عمومیکسب و کار ایرانیان

چرا تلگرام سرچ نمیکنه؟

آموزش سرچ یا جستجوی پیام در تلگرام

تلگرام مانند best smm panel for facebook این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا عبارات مد نظرشان را در آرشیو گفتگوها جستجو یا اصطلاحا سرچ کنند. در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه سرچ یا جستجوی پیام در تلگرام fast smm panel بپردازیم. با ما همراه باشید.

ترفند های سرچ تلگرام |چگونه در سرچ تلگرام اول باشیم

مقدمه‌ای در رابطه با سرچ یا جستجوی پیام در تلگرام

یکی دیگر از قابلیت‌های تلگرام مربوط به امکان جستجو یا سرچ عبارات و پیام ها می‌شود. جستجوی پیام می‌تواند در پنجره یک گفتگو یا چت، گروه، کانال و یا کل لیست چت های اکانت تلگرام صورت پذیرد. به عنوان مثال تصور کنید که چند روز پیش پیام مهمی از سوی یکی از مخاطبین در تلگرام دریافت کرده بودید. با استفاده از قابلیت سرچ پیام تلگرام می‌توانید بار دیگر به آن پیام دسترسی پیدا کنید.

در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه سرچ یا جستجوی پیام در تلگرام بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با ما همراه باشید.

نحوه سرچ یا جستجوی پیام در تلگرام

سرچ پیام یا عبارات در تلگرام به سادگی صورت می‌پذیرد. اگر قصد دارید که یک پیام را در پنجره گفتگو (چت)، گروه یا کانال خاصی جستجو کنید، باید به شرح زیر عمل نمایید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • وارد پنجره چت، کانال یا گروه مد نظر شوید.
  • آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید.
  • گزینه Search را انتخاب کنید.
  • عبارت یا بخشی از پیام مد نظرتان را تایپ کنید.

    مشاهده خواهید کرد که لیستی از پیام های حاوی عبارت مد نظرتان نمایان می‌شود. در سمت راست هر یک از آن‌ها تاریخ ارسال یا دریافت پیام ضمیمه شده است.

در شرایطی که شما به منظور جستجوی یک عبارت یا پیام در پنجره چت، کانال یا گروه تلگرام وارد عمل شوید، حتی امکان جستجوی دقیق با توجه به تاریخ های مختلف هم وجود خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش جستجو از مقاله “آموزش جستجوی پیام تلگرام با توجه به تاریخ“ استفاده کنید.

اما علاوه بر روش فوق که برای جستجوی پیام در پنجره چت، گروه یا کانال از آن استفاده می‌شود، روش دیگری هم به منظور سرچ عبارات در تلگرام وجود دارد. در این روش جستجوی عبارت مورد نظر به طور کلی در تمام پنجره های گفتگوی تلگرام شامل چت‌ها، گروه‌ها و کانال‌ها انجام خواهد شد. برای استفاده از این روش به شرح زیر عمل کنید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • آیکون ذره بین را از گوشه سمت راست و بالای صفحه انتخاب کنید.
  • عبارت یا بخشی از پیام مد نظرتان را تایپ کنید.

مشاهده خواهید کرد که لیستی از پیام های حاوی عبارت مد نظرتان نمایش داده می‌شود. در این روش حتی اگر عبارت جستجو شده در نام یکی از مخاطبین یا ربات های تلگرام استفاده شده باشد، لیست آن‌ها هم ارائه می‌شود.

۳ روش سرچ کانال/گروه در تلگرام (کاملا موثر)

در نگاه اول، موضوع این مقاله روشن و واضح به نظر می رسد. اما در تلگرام جستجوی کانال ها چندان هم ساده نیست. کانال های زیادی در تلگرام وجود دارد، اما مکان خاصی برای جستجوی آنها وجود ندارد ، بنابراین باید از منابع شخص ثالث استفاده کنید. در ادامه ما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید کانال ها را در تلگرام پیدا کنید، علاوه بر این برخی از ترفندها و هک های مربوط به جستجوی کانال را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

نحوه جستجوی کانال ها در تلگرام

برای پیدا کردن کانال ها در تلگرام به موارد زیر نیاز دارید:

۱- تصمیم درباره اینکه به دنبال کانال خاصی هستید یا به فهرست کانال ها نیاز دارید

۲- انتخاب روش جستجوی مناسب

۳- پیدا کردن کانال جالب و دلخواه

در ادامه، با جزئیات بیشتری در مورد راه های جستجوی کانال در تلگرام صحبت خواهیم کرد. حتما می دانید که جستجوی کانال در تلگرام کار دشواری است. به عنوان مثال، شما تصمیم دارید یک کانال خوب موسیقی پیدا کنید و بعد از جستجو فقط سه گزینه پیدا می کنید.

