عمومیکسب و کار ایرانیان

عبارت many attempts در تلگرام به چه معنی است؟

حل مشکل پیغام Too Many Communities تلگرام

How to Fix Too Many Communities , Try Again Later Error in Telegram

ارور هایی مانند Too Many Communities معمولا در زمان لاگین کردن (Login) به برنامه پس از Buy telegram members ظاهر می شوند. محدودیت های ایجاد شده در واقع برای حفظ امنیت اکانت شما می باشد. برای رفع این مشکل، مهم است که علت این ارور را بدانید. در ادامه ضمن معرفی دلایل بروز آن، راه های رفع مشکل را هم بررسی می کنیم.

Too many attempts به فارسی |Too many attempts معنی

معنی و علت بروز پیغام Too Many Communities در تلگرام چیست؟

ارور Too Many Communities تلگرام و چنین خطا ها و محدودیت های در زمان لاگین کردن تلگرام، عمدتا به دلیل تلاش بیش از حد برای وارد شدن به اکانت وارد می شوند. همچنین در موارد دیگر استفاده از برنامه های تغییر دهنده آیپی، برنامه های غیر رسمی، استفاده از دستگاه های متعدد نیز می تواند باعث بروز این ارور باشد. به عبارت دیگر می توان گفت که این محدودیت ها زمانی اعمال می شوند که شما در تلگرام اقدامات زیادی برای ورود انجام دهید که سیستم آن ها را مشکوک می داند.

نکته قابل توجه این است که در نتیجه رفتار های ذکر شده، شماره تلفن شما به طور موقت مسدود می شود و این موضوع شامل آیپی شما نمی شود. بنابراین برای بازگرداندن دسترسی به اکانت، مهم است که فعالیت های مشکوک برای تلگرام را متوقف کنید. دلایل دیگری نیز وجود دارد که بررسی خواهیم کرد.

روش رفع مشکل پیغام Too Many Attempts در تلگرام

به طور کلی برای رفع ارور Too Many Tries در تلگرام معمولا با مسدود شدن اکانت شما، باید مدت زمانی را صبر کرده و اقدام به لاگین نکنید. این زمان متغیر است و گاهی اوقات تا ۲۴ ساعت طول می کشد. مشکل اکثر کاربران بعد از گذشت ۲۴ تا ۴۸ ساعت برطرف می شود. فراموش نکنید که صبر نکردن و تکرار بیشتر ممکن است باعث بدتر شدن مشکل شود.

همینطور آیا کد فعالسازی را دریافت نمی کنید؟ پیشنهاد می کنیم مطلب دلیل و حل مشکل عدم ثبت نام و ورود تلگرام را هم مطالعه نمایید.

عدم وارد کردن کد صحیح برای رفع مشکل Too Many Communities در تلگرام

برای تایید هویت، یک کد امنیتی برای شما ارسال می شود. مدت زمان استفاده از این کد نیز محدود می باشد. اگر به طور مکرر از آن با تاخیر استفاده کنید و یا دفعات زیادی را به اشتباه وارد کنید، حساب شما موقتا مسدود می شود و با ارور و مشکل تلگرام Too Many Tries مواجه می شوید.

ارور Too Many Communities در تلگرام به دلیل اسپم کردن

در ادامه دلایل ارور Too Many Attempts در تلگرام، اگر در مدت زمان کوتاهی پیام های زیادی را پشت سر هم به یک گیرنده ارسال کنید، ممکن است حساب شما مسدود شود. به طور مثال ارسال بیش از ۲۰ پیام به یک گیرنده در عرض ۱ دقیقه از نظر تلگرام اسپم شناخته شده و غیر قابل قبول است.

رفع رفع خطای Too Many Communities در تلگرام بر اثر ریپورت شدن

اگر کاربران زیادی اکانت شما را دهند، تلگرام ممکن است موقتا اکانت شما را مسدود کند. معمولا پیام دادن بیش از حد می تواند باعث شکایت کاربران شود. برای رفع مشکل بیش از اندازه تلاش کردی تلگرام هم تنها باید صبر کنید. برای بار اول ممکن است کمتر از یک هفته مسدود شوید اما در تکرار مورد مشابه، ممکن است اکانت برای همیشه مسدود شود.

رفع مشکل پیغام Too Many Attempts در تلگرام بر اثر وارد کردن اشتباه رمز

سازندگان تلگرام در تلاش برای افزایش امنیت اکانت و برنامه هستند. برای این که شخصی نتواند رمز اکانت شما را تشخیص دهد، مجاز است فقط ۵ بار آن را بنویسد. در غیر اینصورت و وارد کردن اشتباه، اکانت موقتا مسدود می شود. این ارور در دسکتاپ معمولا با پیام Limit exceeded. Please tries again later نمایش داده می شود. برای رفع خطای Too Many Communities در تلگرام معمولا باید مدت زمانی (معمولا ۱۰ دقیقه) صبر کرده و محدد رمز را با دقت وارد کنید. البته اگر انسداد برطرف نشد، باید به اطلاع دهید.

