عمومیکسب و کار ایرانیان

علت روشن نشدن تلویزیون دوو

تلویزیون نقش مهمی را در گردهم آوردن اعضای خانواده و ایجاد سرگرمی و اوقاتی شاد در مهمانی‌ها و شب‌نشینی‌های ما دارد. بنابراین خرابی تلویزیون دوو و یا از کار  افتادن کلی آن  و نیاز به ، و همین طور و موارد مشابه می‌تواند ضربه بزرگی به فراغت و آسایش تمام اعضای خانواده بزند.

از برترین متخصصین شهرتان رایگان قیمت بگیرید، با آن ها چت کنید و بهترین را انتخاب کنید.

مشکلات پیش آمده در عملکرد تلویزیون دوو مختص این برند نبوده و علائم و نحوه رفع آن در خدمات ، سرویس و، بررسی و ، خدمات ، رفع مشکلات و ، خدمات ، رفع ایرادات و ،رفع خرابی و ، تعمیر پس از  و سایر برندها به وضوح دیده می‌شود.

مزیت تعمیرات تلویزیون دوو در منزل

تعمیرات تلویزیون دوو در منزل از مزیت‌های زیادی برخوردار است که در زیر به شرح آنها می‌پردازیم.

  • از آنجایی که جا‌به‌جایی تلویزیون ممکن است آسیبهای زیادی به دستگاه وارد کند، پس حضور تعمیرکار تلویزیون دوو (DAEWOO) در محل و عدم جا‌به‌جایی، از این آسیب‌ دیدگی‌ها جلوگیری می‌کند.
  •  به دلیل وجود قطعات جانبی تلویزیون به همراه متخصص تلویزیون دوو، نیازی به خروج از محل برای تهیه‌ی قطعات جانبی مورد نیاز،در هنگام و قطعات جزئی مثل  نیست.
  • نیازی نیست هزینه‌های اضافی برای حمل و نقل دستگاه بدهید.
  •  پیش از اقدام به تعمیرتلویزیون دوو توسط متخصص، می‌توانید از میزان هزینه و دستمزد عملیات تعمیر دستگاه اطلاع یابید.
  • به دلیل انجام تعمیرات تلویزیون دوو در منزل می‌توانید بر مراحل تعمیر تلویزیون نظارت داشته و از تنظیمات تخصصی دستگاه برای دسترسی به قابلیت‌هایی مثل  و امکاناتی نظیر  بهره‌مند شوید.
  • و سایر وسایل جانبی ضروری برای راه اندازی تلویزیون مثل آنتن در این شرایط به درستی و بر اساس اصول تعیین شده مورد بررسی قرار می‌گیرد.

تلویزیون‌ها دچار اختلالات زیادی می‌شوند، در این بخش می‌خواهیم با مشکلات و علت خرابی تلویزیون دوو بیشتر آشنا شویم.

علت روشن نشدن تلویزیون دوو

مشکل بالا نیامدن تلویزیون دوو، می‌تواند در مدل‌های مختلف آن، مثل تلویزیون ال ای دی دوو، تلویزیون ال سی دی دوو و… متفاوت باشد. وقتی دچار چنین مشکلی می‌شوید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که دوشاخه و پریز برق را چک کنید و از سالم بودن و درستی آنها مطمئن شوید.

اگر ایراد از این قسمت‌ها نبود، از آنجایی که علت خرابی و تعمیر تلویزیون ال ای دی دوو و تعمیر تلویزیونن ال سی دی دوو و سایر مدلهای مختلف آن با هم فرق دارد، باید حتما برای رفع مشکل تلویزیون دوو، آن را به متخصص تلویزیون دوو بسپارید. به طور مثال علت روشن نشدن تلویزیون در مدل‌های قدیمی‌تر، می‌تواند از بخش پاور تلویزیون باشد. اما در تلویزیون‌های ال ای دی و ال سی دی دوو معمولا از بردهای پاور و مین‌برد پنل و برد تی‌کان می تواند باشد.

همچنین علت روشن نشدن تلویزیون دوو می تواند از کیفیت پایین کابل hdmi باشد و یا به دلیل استفاده از فلش مموری ویروسی، دچار ویروس شده باشد، که نیاز به برنامه‌ریزی مجدد دارد.که در این شرایط احتمال بروز مشکلاتی مثل عدم  و برقراری و مشکل وجود دارد.