نام کاربری

برای پیدا کردن کانال دلخواه می توانید از جستجو با نام کاربری استفاده کنید. نام کاربری کانالی که می خواهید در آن عضو شوید را به دقت بررسی کنید. اگر نام کانال را نمی دانید، می توانید کلمات تقریبی وارد کنید. در این حالت احتمال یافتن کانال مورد نظر کاهش می یابد.

قابل اطمینان ترین راه برای جستجو سریع کانال ها در تلگرام استفاده از نام کاربری است (مثال: شادمهر@)

این که این جستجو چقدر دقیق است هنوز مشخص نیست، اما بسیاری از کاربران در انتظار بهبود آن هستند. ما امیدواریم دیر یا زود جستجوی کانال ها در تلگرام با گوگل یا یاندکس قابل مقایسه باشد، اما در حال حاضر شما باید از خدمات موتورهای جستجوی معمولی استفاده کنید.

    چطور بفهمیم تلگرام مان هک شده و بعد از آن چه کنیم؟

این روش ها فقط در صورتی که نام کانال یا نام کاربری آن را بدانید مناسب هستند.

اگر کانال مورد نظر شما بسته باشد، نام کاربری ندارد. در این صورت فقط با لینک دعوت می توانید به این کانال دعوت شوید و یا می توانید آن را در فهرست های مختلف تلگرام پیدا کنید.

اگر به دنبال “چیز جالبی” هستید، قطعا به فهرست کانال ها نیاز دارید، در زیر در این مورد صحبت خواهیم کرد.

جستجوی کانال ها از طریق گوگل

شما باید وارد دایرکتوری کانال تلگرام Google شوید (Telegram Channel Directory) و سایت دایرکتوری یا فهرست اینترنتی دریافت کنید. همین.

اغلب این سایت ها نامرتبط و پر از تبلیغات هستند و کانال های تلگرام برای اینکه در رتبه بندی بالاتر باشند به آنها پول می دهند.

بنابراین، توصیه های این کانال ها را با دقت بررسی کنید.

    چطور به پیام های تلگرام هر کسی دسترسی داشته باشیم؟

سایت Telemetr Directory

برای جستجوی کانال در تلگرام، پیشنهاد می کنیم از وب سایت  https://telemetr.io/استفاده کنید. در این سایت آمار کانال ها، رتبه بندی و موارد دیگر ارائه می شود. همچنین دارای چند ویژگی جالب است که باید در مورد آنها صحبت کنیم.

به عنوان مثال، می توانید کانال ها را به زبان های مختلف پیدا کنید.

این وب سایت همچنین دارای قابلیت جستجو بر اساس دسته بندی، تعداد مشترکان، قیمت تبلیغات و غیره نیز هست. از همه مهمتر، این لیست بر اساس تعداد مشترکین مرتب شده و در آنجا می توانید رشد کانال، تعداد بازدیدها ، نحوه تغییر آن و غیره را مشاهده کنید.

با کلیک روی کانال، بلافاصله آمار و مطالب اخیر را دریافت می کنید. به راحتی می توانید کیفیت پست ها را ارزیابی کنید و در مورد اینکه کانال خاصی را راه اندازی کنید یا خیر تصمیم بگیرید.

بنابراین، بدیهی است که این منبع باید در نظر گرفته شود، و شما باید از آن برای جستجوی کانال در تلگرام استفاده کنید.

وب سایت های دیگر می توانند شما را بازی دهند. آنها اغلب پیشنهاد می دهند از طریق نوعی سرویس وب کلاینت وارد تلگرام شوند که در ابتدا ممکن است مانند یک مشتری رسمی تلگرام به نظر برسد (و حتی یکسان باشد). اما به محض ورود سیستم بلافاصله شروع به عضو شدن در برخی از کانالهای ناشناخته می کند، که خیلی خوب نیست. بنابراین، هنگام استفاده از این کلاینت ها مراقب باشید.

بنابراین اگر به یک فهرست درست و صادقانه در تلگرام نیاز دارید https://telemetr.io/ در اختیار شماست!

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه سرچ یا جستجوی پیام در تلگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

دکمه بازگشت به بالا