علمی و پزشکیکسب و کار ایرانیان

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران کجاست ؟

افراد به دنبال زیبایی و اعتماد به نفس، دائما در حال جستجوی راه‌های جدید برای بهبود ظاهر خود هستند. یکی از این راه حل های ابتکاری که در سال های اخیر محبوبیت قابل توجهی به دست آورده است، کاشت ابرو است. این روش پیشگامانه، به افراد این فرصت را می‌دهد تا ابروهای خود را مجددا تعریف و تقویت کرده و ظاهری طبیعی و از نظر زیبایی شناسی، دلپذیر، ارائه دهند.

یک روش جراحی است که شامل استخراج فولیکول‌های مو از ناحیه اهداکننده، معمولاً پشت پوست سر، و پیوند دقیق آن‌ها بر روی ناحیه ابرو می‌باشد. این روش تحت بی حسی موضعی برای اطمینان از راحتی بیمار انجام می شود. با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته، جراح برش‌های کوچکی را در ناحیه ابرو ایجاد می‌کند و فولیکول‌های مو استخراج‌شده را با دقت در الگو و زاویه مورد نظر قرار می‌دهد تا رشد طبیعی ابروها را تقلید کند. این امرِ توجه به جزئیات، نتیجه‌ای طبیعی و متناسب با ویژگی‌های صورت بیمار را تضمین می‌کند.

با تمام این تفاسیر، مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که، شما قصد دارید تا در چه کلینیکی اقدام به کاشت ابرو کنید. قاعدتا کلینیک انتخابی شما باید دارای یکسری ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی باشد تا تمام نیازهای شما را برطرف کند.

سوالاتی که ممکن است در انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران برای شما ایجاد شود شامل موارد زیر است:

 • بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران چه ویژگی‌ها و معیارهایی دارد؟
 • کلینیک کاشت ابرو را از چه طریقی پیدا کنم؟
 • بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران کجا است؟

با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا به تمام این دسته از سوالات شما پاسخ دهیم. توجه داشته باشید، ، هر آنچه که در این مطلب درباره بهترین کلینیک کاشت ابرو گفته خواهد شد، شامل می‌شود. پس با اطمینان کامل، می‌توانید به کلینیک ما مراجعه کنید.

ویژگی های بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران باید چندین ویژگی کلیدی داشته باشد تا بهترین نتایج ممکن را برای شما به ارمغان بیاورد. در این قسمت، برخی از ویژگی‌های مهمی که در کلینیک کاشت ابرو باید به آنها توجه کنید آورده شده است:

جراحان مجرب

این کلینیک باید دارای جراحان ماهر و با تجربه باشد که در کاشت ابرو تخصص دارند. به دنبال جراحانی باشید که دارای گواهینامه هیئت مدیره بوده و سابقه عمل‌های موفقیت‌آمیز را دارند.

اعتبار و نظرات

با خواندن نظرات و توصیفات بیماران قبلی، در رابطه با شهرت کلینیک تحقیق کنید. بازخورد مثبت و شهرت قوی، نشان‌دهنده قابل اعتماد بودن کلینیک و رضایت بیمار است.

تکنیک ها و فناوری های پیشرفته

اطمینان حاصل کنید که کلینیک انتخابی‌تان، از تکنیک‌ها و فناوری‌های پیشرفته برای کاشت ابرو استفاده می‌کند. گفتنی است، روش‌های مدرن مانند استخراج واحد فولیکولی (FUE) یا کاشت مستقیم مو (DHI) به دلیل دقت و نتایج طبیعی، ترجیح داده می‌شوند.

رویکرد سفارشی

نیازها و اهداف ابروی هر بیمار، منحصر به فرد است؛ بنابراین یک کلینیک خوب، یک رویکرد شخصی به هر مراجع ارائه می‌دهد. آنها باید نیازهای خاص شما را ارزیابی کرده و یک برنامه درمانی متناسب با ویژگی‌های فردی و نتایج دلخواه شما، طراحی کنند.

