبار مصرف که بهتر است بدانید

حتما پیش از راه اناختن این کار با افراد با تجربه که در این کار فعالیت داشتند صحبت کرده و سوال بپرسیدو میتوانید اطلاعات لازم در مورد این کار را از منابع مختلف نیز جمع آوری کنید. کار هوشمندانه نتیجه مناسبی دارد پس برای خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی در تبریز مربوط به راه اندازی مراحل مختلف این کار، هوشمندانه عمل کنید و تجهیزاتی را خریداری کنید که مناسب بوده و با بودجه شما همخوانی داشته باشد. خلاقیت را در کارتان پیاده کنید و تا میتوانید ظروف یکبار مصرفی را با طرح و ابعاد مختلف تولید کنید. تا جایی که امکان دارد از مواد اولیه جدید و سازگار با محیط زیست استفاده کنید.

نتیجه گیری

با توجه به مطالب بیان شده و شواهد امر، نظریه کارشناسان این صنعت براین است که تولید انواع ظروف یکبارمصرف (کاغذی، پلاستیکی، سلولزی و یا آلومینیومی) میتواند سودآور باشد و در آینده ‌ای نزدیک نیز گسترش می یابد و دلیل این امر مزایای استفاده از این ظروف است مثل استفاده راحت از آنها حتی برای فرهای معمولی و مایکروویوها، استفاده از آنها باعث صرف انرژی کمتری میشود، سبک هستند و قابل حمل، در طرح و اندازه و رنگ های بسیار متفاوت تولید و روانه بازار میشوند، ظروف آلومینیومی جنسی ایده آل برای بسته بندی هستند، مهمترین فاکتور ارزان بودن این ظروف است.

به هر حال نباید از تولید ظروفی که با محیط سازگاری داشته و آسیب کمتری به طبیعت وارد میکنند، غافل بود. همچنین همه ما برای رسیدن به مقصد باید از جایی شروع کنیم و آینده سودآور و موفق از آن اشخاصی است که دید عمیق‌ تری دارند و هوشمندانه عمل میکنند.

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف

چندین سال شده است که مردم سعی میکنند برای راحتی خود، از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی استفاده نمایند و همین نکته سبب شده است تا مصرف این ظروف در کشور رواج پیدا کند. گروه بازرگانی ما با علم و آگاهی به این موضوع، تصمیم گرفته است تا بهترین دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی را که از برترین برند های بین المللی خریداری نموده است، در اختیار تولیدکنندگان داخلی قرار دهد.

ظروف یکبار مصرف

امروزه ظروف یکبار مصرف به جزء جدایی ناپذیر زندگی ما انسان ها تبدیل شده است و همگی از این ظروف پلاستیکی در مهمانی ها، دورهمی ها، سفرها و … استفاده میکنیم تا از زحمت شست و شوی ظرف ها در امان باشیم. البته ظروف یکبار مصرف تنها شامل ظروف پلاستیکی نمیشود و ظروف یکبار مصرف گیاهی و ظروف یکبار مصرف آلومینیومی، دیگر انواع ظروف یکبار مصرف به شمار میروند.

خط تولید ظروف یکبار مصرف

خط تولید ظروف یکبار مصرف شامل دستگاه های زیر می باشد:

 • اکسترودر
 • دستگاه فرم دهنده
 • دستگاه چاپ
 • دستگاه خرد کننده
 • دستگاه میکسر

مواد اولیه پلاستیکی در ابتدا برای اکسترود شدن، وارد دستگاه اکسترودر میشود. پس از اینکه عملیات اکسترود به طور کامل انجام شد، نوبت به ورود مواد مورد نظر در دستگاه فرم دهنده میشود تا مواد اکسترود شده به شکل و فرم مطلوب در آید. این مواد پس از فرم دهی و انجام عملیات های مورد نظر، به صورت محصول نهایی در می آید. شما با استفاده از این دستگاه میتوانید انواع ظروف یکبار مصرف همچون ظرف غذا، بشقاب، لیوان و … را تولید نمایید.

مهم ترین نکته ای که سرمایه گذاری در خط تولید ظروف یکبار مصرف را به یک سرمایه گذاری سودده تبدیل نموده است، حجم بالای استفاده مردم در این چند سال گذشته است. راحتی استفاده از این ظروف، سبب شده است تا اغلب مردم ترجیح دهند به جای ظروف خانگی، از این ظروف یکبار مصرف پلاستیکی استفاده نمایند. همین موضوع سبب افزایش فروش ظروف یکبار مصرف شده است و تولیدکنندگان این محصول با مشاهده این حجم از استقبال مردم، سعی در افزایش تولیدات خود نموده اند. فروش بالای این ظروف، به افرادی که قصد دارند در این زمینه سرمایه گذاری کنند، نشان میدهد که بازار پررونقی در پیش روی آنها خواهد بود.

مشخصات دستگاه

ظرفیت: 100-80 کیلوگرم

ضخامت: 4-1 میلی متر

عرض:  1080-640 میلی متر

قیمت دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف

قیمت دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف همانند هر دستگاه دیگری به عوامل مختلفی بستگی دارد و این عوامل هستند که تعیین میکنند قیمت دستگاه در چه محدوده ای قرار گیرد. برخی از این عوامل عبارتند از:

 • کشور و شرکت سازنده دستگاه
 • سطح اتوماسیون دستگاه
 • تکنولوژی های به کار رفته در ساخت دستگاه
 • ظرفیت و سرعت تولید
 • میزان مصرف انرژی و ضایعات به وجود آمده

عواملی که به آنها اشاره شد، تعیین کننده قیمت دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف هستند که با توجه به این عوامل و امکاناتی که دستگاه های موجود در شرکت در اختیار خریداران قرار میدهد، در هیچ جایی دستگاه های ما را با قیمت های ارائه شده توسط این شرکت، یافت نخواهید کرد.

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف

همانگونه که به آن اشاره شد، دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف ما از برترین سازندگان این دستگاه ها در جهان خریداری و به کشور وارد شده است. در ساخت این دستگاه ها از تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده است تا مشتریان با این دستگاه بتوانند به راحتی و با ظرفیت بالا اقدام به تولید ظروف یکبار مصرف نمایند.

شما مشتریان گرامی برای کسب اطلاعاتی از قبیل قیمت دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف و همچنین دریافت مشاوره رایگان، میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و یا از سایت www.iran-cup.com دیدن بفرمایید.

دکمه بازگشت به بالا