علت پرش تصویردر تلویزیون دوو

پرش تصویر، یکی از دلایلی است که نشان می‌دهد تلویزیون نیاز به تعمیر دارد. علت این مشکل معمولا از مین برد، خرابی پنل، مشکل پاور، ضعیف بودن لامپ ال ای دی تلویزیون و… می باشد. به دلیل وجود دلایل متعدد، باید از یک متخصص تلویزیون دوو کمک بگیرید تا تمام این موارد راکاملا و به طور صحیح بررسی کند.

و مشاهده ایراداتی مثل در شرایط خاص بروز مشکل در قطعات نامبرده را به همراه دارد.

بیشتر بدانید: تعمیر تلویزیون در اصفهان

 سیاه شدن تصویر تلویزیون دوو

سیاه شدن تصویر تلویزیون دوو، یکی از رایج ترین مشکلاتی است که در این تلویزیون پیش می‌آید، که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. این مشکل می‌تواند از سوختن ، سوختن پیکسل‌ها و یا خرابی ( همان صفحه نمایش تلویزیون) باشد. و خطوط عمودی در بیشتر موارد بروز مشکل در این قطعات است.

اگر مشکل از پنل تلویزیون باشد، معمولا باید پنل تعویض گردد و از آنجایی که پنل تلویزیون قطعه گرانی است، بعضی ازمتخصصین تلویزیون دوو پیشنهاد می‌کنند که به جای تعویض، یک تلویزیون جدید بخرند.

تلویزیون صدا دارد، اما تصویر ندارد

برای جلوگیری از این مشکل بهتر است  که از حداکثر نور بک لایت استفاده نکنیم و در قسمت تنظیمات نور، بک لایت را کم کنیم، همچنین طولانی مدت از تلویزیون استفاده نکنیم و بعد از 2 الی 3 ساعت، برای مدتی تلویزیون را خاموش کنیم تا خنک شود.

  • اگر به دنبال رفع مشکلات پیش آمده سیستم تلویزیون‌های دوو و دیگر لوازم آن مثل و هستید، خوب است بدانید ای
  • چرا تلویزیون روشن نمی شود؟

چرا تلویزیون روشن نمی شود؟ یا علت روشن نشدن تلویزیون در چیست؟ وقتی با صفحه سیاه این جعبه جادویی روبه رو می شوید و هر آنچه را که می دانید پیاده می کنید تا تصویر تلویزیون شما برگردد و بتوانید از دستگاه خود استفاده کنید، اما موفق نمی شود؛ بی تردید خسته و کلافه به دنبال پاسخ سوال چرا تلویزیون روشن نمی شود؟ هستید. در چنین شرایطی خیلی قدرت مانور نخواهید داشت، زیرا این مشکل می تواند ریشه در مسائل گوناگونی داشته باشد که تشخیص آن از عهده کاربر خارج است و بدون شک باید به یک مرکز معتبر تعمیرات تلویزیون مراجعه کنید.

تنها یک تعمیرکار و تکنسین ماهر و مجرب است که می تواند ریشه این اختلال را به درستی کشف و مسیر دقیق تعمیر و ترمیم و بهبودی دستگاه را انتخاب و اجرا کند. پس توصیه می کنیم وقتی تلویزیون روشن نمی شود و شما موارد پایه و ابتدایی نظیر اتصال به منبع برق، تنظیمات آنتن و اینگونه موارد را بررسی کردید و همچنان مشکل پایدار است؛ دست نگه دارید و درخواست کمک کنید.

