فرش ماشینی سجاده کارپت مرکز خرید فرش مسجد با بهترین کیفیت

خرید فرش مسجد اگر شما متولی مسجد یا حسینیه و یا یکی از بقاع متبرکه هستید، حتما در جریان اقتصاد ایران و نوسانات قیمت محصولات در طی این چند سال قرار گرفته اید. قیمت فرش سجاده ای و خرید فرش مسجد در سال های گذشته به پیروی از موارد مختلف و اتفاقاتی که در عرضه بین الملل و همچنین داخل برای ایران افتاد دستخوش تغییرات بسیاری بوده و افزایش زیادی داشت. فرش ماشینی هم مانند تمامی محصولات دیگر نتوانست از ثبات قیمت برخوردار باشه و به افزایش قیمت تن داد. بنابراین نمی توان قیمت ثابتی را برای هر مترمربع فرش نما اعلام کرد.

فرش سجاده ای |فرش سجاده ای 700 شانه

لیست قیمت سجاده فرش کاشان

همانطور که پیشتر گفتیم، به دلیل نوسانات قیمت فرش سجاده ای، نمی توان لیست قیمت فرش متری را به طور ثابت اعلام کرد و لازم است برای اطلاع از قیمت ها با بخش پشتیبانی سجاده کارپت کاشان تماس بگیرید. اما می توانید برای اطلاع از انواع نخ و میزان کیفیت هر کدام، از جدول زیر کمک بگیرید:

درجه‌ی کیفیت جنس نخ فرش سجاده ای متری تعداد شانه و تراکم
بسیار ضعیف بی سی اف شانه و تراکم پایین
ضعیف پلی استر 440 شانه
نسبتا ضعیف پلی استر 500 شانه
متوسط روبه پایین صد در صد اکریلیک 500 شانه تراکم پایین
متوسط روبه بالا صد در صد اکریلیک 500 شانه تراکم بالا
خوب صد در صد اکریلیک 700 شانه تراکم پایین
عالی صد در صد اکریلیک 700 شانه تراکم بالا

حالا شما می توانید با توجه به میزان بودجه ای که در دست دارید، جنس نخ، میزان شانه و تراکم و همچنین متراژ را انتخاب کنید. معمولا خریداران سجاده فرش ماشینی از فرش محرابی 700 شانه با تراکم بالا و با نخ صد در صد اکرولیک هیت ست شده اعلام رضایت می کنند. این فرش ها به دلیل نوع نخ و بافتی که دارند، در برابر پا خوردن دوام و استحکام زیادی دارند و سال های سال زیر پای نمازگزاران با درخشندگی و شفافیت اولیه باقی خواهند ماند.

تاثیر جنس نخ در خرید فرش مسجد سجاده ای

بدون تردید جنس نخ خاب فرش سجاده ای نماز در قیمت فرش محرابی بسیار تاثیرگذار است. می توان گفت نوع الیاف و مواد اولیه مهمترین عامل موثر بر قیمت هستند. در اینجا نوع نخ هایی را که معمولا خریداران از آنها استفاده می کنند را نام می بریم:

فرش سجاده ای با نخ بی سی اف (BCF:

این نوع نخ برای خریدارانی مناسب است که بودجه محدودی در دست دارند و البته کیفیت بسیار بالای سجاده فرش نیز برایشان مهم نیست. این نوع جنس نخ بعد از چند سال حالت نرمی و لطافت اولیه خود را از دست داده و کوبیده می شود.  معمولا خریداران خارجی که از کشورهای همسایه هستند، از طرفداران این نوع فرش هستند. کشورهایی مانند افغانستان، پاکستان، عراق و تاجیکستان. بدون پرز بودن و قیمت ارزان را می توان از مزایای این نوع الیاف دانست.

فرش مسجد با نخ پلی استر یا پلی اوژن:

نخ پلی استر از جمله الیافی است که استفاده از آن بین مسجدی ها بسیار رایج است. پلی استر نخی است که هم قیمت پایین تری نسبت به نخ اکرولیک دارد و هم کیفیت بالاتری نسبت به نخ اکرولیک. همین ویژگی سبب شده تا به انتخاب بسیاری از خریداران تبدیل گردد. اما این نوع نخ در برابر حرارت مقاوم نبوده و همچنین در دراز مدت کوبیده می شود. رنگ درخشنده و براق بودن در کنار بدون پرز بودن از مزایای این نوع الیاف است.

فرش سجاده کاشان با نخ اکرولیک هیت ست:

اگر خوب برای خرید فرش مسجد بررسی و تحقیق کرده باشید، حتما می دانید که بهترین نوع نخ مصرفی، الیاف اکرولیک است. این نوع نخ دوام و استحکام بسیار بالایی داشته و عمری طولانی دارد. اگر بودجه کافی در دست دارید و از طرفی محل مدنظرتان پاخور بسیار بالایی دارد، بدون تردید سجاده فرش با نخ اکرولیک بهترین انتخاب برای شماست.

آسیب پذیری در برابر رطوبت را می توان از معایب نخ اکرولیک دانست. اما این نوع الیاف آنقدر ویژگی های مثبت دارند که می توانید بدون دغدغه این نوع نخ را انتخاب کنید. نرمی، پایداری در برابر حرارت و عمر طولانی از جمله مزایای سجاده فرش اکرولیک هستند.

خرید فرش سجاده ای (سجاده کارپت کاشان مرکز خرید فرش مسجد)

بهتر است قبل ا هر اقدامی برای ثبت سفارش و نهایی کردن خریدتان، خوب بررسی کرده و از اصالت برند انتخابی و کارخانه ای که قصد خرید سجاده فرش مسجد از آن را دارید مطمئن شوید. پیشنهاد ما به شما خرید از مجموعه اصیل و خوشنام سجاده کارپت کاشان است. تجربه خریدی بی دغدغه، راحت و با خدمات پس از فروش را با ما داشته باشید.

راه ارتباطی فرش سجاده کارپت (https://sajadecarpet.com)

دکمه بازگشت به بالا