جامعهکسب و کار ایرانیان

اجاره ماشین ون بدون راننده

عناوین نوشته پنهان سازی عناوین

خدمات اجاره ون مسافرتی و فرودگاهی

در حال حاضر شرکت دارای چندین دستگاه ون مسافرتی و تشریفاتی که در زیر لیست آن نام برده شده است:

  • اجاره ون هایس
  • اجاره ون بنز ویتو
  • اجاره ون هیوندای h350
  • اجاره ون مکسوس

اجاره ون مسافرتی به این صورت است که یک راننده در طول مسیر در اختیار شما است و شما نیاز به ارائه هیچ نوع مدرکی برای اجاره ندارید. شما می توانید از این خدمات در مسیر فرودگاه؛مسیر بین شهری و داخل شهری بهره مند شوید. شرکت به مسافران، بصورت درب به درب یعنی از درب منزل شما (یا محل مورد نظر شما) تا فرودگاه و از فرودگاه به درب منزل (یا محل مورد نظر شما) در تهران و یا کلیه نقاط کشور انجام می پذیرد.

برای کرایه مسافرتی می توانید از ون های با سقف بلند استفاده کنید تا موقع سفر راحت تر باشید. قیمت ون مسافرتی را می توانید در جد.ل بالا مشاهده کنید. در این جدول هزینه کرایه ون برای مسیر بین شهری های پرتردد اورده شده است که می توانید با توجه به مسیری که دارید قیمت هر ون را مشاهده کنید.

اجاره ون دربستی

اجاره ون دربستی شامل ون های نام برده در بالا است که به صورت با راننده اجاره داده می شوند. کمترین زمان اجاره ون دربستی 5 ساعت است. در صورتی که اجاره ون برای مسافرت یا شرایطی باشد که راننده نیاز به محل استراحت و خواب برای شب داشته باشد، فراهم کردن محل خواب و غذای راننده به عهده مشتری می باشد. کرایه ون دربستی مسافر هیچ مسیولیتی در قبال خودرو ندارد و خود راننده مسئول تمامی خسارت های پیش آمده برای خودرو است.برای اطلاع از قیمت کرایه ون دربستی می توانید با توحه به نوع ونی که می خواهید در بخش ون های با راننده مشاهده کنید. هزینه با توجه به نوع ون، مسیر شما که داخل شهری هست یا خارج از شهری محاسبه می شود.

اجاره ون با راننده مجرب و حرفه ای

شما می توانید با اجاره ون با راننده از خدمات ویژه ما برای سفرهای کاری خود استفاده کنید. امکان استفاده از راننده مجرب و حرفه ای توسط موسسه اجاره خودرو ما یکی دیگر از خدماتی است که از طرف این شرکت به مشتریان ارائه می شود. رانندگان ما شامل افرادی مسلط به زبان های انگلیسی و عربی می باشند، که به کلیه کارهای تشریفاتی در خصوص ارائه خدمات اجاره ون با راننده اشراف کامل دارند.

اما اگر شما نیازمند راننده ای مسلط به زبان های دیگر هستید، شرکت می تواند با توجه به نیاز و در خواست شما راننده ای مسلط به زبان درخواستیتان را با کرایه ون در اختیارتان قرار دهد. شما می توانید از خدمات اجاره ون با راننده تهران برای مسیرهای فرودگاه امام خمینی و مهرآباد و یا سرویس رفت و برگشت برای مهمان های خود و …… استفاده کنید. مسیرهای داخل شهر تهران برای اجاره ون باراننده به صورتی ساعتی محاسبه می شود که می توانید مسیر حرکت خود را قبل از شروع با راننده درمیان بگذارید.

سرویس سرمایش و گرمایش ون ها

ون های شرکت ما دارای تمامی شرایط برای رانندگی در مدت طولانی از نظر فنی، سیستم گرمایشی و سرمایشی میباشند. سیستم گرمایشی وسرمایشی ون های شرکت با توجه به شرایط آب و هوایی از ابتدای ورود برای شما روشن می باشد و همچنین با خواست شما کولر و یا بخاری ون ها خاموش و یا روشن می شود. در صورت نیاز به ون دربستی بین شهری حتما یک ون با تجهیزات گرمایشی و سرمایشی مناسب رنت کنید.