بهداشت و استریلیزاسیون

ایمنی و بهداشت باید در اولویت اول هر مرکز پزشکی باشد. بهترین کلینیک کاشت ابرو باید از پروتکل‌های استریلیزاسیون سختگیرانه پیروی کرده و محیطی تمیز و بهداشتی را حفظ کند تا خطر عفونت یا عوارض را به حداقل برساند.

مراقبت و حمایت از بیمار

یک کلینیک کاشت ابرو خوب، مراقبت و حمایت از بیمار را در طول کل فرآیند، در اولویت قرار می‌دهد. آنها باید دستورالعمل‌های جامع قبل و بعد از عمل مانند را ارائه دهند و همچنین برای رسیدگی به هر گونه نگرانی یا سوالی که ممکن است راجع داشته باشد، در دسترس باشند.

پیگیری و نگهداری

کاشت ابرو نیاز به مراقبت و نگهداری مداوم دارد. به دنبال کلینیکی باشید که قرار ملاقات‌های بعدی و راهنمایی در رابطه با نحوه مراقبت از ابروهای کاشته شده، برای اطمینان از بهترین نتایج طولانی مدت، ارائه می‌دهد.

روش های پیدا کردن بهترین کلینیک کاشت ابرو

بر اساس ویژگی‌هایی که در انتخاب کلینیک کاشت ابرو گفتیم، دیگر نکته حیاتی که باید به آن توجه داشته باشید، چگونگی بررسی این ویژگی‌ها در فرایند جستجو جهت انتخاب کلینیک ایده‌آل کاشت ابرو است. شاید شما نیز تجربه این مورد را داشته‌ باشید که، اگرچه ویژگی‌های مناسب برای انتخاب کلینیک خوب را می‌دانید، اما وجود تبلیغات فراوان، شما را دچار سردرگمی کرده است. به همین دلیل ما در ادامه، راه‌هایی که می‌توانید کلینیک کاشت ابرو ایده‌آل‌تان را پیدا کنید معرفی کرده‌ایم.

تحقیق و جمع‌آوری اطلاعات

با انجام تحقیقات کامل بر روی کلینیک‌های مختلف کاشت ابرو، در منطقه یا مکان مورد نظر خود شروع کنید. به دنبال کلینیک‌هایی باشید که در ترمیم و تخصص داشته و به‌طور خاص، در کاشت ابرو تجربه دارند.

بررسی داشتن صلاحیت‌ها، گواهینامه‌ها و مجوز رسمی وزارت بهداشت

صلاحیت‌ها و گواهینامه‌های کلینیک و جراحان آن و نیز داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که کلینیک، دارای پزشکان ماهر و با‎تجربه است که در انجام کاشت ابرو از تخصص بالایی برخوردار هستند. داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت، از اهمیت ویژه‌ای برای انتخاب کلینیک، برخوردار است.

بررسی ها و توصیفات را بخوانید

به دنبال نظرات و توصیفات بیماران قبلی باشید که تحت عمل کاشت ابرو در کلینیک‌های مورد نظر شما قرار گرفته اند. به تجربیات، سطح رضایت و نتایج آنها توجه کنید. صفحات مجازی، وب سایت‌ها و انجمن‌های آنلاین معتبر، می‌توانند منابع ارزشمندی برای بررسی‌های بی‌طرفانه باشند.

ارزیابی عکس های قبل و بعد

اکثر کلینیک‌های زیبایی معتبر، عکس‌های قبل و بعد زیباجویان خود را به نمایش می‌گذارند. برای ارزیابی کیفیت نتایج، به این عکس‌ها نگاه دقیقی بیندازید. اطمینان حاصل کنید که ابروهای کاشته شده، طبیعی و خوش فرم به نظر می‌رسند.