چرا نمیتونم وارد تلگرام بشم؟ استفاده از تغییر دهنده آیپی برای رفع ارور تلگرام Too Many Attempts

در برخی از موارد ارور Too Many Communities در تلگرام ممکن است استفاده از تلگرام در برخی از کشور ها محدود شده باشد. در این موارد برای رفع مشکل کافیست تا از برنامه های تغیر دهنده آیپی استفاده کنید.

استفاده از شماره دیگر برای حل پیغام Too Many Attempts تلگرام

در زمانی که اکانت شما مسدود است و با ارور Limit Exceeded در تلگرام مواجه هستید، می توانید با کمک یک شماره دیگر روی گوشی خود وارد تلگرام شوید. البته می توانید با تغییر شماره تلگرام به همان شماره سابق خود، مشکل را برطرف کنید.

در پایان برای مطالعه بیشتر، مطالعه مطلب ۲ روش رفع ارور Phone Number Flood و را هم فراموش نکنید.

اول از همه باید بدانید که این مشکل به چه دلیلی ممکن است رخ دهد؟! اگر کمی با مسائل احراز هویت در برنامه های مختلف آشنا باشید، می دانید که یکی از مهمترین راهکار های حفظ امنیت حساب های کاربری این است که به یک فرد اجازه ندهیم تا چندین بار از یک حساب کاربری خارج و دوباره به حساب وارد شود. این راهکار باعث می شود تا افراد نتوانند چندین حساب کاربری فیک ایجاد کرده و یا برای وارد شدن به حساب های کاربری دیگران، تلاش مستمر نمایند.

اما این راهکار امنیتی تا زمانی خوب است که منجر به منع دسترسی کاربران واقعی نشود. به تازگی این لایه امنیتی در کشور ما با مشکل روبرو شده است و بسیاری از کاربران واقعی که حتی برای اولین بار است که حساب تلگرامی ایجاد می کنند، با خطای Too many attempts در هنگام ثبت نام مواجه می شوند. احتمالا دلیل نمایش زیاد این خطا در ماه های گذشته، مربوط به اختلالاتی باشد که اخیرا این پیام رسان در کشور ما پیدا کرده است.

این خطا بیشتر برای کسانی رخ می دهد که و یا از آن خارج یا لاگ اوت کرده باشند. بعد از خروج از تلگرام، برای وارد شدن دوباره به آن نیاز است که مراحل ثبت نام را یک بار دیگر انجام دهید. به عبارت ساده تر، پس از نصب تلگرام لازم است که شماره همراه خود را وارد کرده، کد تاییدیه را دریافت کنید، کد را وارد کنید و سپس وارد تلگرام شوید. اما در برخی موارد در هنگام وارد کردن شماره و دریافت کد تاییدیه، خطای Too many attempts نمایش داده می شود و اجازه وارد شدن به پلتفرم به شما داده نمی شود.

این خطا گاهی اوقات با پیغام Phone Number Flood نیز نمایش داده می شود.

رفع خطا Too many attempts

برای رفع این خطا در تلگرام، 2 راهکار اصلی وجود دارد. راهکار اولیه که خود تلگرام نیز آن را پیشنهاد می دهد این است که مدت زمانی بین 24 تا 48 ساعت صبر کرده و سپس دوباره اقدام به ثبت نام یا لاگین کردن نمایید. البته این کار در برخی موارد نیز چاره ساز نبوده و ممکن است حتی پس از گذشت چند روز از آخرین تلاش برای وارد شدن نیز، باز هم با همین خطا مواجه شوید.

اما راهکار دوم که روشی کاربردی تر می باشد، استفاده از یک ابزار تغییر دهنده آی پی و سپس تلاش مجدد برای ثبت نام در تلگرام است. از آنجا که آی پی های داخلی با مشکلاتی در خصوص ورود به تلگرام روبرو هستند، در اکثر موارد، استفاده از ابزار تغییر دهنده آی پی، توانسته بر این مشکل فائق بیاید و خطای ظاهر شده را رفع کند. پس در حال حاضر اگر حتی پس از چند روز، باز هم قادر به وصل شدن به اکانت تلگرام خود نبودید، از یک ابزار تغییر دهنده آی پی نیز استفاده کرده و سپس دوباره عملیات ورود را امتحان کنید.

در اکثر موارد مشکل با این راهکار رفع خواهد شد و شما می توانید دوباره به تلگرام خود وارد شوید. البته از آنجا که آی پی های ابزارهای تغییر دهنده محدود هستند، ممکن است باز هم این خطا نمایش داده شود. در این شرایط بهتر است ابزار خود را تغییر داده و یا پس از 24 یا 48 ساعت، دوباره با همان ابزار، ورود به تلگرام را امتحان کنید.

نکته مهمتوجه داشته باشید که اگر با خطای too many attempts روبرو شدید، از تلاش تکراری برای ورود به تلگرام پرهیز کنید. تلاش چندین مرتبه برای وارد شدن به تلگرام می تواند اوضاع را وخیم تر کرده و در نهایت برای چندین هفته دسترسی شما را به تلگرام قطع نماید و اصطلاحا حساب کاربری شما، بن شود.

منبع :

membertel.com

 buytelegrammember.net

دکمه بازگشت به بالا