امکانات ون

اجاره ون در شرکت با تجهیزات کامل و فول آپشن بوده و برای سفرهای بلند و طول روز زیاد بی شک بهترین گزینه می باشد.  ون تویوتا یکی از پرکاربردترین ون های موجود می باشد که دارای سیستم پخش Lcd می باشد. اجاره ون جزو خدماتی است که کادر متخصص را می طلبد. از این رو ما دشرکت با در اختیار داشتن به روز ترین ون های موجود در سراسر تهران و حومه تهران برای کرایه ون دربستی با کادری حرفه ای و با سابقه از رانندگان تشریفات آماده سرویس دهی به شما عزیزان می باشد.

خدمات ویژه برای معلولین

شرکت همواره راحتی و رضایت مشتریان را در اولیت خدمات خود قرار داده است. یکی از این خدمات، سرویس های ویژه به افراد معلول می باشد. مجموعه ما برای سرویس دهی به افراد معلول جایگاه ویژه ای داخل ون را تعبیه کرده است و یک راننده مجرب و با سابقه را برای کمک و خدمت رسانی در اختیارتان قرار می دهد. برای رزو ون معمولین با شماره 6305 تماس حاصل نماید.

تمیزی ماشین ون

ون های اجاره ای شرکت قبل از تحویل به مشتریان از خدمات سرویس کارواش بهره می برد.

پخش موزیک دلخواه

یکی از سوالات پرتکرار شما عزیزان این است که موزیک دلخواه خود را می توانیم در خودروی ون گوش کنیم، جواب این سوال بله است.

شما با فلش مموری که آهنگ های موردعلاقه خودتان را تحویل راننده بدهید و موزیک های دلخواه تان را گوش کنید و از سفر لذت ببرید .

خدمات کرایه ون

مجموعه ما به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های  اجاره ون در سراسر ایران نظیر: اجاره ون در تهران، اجاره ون در اصفهان و ..مجموعه بی نظیری از خدمات را برای رفاه حال مشتریان خود ارائه می دهد . اگر شما به صورت دسته جمعی مسافرت می کنید پس خیالتان راحت باشد زیرا تا فرودگاه رفتن یا سفر به دل طبیعت رو با ما تجربه می کنید. زیرا دیگر نه دغدغه جا شدن وسایل اضافی رو دارید و نه استرس های خرابی ماشین و…

با اجاره ون مسافرتی و فرودگاهی دیگر نیاز نیست شما با ماشین خود به فرودگاه بروید و مجبور به پرداخت هزینه پارکینگ فرودگاه باشید. بلکه می توانید با یک مبلغ کمتر با اجاره ون با راننده هزینه های خود را مدیریت کرده و دیگر از پرواز خود جا نمانید.

محاسبه قیمت اجاره ون برای خارج از شهر

هزینه های دریافتی برای اجاره ون برای خارج از شهر تهران که به صورت دربستی و دراز مدت است توافقی می باشد. البته این هزینه برای انواع ون متغیر میباشد. می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به مشاوران قیمت تمام شده و پیش فاکتور کرایه ون دربستی خود را دریافت نمایید.

نحوه اجاره ون به ادارات دولتی و شرکت ها

به دلیل ترافیک درخواست بالاجهت دریافت یا اجاره ون ادارات و ارگان های خصوصی ، دولتی و نیمه دولتی که نیاز به ون هایی با تعداد بالا از یک برند و یک رنگ دارند می بایست حداقل از 4 روز قبل جهت رزرو با کارشناسان تماس حاصل نمایند. کارشناسان ما بر اساس نیاز شما خودرو های مناسب به همراه امکانات رفاهی دیگر را جهت کرایه ون فراهم خواهند آورد.

دریافت خدمات بیشتر برای اجاره ون مسافران و میهمانان

_تمامی ون و اتوبوس های این مجموعه مجهز به سیستم Wifi و صندلی کودک و تجهیزات مسافرتی می باشد و در صورت نیاز می توانید درخواست خود را به دفتر مرکزی قبل از سفر خود اعلام نمایید.

_ذکر این نکته ضروری می باشد که تمامی خودرو های ون و اتوبوس های ارائه شده در این مجموعه در بالاترین سطح کیفیت فنی وهمچنین دارای بیمه مسافرتی کامل می باشد.