مشاوره و ارزیابی

زمان‌بندی مشاوره با کلینیک‌های فهرست نهایی! در طول مشاوره، انتظارات و نگرانی‌های خود را با جراحان در میان بگذارید. حرفه‌ای بودن، دانش و توانایی آنها را برای پاسخگویی رضایت‌بخش به سوالات خود، ارزیابی کنید. بهترین کلینیک کاشت ابرو، ارزیابی صادقانه‌ای از واجد شرایط بودن شما برای این روش، انجام داده و مشاوره شخصی ارائه می‌دهد.

امکانات و فناوری

در صورت امکان، به کلینیک مراجعه کرده تا امکانات کلی و فناوری مورد استفاده آنها را ارزیابی کنید. اطمینان حاصل کنید که کلینیک از پاکیزگی، رعایت اصول بهداشتی مناسب و استفاده از تکنیک‌ها و تجهیزات مدرن برای کاشت ابرو استفاده می‌کند.

هزینه و ارزش

هزینه عمل را در میان کلینیک‌های مختلف مقایسه کنید. با این حال، به خاطر داشته باشید که ارزان‌ترین گزینه، ممکن است همیشه بهترین نتایج را به ارمغان نیاورد! ارزش کلی را در نظر بگیرید، که شامل شهرت کلینیک، تخصص جراحان و کیفیت نتایج است.

به غریزه خود اعتماد کنید!

پس از در نظر گرفتن همه عوامل فوق، به غریزه خود اعتماد کنید و کلینیکی را انتخاب کنید که در آن احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشید. ارتباط شخصی و اعتماد به جراحان و کارکنان کلینیک، جنبه‌های مهم تجربه کلی شما خواهد بود.

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران کجاست؟

کاشت ابرو عملی است که از حساسیت بالایی برخوردار بوده و ثمره آن تا مدت‌ها برای شما به‌جای خواهد ماند. سعی کنید تا در ابتدا، تمام جوانب را بسنجید و پس از آن اقدام به کاشت ابرو کنید. کلینیک زیبایی آنیل با داشتن مجوز، همراه با تجهیزات و امکانات مدرن، با کادری مجرب، متخصص و با تجربه؛ آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

کلینیک ما همچنین جهت خدمت‌رسانی هرچه بهتر به مراجعان خود، امکان  را برای عزیزانی که امکان پرداخت  به‌طور کامل را ندارند، فراهم کرده است. گفتنی است که، شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره رایگان پوست و مو، با کارشناسان آنیل تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول کلینیک کاشت ابرو در تهران

برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

جهت انتخاب کلینیک کاشت ابرو مناسب، باید میزان توانایی پزشکان و جراحان، هزینه‌های کاشت ابرو، میزان رضایت مراجعین قبلی، بالا بودن کیفیت کار کلینیک و مواردی از این قبیل را بررسی کنید.

آیا کاشت ابرو نیاز به بیهوشی دارد؟

خیر؛ تنها کافی است بی حسی موضعی برای فرد انجام شود. در حین انجام کاشت بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران کجاست؟ کاشت ابرو در تهران چیست و چگونه انجام می‌شود؟ بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران کجاست؟ چگونه یک مرکز کاشت ابروی خوب در تهران پیدا کنیم؟ انواع روش‌های کاشتن ابرو در تهران چیست؟

ما در این مقاله قصد داریم تا به تمامی این پرسش‌ها به صورت کامل پاسخ بدهیم و کلینیک‌های معتبر کاشت ابرو طبیعی در تهران را همراه با نمونه کارهای آن‌ها نیز معرفی کنیم. در ادامه مقاله همراه ما باشید:

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران کجاست؟

کلینیک‌ها و پزشکان بسیاری هستند که در زمینه کاشت ابروی طبیعی در تهران مشغول به فعالیت اند. از این رو پیدا کردن یک کلینیک خوب برای انجام این کار در شهر تهران به طور قطع کاری سخت و دشوار است. ما در این بخش از مقاله به ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران خواهیم پرداخت تا بر اساس آن بتوانید مرکز مورد نظر خود را پیدا کنید:

 • مراجعین قبلی رضایت کامل در خصوص نتیجه جراحی داشته باشند.
 • کلینیک دارای مجوز و مدارک رسمی برای انجام این فعالیت باشد.
 • تمامی خدمات کلینیک باید تحت نظر پزشک متخصص انجام گیرد.
 • سابقه و تجربه کافی برای انجام کاشت ابرو را داشته باشد.

