بین المللیکسب و کار ایرانیان

دلایل ریجکت شدن ویزا در دبی

از دلایل ریجکتی ویزای دبی بیشتر بدانید

چه عواملی باعث رد شدن درخواست ویزای دبی از طرف مسافران ایرانی می‌شود  و در صورت ریجکت شدن چه اقداماتی باید انجام داد؟ در ادامه این دلایل را با هم مرور می کنیم. همچنین جهت مشاوره ثبت شرکت در دبی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بلک لیست ویزای دبی |درخواست آنلاین ویزا دبی

۱- آقایان مجرد زیر ۵۰سال

با شیوع ویروس کرونا قوانین جدید ویزای دبی محدودیت‌هایی را برای آقایان مجرد زیر ۵۰ سال اعمال کرده است. طبق این قوانین آقایان زیر ۵۰ سال (مجرد یا متاهل)  به هیچ عنوان نمی‌توانستند به تنهایی برای دریافت ویزا اقدام کنند. در واقع آقایان با این شرایط سنی فقط و فقط با همراهی همسر می‌توانستند برای ویزا قدام کرده و به دبی سفر کنند. این قانون افرادی را که می‌خواستند با پدر و مادر خود سفر کنند را هم شامل می‌شد. بنابراین درصورتیکه آقایان با شرایط سنی اعلام شده برای دریافت ویزا اقدام می‌کردند، درخواست آن‌ها رد می‌شد.

خوشبختانه در حال حاضر این محدودیت برداشته شده و آقایان زیر ۵۰ سال به تنهایی و بدون حضور همسر نیز میتوانند برای دریافت ویزای دبی اقدام کنند.

۲- زوج زیر ۳۵ سال

قوانین مصوبی برای زوج‌های زیر ۳۵ سال اعلام نشده اما طبق تجربه کارشناسان ما در حال حاضر درخواست ویزای زوج‌هایی که زیر ۳۵ سال داشته و بدون فرزند به دبی سفر می‌کنند رد خواهد شد. همراه داشتن فرزند احتمال درافت ویزای دبی را بالا می‌برد. همان‌طور که گفته شد این قانون مصوب نیست و احتمال اینکه زوج‌های زیر ۳۵ سال هم بتوانند ویزای دبی را دریافت کنند وجود دارد.

خوشبختانه در حال حاضر این محدودیت برداشته شده و زوجهای زیر ۳۵ سال با فرزند یا بدون حضور فرزند میتوانند برای دریافت ویزای دبی اقدام کنند.

۳- تشابه اسمی

قرارگرفتن تشابه اسمی در میان لیست دلایل ریجکتی ویزای دبی کمی عجیب به نظر می‌رسد اما وجود این تشابه هم ممکن است که به رد شدن درخواست ویزای شما منجر شود. بدین صورت که  چنانچه اسم فرد متقاضی شبیه به شخصی باشد که دارای سوسابقه در دبی یا مجامع بین‌المللی باشد، درخواست ویزای ایشان رد خواهد شد. در صورت بوجود آمدن این مسئله شخص متقاضی بایستی با مراجعه به اداره پلیس و دریافت نامه احراز هویت این مشکل را برطرف کرده و مجددا برای دریافت ویزای دبی اقدام کند.

وجود تشابه اسمی یکی از دلایلی ست که ممکن است درخواست ویزای شما ریجکت شود

۴- اقامت بیش از اعتبار ویزا در سفرهای قبل

شما از روز صدور ویزای دبی ۲ فرصت دارید تا از آن استفاده کرده و در ادامه طبق اعتبار ویزا می‌توانید در خاک امارات اقامت داشته باشید. چنانچه با اتمام تاریخ ویزا خاک امارات را ترک نکرده باشید شامل جریمه خواهید شد. این مسئله در سابقه شما به ثبت رسیده و در صورتی که مجددا برای دریافت ویزای دبی اقدام کنید درخواست شما رد خواهد شد. بنابراین حتما قوانین را رعایت کرده و چنانچه نمی‌خواهید از سفر به دبی محروم شوید پس از اتمام تاریخ ویزا خاک امارات را ترک کنید.

۵- داشتن سابقه ریجکتی ویزا

داشتن سابقه ریجکتی ویزای دبی به این معنا نیست که شما نمی‌توانید برای دریافت ویزا اقدام کنید. در واقع در صورت داشتن سابقه ریجکتی، متقاضی بایستی تا ۱۴ روز کاری صبر کرده و پس از طی زمان اعلام شده مجددا برای دریافت ویزا اقدام کند.اما درصورتیکه متقاضی تنها چند روز پس از اعلام ریجکتی برای دریافت ویزای دبی اقدام کند با درخواست او موافقت نخواهد شد.