_برخی از خودرو ها با راننده اجاره داده خواهند شد.رانندگان و لیدر های فعال در این مجموعه مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه و ترکیه ای میباشند.

_در صورت نیاز به اجاره اتوبوس و اجاره ون می توانید بعد از اجاره ماشین از تور لیدر و مترجم های این مجموعه برای سفر های بلند مدت خود نیز استفاده نمایید.

راحتی صندلی ها

کلیه ون های مسافرتی به گونه ای طراحی شده است که در طول مسیر راحتی و آرامش شما تامین شود. صندلی های نرم و راحت این ون ها همانند خودروی سواری (خودروهای خارجی با کیفیت) طراحی شده به گونه ای که در مسیر های طولانی خستگی برای شما معنی نخواهد داشت.

اجاره ون بدون راننده

امکان کرایه ون بدون راننده، میتواند یک انتخاب ایده آل برای افراد بسیاری باشد. برای رفتن به یک سفر دلچسب خانوادگی یا دوستانه داشتن یک ون مجهز بر لذت سفر شما می افزاید.اجاره ون دربستی یکی دیگراز خدمات شرکت میباشد.خدمتی جهت کسب رضایت هرچه بیشتر شما. برخی از سوالات در زمانی که افراد گوناگون برای اجاره ون بدون راننده اقدام مینمایند به شرح زیر است:

آیا بدون چک وسفته امکان کرایه ون بدون راننده وجود دارد؟

پاسخ: بله ، درصوتی که شما مدرک شغلی معتبری را دارا باشید و فیش حقوقی مورد استنادی داشته باشید.

آیا امکان اجاره ون بدون پرداخت ودیعه وجود دارد؟

پاسخ: درصورتی که در زمان کرایه ون امکان پرداخت ودیعه وجود نداشته باشید میتوانید با داشتن سند ویا مدرک معتر شغلی میتواند بدون پرداخت ودیعه خودرو ون مورد نیاز خود را اجاره نمایید.

آیا امکان اجاره ون بدون راننده در شهر شیراز وجود دارد؟

بله شما میتواند از طریق نماینده ما در شهر شیراز ون مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

مدارک لازم جهت اجاره خودرو ون بدون راننده چیست؟

داشتن مدرک شغلی معتبر ویا چک و سفته به مبلغ خودرو و مدارک شناسایی

اجاره ون ارزان

برای اجاره ون ارزان می توانید از لیست ون های موجود خودرویی که در رده قیمتی ارزان تر است را رزو کنید. شما نیز می توانید با سفرهای گروهی هزینه خود را کمتر کنید. در سفرهای گروهی هزینه اجاره برای شما نصف خواهد شد. درضمن باید خاطر نشان کرد که برای اجاره ون ارزان می توانید با اجاره ون با تعداد روز بالا از تخفیف ما بهره مند شوید.

اجاره ون لوکس

اجاره ون لوکس مناسب برای مراسم های تشریفاتی و اسکورت است.ون تشریفاتی بیشتر به رنگ مشکی بوده ودارای سقفی بلند هستند. ون های لوکس شامل ون ویتو ، ون هیوندای h350 و…… است که می توانید با راننده ای آشنا با امور تشریفات، ون مورد نیازتان را اجاره کنید.

مجموعه ما در زمینه اجاره ون با راننده ، اجاره ون تشریفاتی ، اجاره ون بنز برای سفر های خارج شهری و سفرهای گردشگری نیز دارای ناوگانی کامل از ون های مدل سال است. این ون ها نیز برای سفر های طولانی مدت در اختیار گردشگران ، هتل ها و موسسه های اجاره ماشین تشریفات و ماشین با راننده قرار گرفته می شود. در گردش های گروهی تقاضا بیشتر با اجاره ون لوکس و ون تشریفاتی می باشد.ون لوکس مسافرتی شامل ون هایس است که به دلیل فضای بزرگی که دارد برای سفر های طولانی به شما کمک می کند که خستگی را متوجه نشوید.