به طور قطع پیدا کردن یک کلینیک خوب با استفاده از این روش‌ها دشوار است و زمان بسیاری را نیز بایستی برای آن صرف کنید. از این رو ما در این مقاله لیستی از بهترین مراکز کاشت ابرو در تهران را همراه با نمونه کارهای آن‌ها آورده‌ایم تا بتوانید به راحتی و بدون صرف زمان زیاد کلینیک مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

بهترین کلینیک های کاشت ابرو در تهران

در این بخش از مقاله می‌توانید لیست بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران را همراه با چند نمونه کار کاشت ابروی طبیعی آن‌ها مشاهده کنید:

کلینیک ایوا، بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران

کلینیک ایوا مرکز تخصصی کاشت ابرو با مدیریت خانم دکتر سارا بهروان در تهران می‌باشد.

کلینیک تخصصی پوست و مو ایوا مجهز به آخرین تکنولوژی‌های زیبایی و لاغری روز دنیا آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. تیم پزشکی مجموعه ایوا متشکل از برترین متخصصین پوست، جراحان عمومی، جراح چشم، جراح پلاستیک می‌باشد که با مدیریت دکتر سارا بهروان دورهم جمع شده تا با کیفیت‌ترین خدمات زیبایی را درمحیط لوکس به شما ارائه دهند. در حال حاضر کلینیک ایوا با متخصصین برتر و مجرب یکی از بهترین مراکز کاشت ابرو در تهران می‌باشد.

از خدمات کلینیک ایوا در تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

✓ کاشت مو
✓ کاشت ابرو
✓ لیزر موهای زائد دستگاه الکس کندلا
✓ جراحی غبغب
✓ بوکال فت
✓ بلفاروپلاستی
✓ لیفت صورت
✓ لاغری پیشرفته بدون جراحی
✓ جوانسازی صورت
✓ پاک کردن تتو
✓ درمان اسکار و جای زخم و جوش
✓ تزریق بوتاکس و فیلر

کلینیک کاشت ابرو آرام در تهران

کلینیک تخصصی پوست و مو آرام تهران در زمینه کاشت ابروی طبیعی مشغول به فعالیت می‌باشد.

شما در مرکز تخصصی پوست و مو آرام می‌توانید علاوه بر کاشت ابرو از خدمات دیگری همچون:

 • کاشت مو
 • کاشت ریش
 • مزوتراپی
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق ژل

در ادامه می‌توانید چند نمونه کاشت ابرو کلینیک آرام در تهران را مشاهده نمایید:

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران نی نی سایت |بهترین کلینیک کاشت ابرو و مژه در تهران

کلینیک لاله، کلینیک کاشت ابرو در تهران

کلینیک لاله یکی از بهترین مراکز کاشت ابرو در تهران می‌باشد.

در کلینیک تخصصی پوست و مو لاله، با به‌روزترین تجهیزات و روش‌ها، کاشت ابروی طبیعی زیر نظر متخصصین پوست و مو انجام می‌گیرد. یکی از بهترین و مجهزترین مراکز کاشت ابروی تهران، کلینیک تخصصی لاله در سعادت آباد می‌باشد. نظرات در مورد کاشت ابرو کلینیک لاله را می‌توانید در قسمت کامنت‌های سایت ثبت کنید.