۶- داشتن سو سابقه در سفرهای قبلی

رعایت بی چون و چرای قوانین از بایدهای سفر به امارات است. همراه نداشتن دارو بدون نسخه، رعایت قوانین رانندگی، اجتناب از دعواهای خیابانی و … همه و همه از قوانینی هستند که جز سوسابقه به شمار آمده و قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با آنها اعمال می‌شود. از این رو داشتن سو سابقه در سفر به دبی از دلایل ریجکتی ویزای دبی محسوب شده و با درخواست ویزای متقاضیانی با این شرایط موافقت نخواهد شد.

در صورت داشتن سو سابقه در دبی، درخواست ویزای شما رد خواهد شد

قوانین جدید فرودگاه دبی در کرونا

فرودگاه دبی قوانین جدیدی را جهت پیشگیری از شیوع کرونا اعمال کرده است. بر طبق این قوانین:

  • از مسافران با تابعیت ایرانی، عراقی و افغانی در بدو ورود به دبی تست رایگان کرونا گرفته می‌شود.
  • مسافران در بدو ورود به فرودگاه دبی باید اظهارنامه سلامتی را پر کرده و اپلیکیشن COVID19 –DXB SMART APP را بر روی گوشی‌های همراه خود نصب کنند. این اپلیکیشن وضعیت سلامتی شما را در طول اقامتتان در دبی مورد بررسی قرار می‌دهد.
  • ىر صورت مثبت بوىن تست كرونا، مسافر با صلاحدید دولت امارات و با توجه به شدت بیماری در یکی از مراکز قرنطینه دبی، بیمارستان و یا هتل محل اقامت خود (با هزینه شخصی) قرنطینه می‌شود.

مدارک جدید ویزای دبی در کرونا

طبق اعلام مرکز صدور ویزای دبی علاوه بر اسکن صفحه اول پاسپورت و کارت ملی، ارائه اسکن صفحه اول و دوم شناسنامه، یک قطعه عکس ۴*۳ با زمینه سفید و بیمه مسافرتی صادر شده از کشور امارات با پوشش دهی کرونا الزامی است.

نکته مهم: از آنجا که تهیه بیمه مسافرتی برای ویزای دبی فقط و فقط از طریق آژانس‌های هواپیمایی امکان‌پذیر است، کارشناسان ما در واحد ویزا بیمه نامه مسافرتی مورد تایید کشور امارت را در اختیارتان خواهند گذاشت.

داشتن بیمه مسافرتی با پوششدهی کرونا از مدارک لازم برای سفر به دبی است

ویزای توریستی ، پروسه اخذ ویزای توریستی کشور امارات و مدت زمان اخذ ویزای توریستی امارات در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا امکان دریافت ویزای توریستی کشور امارات برای همه وجود دارد؟ مدت زمان اعتبار ویزای توریستی این کشور چقدر است؟ در چه صورت امکان ریجکت ویزای توریستی امارات وجود دارد؟ در این مقاله تلاش شده است تا به سوالاتی از این قبیل که ممکن است متقاضیان با آن روبه رو باشند پاسخ داده شود. کشور امارات یکی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و یکی از پولدارترین کشورهای منطقه است.

این کشور دارای پیشرفت های بسیار زیادی در زمینه علم و تکنولوژی بوده و به کشوری کاملا پیشرفته تبدیل شده است. زبان رسمی مردمان کشور امارات زبان عربی و دین اکثر مردم این کشور اسلام است. کیفیت زندگی و رفاه اجتماعی در کشور امارات در سطح بسیار بالایی قرار دارد. هر سال متقاضیان زیادی جهت گردش و تفریح در این کشور درخواست ویزای توریستی امارات را می نمایند که صدور این نوع ویزا دارای شرایط مختص به خود می باشد. جهت دریافت هرگونه اطلاعات در رابطه با ویزای توریستی امارات می توانید از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید.

نمی توان از کشور امارات متحده عربی و دریافت توریستی امارات صحبت کرد اما به بلندترین ساختمان جهان واقع در این کشور اشاره نکرد. این برج که به برج خلیفه معروف است بلندترین ساختمان جهان می باشد و حدود 36 نظافتچی باید جهت تمیز سازی نمای این ساختمان به مدت یک ماه مشغول به کار باشند. کشور امارات در صنعت گردشگری دارای جایگاه ویژه ای این و هر سال پذیرای گردشگران و توریست های بسیاری از سرتاسر جهان است.

گردشگران دریافت کننده ویزای توریستی امارات جهت بازدید از اماکن تاریخی، شرکت در جشن ها و فستیوال ها و انجام فعالیت های تفریحی مختلف وارد این کشور می گردند. تهیه و تنظیم این مقاله توسط موسسه ملک پور محقق گردیده است و هرگونه کپی برداری از آن شرعا و قانونا حرام می باشد. افراد زیر 18 سالی که همراه خانواده خود در تابستان به کشور امارات سفر می نمایند نیازی به پرداخت هزینه ویزا ندارند و همچنین گردشگران ترانزیتی برای مدت زمان 48 ساعت اول معاف از پرداخت هزینه ویزا  هستند.

منبع مقاله:

u.ae

make my firm

دکمه بازگشت به بالا