ون لوکس این امکان را به شما می دهد تا با امکانات مناسب از مهمان خود استقبال کنید و در طول جابه جایی حسی خوبی و راحتی داشته باشند. فاصله صندلی این نوع ون ها بسیار مناسب بوده به همین دلیل مسافران هیچ احساس ناراحتی و کمبود فضا ندارند. برای اجاره ون لوکس می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس گرفته و ن موردنیازتان را اجاره کنید. کمترین زمان اجاره ون 10 ساعت بوده و هزینه نیز برای داخل شهر به صورت ساعتی حساب می شود

ون دربستی در تهران

گروه ما دارای مجهزترین و به روز ترین ون های تشریفاتی و مسافرتی است که به صورتی دربستی در آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز است. برای اجاره ون دربستی در تهران شما می توانید خودروهای درون شهری ما را که شامل ون هایس و تویوتا H350 است انتخاب کنید. این ون های در دسته ماشین های گشت های درون شهری است که دارای امکانات گرمایشی و سرمایشی نیز هستند.  ون ها برای گشت شهری تهران، جابه جایی مهمان های شما و یا هر خدمات دیگر آماده سرویس دهی هستند. کمترین زمان سرویس هر ون 10 ساعت است.  اگر نیاز به اجاره ون دربستی در تهران دارید پس از تماس تلفنی می توانید کمتر از چند ساعت ون  را همراه با یک راننده اشنا به تمامی مسیرهای تهران در اختیار داشته باشید حتی بدون نیاز به مدرک و یا ضمانت

اجاره ون بدون راننده ! از کجا ون کمپر بدون راننده اجاره کنم؟

چرا نباید ون بدون راننده اجاره کنید؟ آیا اجاره ون در تهران و بدون راننده در شرایطی خاص ممکن است؟) بسیاری از کاربران ما، پس از خواندن مقاله ، با مجموعه تماس گرفتند و درخواست ون بدون راننده کردند! گویا آنقدر سفر با ون و اجاره ون مسافرتی لذت بخش است که مشتریان حتی ترجیح می دهند بدون راننده و مستقیما خودشان به سفر با ون بروند!

البته که فوق العاده است ! این امکانی است که به مجموعه خدمات ما اضافه خواهد شد. مجموعه ما از سالها پیش در بازار حضور داشته است و سعی داشته تا تمامی نیازهای مردم در این حوزه را بشناسد. اما پس از بررسی و پرسجو از بسیاری از کاربران، به نتایج جالبی رسیدیم که آن ها را با شما در میان خواهیم گذاشت!

شرکت های اجاره خودرو، ون ندارند!

شما با جستجوی واژه “اجاره ون بدون راننده” به این صفحه آمده اید. اگر نتایج را نگاه کرده باشید، متوجه شده اید که اکثرا “اجاره خودرو” بوده اند درست است؟ اما اگر با این مجموعه ها تماس بگیرید، احتمالا به شما بگویند که ون هم دارند! سال هاست با مدیران این شرکت ها در رابطه بوده ایم و در آخر باید بدانید که کار یک شرکت اجاره خودرو، اجاره دادن یک خودرو است نه یک ون! حال شاید بگویید که ون نیز یک نوع خودرو است نه؟بله اما منظور ما نوع کاربری این خودروهاست! ون ها خودروهای گروهی برای مسافرت و عزیمت دسته جمعی هستند اما مجموعه های اجاره خودرو عموما با مقاصد دیگر خودرو اجاره می دهند.

چرا از مراکز اجاره خودرو نباید ون اجاره کنید؟

واضح است که این عزیران تنها خودرو اجاره می دهند.اگر با ایشان تماس گرفتید و فهمیدید که ون هم اجاره می دهند، بدانید مستقیما از شرکت ون اجاره نمی کنید! بلکه شرکت بصورت واسطه ای و از طریق رابطه ها، یک راننده ون را بدون اینکه برای مجموعه کار کند را برایتان رزرو می کند. خب در این صورت در نظر داشته باشید که شرکت ممکن است در صورت هر گونه اتفاق احتمالی، هیچ مسئولیتی را قبول نکند! چه برسد به اجاره ون بدون راننده !

در صورت اجاره ون بدون راننده، 80 درصد از کل مبلغ ون را چک بدهید!