در ادامه می‌توانید چند نمونه کاشت ابرو دکتر لاله را مشاهده کنید:

کلینیک نیایش، کاشت ابرو در تهران

کلینیک تخصصی پوست و مو نیایش تهران در زمینه کاشت ابروی طبیعی مشغول به فعالیت می‌باشد.

در کلینیک تخصصی پوست و مو نیایش علاوه بر کاشت ابرو، می‌توانید خدمات دیگری همچون:

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • کاشت مو
 • کاشت ابرو
 • بلفاروپلاستی
 • تزریق چربی

را انجام بدهید.

در ادامه می‌توانید چند نمونه کاشت ابرو کلینیک نیایش را مشاهده نمایید:

 

کلینیک رنسانس کاشت ابرو در تهران

مرکز کاشت ابرو رنسانس تهران در زمینه کاشت طبیعی ابرو با سابقه چندین ساله مشغول به فعالیت می‌باشد.

کلینیک کاشت ابرو رنسانس خدمات دیگری ارائه می‌دهد که در ادامه به آن اشاره شده است:

 • بلفاروپلاستی
 • کاشت مو
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • جوان‌سازی پوست

بهره مند شوید. هزینه کاشت ابرو در کلینیک ما باتوجه به نوع روش کاشت ابرو و شرایط هر فرد می‌تواند متفاوت باشد که در جلسه مشاوره به طور دقیق مشخص خواهد شد.

کلینیک کاشت ابرو نیمرخ در تهران

کلینیک تخصصی کاشت ابرو نیمرخ یکی از بهترین مراکز کاشت ابرو در تهران می‌باشد.

این مجموعه بیش از ۱۵ سال ذر زمینه کاشت مو، کاشت ابرو و کاشت ریش مشغول به فعالیت بوده است. تمامی فعالیت‌های مرکز تخصصی نیم رخ تحت نظر پزشک متخصص پوست و مو انجام می‌گیرد.

انتخاب و مراجعه به بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران در نتیجه نهایی اهمیت بالایی دارد پس بهتر است در اولین قدم دقت کافی داشته باشید.

دنشگاه علوم پزشکی ایران در رشته پوست و مو هستند که بیش از ۲۵ سال سابقه کاری موفق در زمینه لیزر، کاشت ابرو، رفع غبغب، تزریق ژل و چربی و …. دارند و در حال حاضر یکی از پزشکان باتجربه و متخصص در تهران هستند. در ادامه دیگر فعالیت‌های دکتر کریمی آورده شده است:

✓ تزریق چربی به دست و صورت و بیکینی همزمان
✓ تخلیه غبغب زیر نظر جراح
✓ تزریق ژل و بوتاکس با بهترین برندهای اروپایی
✓ تخلیه چربی شکم و پهلو و تزریق چربی به باسن
✓ لیزر موهای زائد با دستگاه الکس ریوکسی
✓ کاشت نخ کاگ و جوان‌ساز
✓ مزوتراپی با بهترین برندهای اروپایی
✓ انجام prp با بهترین کیت در حضور مشتری
✓ سابسیژن برای جوان‌سازی و جای لک و جوش
✓ نیدلینگ صورت
✓ بلفاروپلاستی پلک
✓ هایفوتراپی دابل گلد با شات کامل صورت و گردن

کلینیک ره یا، بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

کلینیک کاشت ابرو ستاره ساعی در تهران

کلینیک تخصصی ستاره ساعی در تهران در زمینه کاشت ابرو و کاشت مو فعالیت دارد.

این مجموعه سال‌ها تجربه فعالیت در این زمینه را تحت نظر پزشک متخصص داشته و برای رضایت مشتریان خود از جدیدترین و بهترین تکنیک‌ها و تجهیزات استفاده می‌کند. هزینه کاشت ابرو در کلینیک ساعی با توجه به روش انتخابی برای کاشت و شزایط هر فرد متفاوت است که پس از معاینه کامل مشخص می‌شود. نظرات در مورد کلینیک ستاره ساعی را می‌توانید در بخش کامنت‌های سایت ثبت کنید.