علت روشن نشدن تلویزیون

وقتی تلویزیون روشن نمی شود، مرکز  قطعات مختلف این دستگاه را بررسی می کند. فرسودگی قطعات اولین و مهمترین  علت روشن نشدن تلویزیون است. تشخیص شدت فرسودگی با تعمیرکار است. معمولا با تعویض یا به روزرسانی این قطعات مشکل خواهد شد. البته ویروسی شدن مین برد در روشن نشدن تلویزیون نیز می تواند دخیل باشد. این ویروس ها از اجرای درست برنامه های تی وی و روشن شدن آن جلوگیری می کنند. ممکن است کاربر به هیچ وجه از وجود این ویروس ها مطلع نباشد، تنها تعمیرکار نرم افزا تلویزیون است که می تواند وجود این ویروس ها را تایید کند و شدت آسیبی که به دستگاه وارد کرده اند را مشخص نماید. توصیه اکید این است که برای جلوگیری از بروز چنین حالتی قبل از استفاده از فلش مموری حتما آن را ویروس کشی کنید. همچنین وقتی تلویزیون روشن نمی شود، خراب و نامرغوب بودن کابل hdmi نیز می تواند زمینه ساز این مشکل باشد؛ همواره به یاد داشته باشید که این کابل را از مراکز معتبر و مجاز تهیه کنید تا با چنین مشکلی روبه رو نشوید.

دلیل روشن نشدن تلویزیون سامسونگ |ریست تلویزیون دوو

روشن نشدن تلویزیون به علت ویروسی شدن مین برد تلویزیون

از جمله دلایلی که باعث روشن نشدن تلويزيون مي شود ، ویروسی شدن مين برد تلويزيون است. قالبا ویروسی شدن در تلویزیون های اندروید و اسمارت اتفاق می افتد.

جهت جلوگیری از ویروسی شدن تلویزیون، حتما قبل از استفاده فلش مموری و هارد دیسک آن را ویروس کشی کنید. در صورتی که تلویزیون شما ویروسی شود، برنامه شروع به کار تلویزیون دچار مشکل می شود، به همین علت هنگامی که دکمه روشن شدن تلویزیون را می زنید، چراغ پاور تلویزیون چشمک می زند ولی تلویزیون روشن نمی شود.

تعمیر روشن نشدن تلویزیون با مشکل ویروسی شدن

در صورتی که تلویزیون شما ویروسی شود، برای تعمیر تلویزیون باید آی سی برنامه تلویزیون تعویض شود، البته در بعضی موارد با آپدیت کردن تلویزیون مشکل برطرف می شود. با توجه به مشکلی که ویروس برای تلویزیون به وجود می آورد، نوع تعمیر تلویزیون متفاوت است.

طبق تحقيقاتي که توسط کارشناسان انجام شده اتصال تلويزيون هوشمند به اينترنت مي تواند باعث هک سيستم شود. با توجه به افزايش دانلود انواع فيلم ها از اينترنت و محبوبيت پيدا کردن انواع کانال هاي تلويزيوني که با اتصال به اينترنت قابل دسترسي هستند احتمال آلوده شدن تلويزيون به ويروس وجود دارد.

با توجه به نکات ذکر شده بهتر است که در ماه یک بار تلویزیون خود را اسکن کنید تا از ویروسی شدن آن جلوگیری نمایید. بهتر است قبل از اتصال هارد و فلش مموری آن را ویروس کشی کنید.

دیر روشن شدن تلویزیون به علت خرابی برد پاور

اولین نشانه خرابی برد پاور تلویزیون چشمک زدن ال ای دی است ، برخی از مدل های تلویزیون دارای عیب یاب داخلی بوده و در صورت خرابی با چشمک زدن ال ای دی خرابی برد پاور را به کاربر اطلاع می دهند. علامت بعدی دیر روشن شدن تلویزیون است، این مشکل اغلب در اثر خرابی برد پاور اتفاق می افتد. روشن نشدن تلویزیون و یا خاموش شدن ناگهانی آن نیز از دیگر علائم مربوط به خرابی برد پاور می باشد، البته بعضی از این علائم با علائم مربوط به خرابی مین برد تلویزیون مشترک هستند و تشخیص آن به عهده ی تعمیرکار متخصص تلویزیون است.

روشن نشدن تلویزیون  به علت خرابی cpu مین برد

مین برد تلویزیون از اجزای مختلفی تشکیل شده که مهم ترین بخش آن cpu و آی سی فلش یا همان برنامه است. در صورت روشن نشدن تلویزیون با علت خرابی سی پی یو مین برد، باید ابتدا این مشکل توسط تعمیرکار تلویزیون مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرد. سپس تعمیرات تلویزیون انجام شود.

 

 

دکمه بازگشت به بالا