سازکار شرکت های اجاره خودرو بدین صورت است.یکی از شرایط آن ها در صورت اجاره وسیله های نقلیه چک با مبالغ بسیار بالا است! من به شما می گویم که در ایران هیچ مجموعه ای ون را بدون راننده اجاره نمی دهد! اما اگر پیدا کرده اید، زیر بار قوانین سخت آن ها نروید و خود را به زحمت نیندازید! بسیاری از اشخاصی را دیده اما که وسیله نقلیه را اجاره کرده اند و بنا به هر دلیلی با دادن اسنادی همچون چک، برای خود دردسر ساز شده اند! همچنین شرایط ویژه دیگری مانند دادن سفته و … نیز جزء این شرایط محسوب می شود.

اگر ون اجاره ای بدون راننده بخواهم باید به کجا مراجعه کنم؟

بستگی به نوع ون درخواستی شما دارد. شما چه ونی می خواهید؟ آیا ون های مسافرتی کمپر می خواهید؟ یا ون های معمولی و مسافرتی لوکس؟

1) ون بدون راننده کمپر از کجا پیدا کنم؟ (ون مسافرتی)

ون های سری قدیمی مثل ون های فولکس واگن از ون های بسیار پر طرفدار (آنطور که ما از تماس ها دریافتیم) برای اجاره بدون راننده هستند! خب متاسفانه نه تنها ما، بلکه هیچ مجموعه دیگری این ون ها را اجاره نمی دهند! اگر حتما می خواهید از این ون ها داشته باشید، دو راه دارید!

  • ون سری قدیمی را به جای اجاره بخرید!

وبسایت های ثبت آگهی مانند دیوار و شیپور گاها آگهی های مربوط به این ون ها را در وبسایت خود قرار می دهند! می توانید این خودرو ها را با قیمت های (به نظر بالا) بخرید و سپس آن ها را تجهیز کنید و به مسافرت های سبک ون لایف بروید!

  • از آشناهای خود سوال کنید!

خب ارتباطات همه چیز است و اگر به افراد مختلف بسپارید، می توانند شخصی را پیدا کنند که ون های کمپر قدیمی دارد. همچنین می توانید به ون فود ها (فست فود هایی که کنار خیابان های تهران و کرج بسیار دیده می شوند و غذا سرو می کنند) مراجعه کنید. احتمالا این اشخاص خودشان این ون ها را اجاره کرده اند و شخصی را می شناسند که این کار را انجام می دهد!

چرا ون های کمپر قدیمی بدون راننده اجاره داده نمی شود؟

چون این ون ها بسیار گران تشریف دارند با اینکه سال تولید این ون ها به دهه 1990 میلادی بر می گردد. چون این ون ها قدیمیند، بسیار کمیاب هستند و بیشتر به عنوان ون فود از آن ها استفاده می شود! بنابراین اگر کسی این ون ها را دارد، یا آنقدر سود آور است که به فست فود ها اجاره داده می شود، یا آنقدر از نظر فنی ناسالمند که حتی روشن نمی شوند!

ون بدون راننده معمولی از کجا پیدا کنم؟

بله تخصص ما اجاره ون های معمولی و لوکس است.اما آیا شرکت ما ون ها را بدون راننده اجاره می دهد؟ متاسفانه خیر و اگر بدانید این کار چقدر دردسر ساز است، شما هم نمیخواهید که اجاره کنید! اما اگر بخواهیم به شما کمک کنیم، چند راه وجود دارد تا شاید بتوانید ون بدون راننده اجاره کنید!

  • مشاهده و تماس با رانندگان سطح شهر!

خب بسیاری از افراد وجود دارند که ممکن است بتوانند با شرایط خاصی ون خودشان را بدون اینکه خودشان حضور داشته باشند، به شما اجاره دهند. برای این منظور می توانید در سطح شهر بچرخید و شماره ها را روی اتاق ون ها بردارید و تماس بگیرید! همچنین می توانید بصورت حضوری با آن ها تماس بگیرید! البته پیشنهاد می کنم حتما ماسک بزنید! ?

  • فکر کنید! آیا کسی را نمی شناسید که ون داشته باشد؟

حتما اگر خودتان هم کسی را نشناسید، دوستانتان دوستانی دارند که دوستانشان ممکن است کسی را بشناسند که ون دارد!!! اگر خود من ون داشتم، به هیچ وجه بدون راننده اجاره نمیدادم! اما اگر به احتمال کمی هم تصمیم می گرفتم این کار را بکنم، به آشنا اجاره می دادم!