در ادامه می‌توانید چند نمونه کاشت ابرو کلینیک ستاره ساعی تهران را مشاهده نمایید:

 

کلینیک رازی، کلینیک کاشت ابرو در تهران

کلینیک تخصصی کاشت ابرو رازی در تهران می‌باشد.

کلینیک رازی با بهره‌مندی از جدیدترین روش‌ها و تکنیک‌های روز دنیا و با تیمی مجرب و حرفه‌ای خدمات کاشت ابرو را ارائه می‌دهد. متخصصان پوست و مو کلینیک رازی در جلسه مشاوره علت ریزش ابرو و فرم صورت شما را بررسی کرده و بر اساس آن بهترین روش کاشت ابرو را به شما پیشنهاد می‌دهند.

کلینیک تخصصی صدف در زمینه جراحی پلاستیک، پوست و مو، لیزر و زیبایی فعالیت دارد. این مرکز با استفاده از روش‌ها و تجهیزات روز دنیا بهترین خدمات کاشت ابرو را به زیباجویان ارائه می‌دهد. در حال حاضر کلینیک تخصصی صدف یکی از بهترین مراکز کاشت ابرو تهران می‌باشد.

۱طراحی اولیه ابرو

در ابتدا پزشک با توجه به درخواست بیمار و فرم مورد نظر وی و همچنین با تشخیص خود طرح ابتدایی را بر روی ابروها ترسیم می‌کند.

۲یافتن گرافت‌های مناسب

گرافت‌های مناسب برای کاشت معمولا از ناحیه پشت سر و یا پشت گوش که شامل تار موهای ظریف‌تر و همچنین شبیه به تار موهای ابروها هستند برداشته می‌شود. برای این کار می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد.

در صورتی که کاشت ابرو برای آقایان انجام گیرد، معمولا از ناحیه‌ای از سر که دارای تار موهای ضخیم‌تری است برای برداشت گرافت‌ها استفاده می‌شود.

۳برداشت گرافت‌ها

در این مرحله از کاشتن ابروی طبیعی در تهران، گرافت‌ها پس از تزریق بی حسی به محل مورد نظر و با کمک روش‌های مناسب برداشته می‌شوند. این مرحله از جراحی کاملا بدون درد و خونریزی بوده و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی ناحیه برداشت نیز کاملا بهبود می‌یابد.

۴کاشت گرافت‌ها

پس از انجام بررسی‌های لازم بر روی گرافت‌های برداشت شده و اطمینان از سلامت آن‌ها، در ناحیه گیرنده (ابروها) با دقت بسیار بالا کاشته می‌شوند. برای انجام اینکار نیاز است تا برش‌های بسیار کوچکی بر روی ابروها ایجاد شود و گرافت‌ها در ناحیه مورد نظر با حساسیت بسیار بالا کاشته شوند.

انواع روش‌های کاشت ابرو چیست؟

روش‌های مختلفی دارد که از هر کدام آن‌ها می‌توان استفاده کرد، که ما در ادامه به توضیح دو مورد از معروف‌ترین آن‌ها پرداخته‌ایم:

کاشتن ابرو به روش FIT در تهران

در روش کاشت ابرو FIT و یا FUE بدون نیاز به برش نواری برای برداشت گرافت‌ها، تار موهای مورد نیاز با کمک دستگاهی به نام پانج از پشت سر و یا پشت گوش برداشته می‌شوند. پس از انجام بررسی‌های لازم بر روی گرافت‌های برداشت شده و اطمینان از سلامت آن، در ناحیه ابروها با دقت بسیار بالا کاشته می‌شوند. این روش کاملا بدون درد و خونریزی و همچنین بدون نیاز به بیهوشی بوده است.