مشکلاتی که در صورت اجاره ون بدون راننده ممکن است با آن مواجه شوید!

در این بین اگر توانستید خودرو ون را بدون راننده اجاره کنید، لطفا موارد زیر را حتما در نظر داشته باشید!

آیا گواهینامه رانندگی با ون را دارید؟

ون ها خودرو هایی هستند که از نظر رانندگی با خودرو های سدان و سواری تفاوت دارند. از این موضوع گذشته برای رانندگی با ون، باید گواهینامه مخصوص آن را داشته باشید. گواهینامه رانندگی با ون، گواهینامه ب 2 می باشد. البته اقدام برای گرفتن گواهینامه ب_2 را پس از گذشت 3 سال از گواهینامه ب_1 می توانید انجام دهید!     رانندگی بدون گواهینامه منجر به جریمه نقدی سنگین و پس از آن اعمال قانون خودرو ون می شود.

آیا می دانید در صورت تصادف با خودرو چه می شود؟

خب مشخص است که راننده ون هر چقدر هم آشنا باشد، در صورت مقصر بودن شما، از بیمه شخص ثالث یا بدنه خودرو (به علت تمام نشدن تخفیف بیمه) استفاده نمی کند. بنابراین در صورت بروز تصادف، می بایست هزینه خسارت را بصورت آزاد بپردازید که هزینه هنگفتی هم هست! در حال حاضر قیمت لوازم های یدکی 1.5 یا 2 برابر شده است!

همچنین خودرو های ون به تناسب بالا رفتن عجیب قیمت خودرو، در صورت اصابت خسارت، قیمت بالایی خواهند داشت. مثلا قیمت تویوتا هایس سال 96 بین 200 تا 300 میلیون تومان بوده است(مدل های 2013-2012) اما حالا این خودرو 200 میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.(اجاره ون تویوتا هایس) تصور کنید اگر صدمه ای ببیند، چه هزینه ای را باید بپردازید!!!

آیا می دانید در صورت خرابی خودرو چه اتفاقی می افتد؟

همانطور که گفته شد، لوازم یدکی خودرو های ون بسیار گران شده اند! همچنین در صورت خرابی خودرو سواری، میدانید که باید به امداد خودرو زنگ بزنید. اما هیچ امداد خودرو ای مثلا سنسور اکسیژن ون را ندارد دست است؟ بنابراین باید ون را همانجا رها کنید و یک روز کامل را برای پیدا کردن مکانیک سپری کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت حضور راننده می توان به این فرآیند کمی امیدوار بود چون دکتر ون، راننده آن است!

آیا می دانید اجاره ون با راننده چه مزایایی دارد؟

مجموعه ما خدمات اجاره ون با راننده را در تهران و ایران بصورت متمرکز به انجام می رساند. در صورت رزرو ون با راننده تمامی امتیازات زیر را خواهید داشت:

1-در صورت رزرو ون با راننده، به جز هزینه کرایه، هیچ هزینه اضافه دیگری نخواهید کرد.

2-راننده به تمامی مقاصد مشرف است و سفر بدون کوچکترین اتلاف وقت انجام می شود.

3-راننده ون مجاب است خودرو ون را بصورت کامل ضد عفونی نماید.(آیا با وجود کرونا نباید ون اجاره کنید؟)

4-امکان بستن تورهای شخصی با اجاره ون ممکن است.

5-شرکت ما خدمات اجاره ون را ارزان تر از همه جا ارائه می کند.

6-راننده در حین سفر ماسک بر صورت می زند.

7-نیازی به گواهینامه، ارائه چک، سفته و … را برای اجاره کردن ون ندارید.

8-راننده به تمامی نقاط کردشگزی سراسر ایران واقف است.

9-سفرتان می تواند بصورت رفت و برگشتی باشد(راننده در مقصد شما را پیاده کرده و پس از چند روز به دنبال شما بیاید)

10-راننده تمامی گواهینامه های لازم برای رانندگی با خودرو ون را داراست.

دکمه بازگشت به بالا