مزیت روش کاشت ابرو FIT

 • کم تهاجمی و کم خطر
 • بدون درد و خونریزی
 • بدون نیاز به بروش و بخیه
 • دارای دوران نقاهت کوتاه

معایب روش کاشت ابرو FIT

 • داشتن هزینه بالاتر
 • جراحی طولانی مدت
 • نیاز به تخصص بیشتر

کاشتن ابرو به روش FUT در تهران

روش FUT یکی از قدیمی‌ترین تکنیک‌ها برای کاشت مو است که در آن برش نواری از ناحیه پوست بانک مو برداشته شده و گرافت‌های لازم برای کاشت از روی آن انتخاب می‌گردند. در نهایت پس از بررسی‌های لازم بر روی گرافت‌ها، در قسمت گیرنده کاشته می‌شوند.

مزیت روش کاشت ابرو FUT

 • داشتن هزینه پایین‌تر
 • جراحی کوتاه مدت
 • حفظ حالت طبیعی ابروها

معایب روش کاشت ابرو FUT

 • تهاجمی بودن جراحی
 • دوران نقاهت طولانی

انتخاب روش مناسب برای کاشت ابرو در تهران به نظر پزشک بر اساس شرایط بیمار و همچنین بودجه‌ای که بیمار برای انجام کاشت ابروی خود در نظر گرفته است بستگی دارد.

بهترین کاشت ابرو در تهران با توجه به شرایط هر فرد و صلاحدید پزشک مشخص می‌شود.

فیلم کاشت ابروی طبیعی در تهران

در ادامه می‌توانید فیلم واقعی از کاشت ابروی طبیعی (فیلم برداشت مو برای کاشت ابرو) را مشاهده نمایید:

مزایای کاشت ابرو طبیعی در تهران چیست؟

از مزیت‌های کاشت ابرو تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فرم دهی ابروها
 • ایجاد تقارن در ابروها
 • پرپشت‌تر شدن ابروها
 • رسیدن به فرم و حالت ایده آل
 • عدم نیاز به آرایش و پر کردن ابروها
 • طبیعی شدن حالت ابروها
 • افزایش زیبایی و اعتماد به نفس

ابروها می‌توانند به دلایل مختلف مانند استفاده بیش از حد از لوازم آرایش و یا عوامل طبیعی دچار ریزش شده باشند. از این رو یکی از بهترین و ماندگارترین روش‌ها برای اصلاح و ترمیم ابروها در تهران استفاده از جراحی کاشت ابرو است.

کاشت ابرو در تهران برای چه کسانی مناسب است؟

کاشت ابروی تهران برای بسیاری از افراد می‌تواند مناسب باشد که در ادامه به آنها اشاره شده است:

 • افرادی که به طور مادرزادی ابرو ندارند و یا ابروهای آنها کم پشت می‌باشد.
 • کسانی که بانک موی مناسبی در پشت سر خود دارند، گزینه مناسبی برای کاشتن ابرو هستند.
 • افرادی که به دلایل مختلف و آسیب، ابروی خود را از دست دادند.
 • کسانی که ابروی متقارن ندارند، گزینه مناسبی برای کاشتن ابرو می‌باشند.
 • افرادی که با افزایش سن، دچار ریزش و کم پشتی ابرو شدند، می‌توانند با کاشت ابرو زیبایی را به خود بازگردانند.
 • کسانی که قبلا تتو انجام دادند و از مدل ابروی خود خسته و ناراضی هستند.

کاشت ابروی تهران برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • افرادی که دارای بیماری خاص زمینه‌ای هستند، گزینه مناسبی برای کاشت ابرو نیستند.
 • بهتر است افراد زیر ۲۰ سال کاشت ابرو انجام ندهند، تا فرم نهایی ابروهای آنها به طور کامل مشخص شود.

پارامترهای کاشت ابروی موفق در تهران

کاشت ابروی موفق به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که در ادامه به این موارد اشاره شده است:

 • گرافت سالم
 • نحوه انجام روش کاشت ابرو توسط متخصصین
 • سالم بودن پوست در ناحیه کاشت
 • طراحی درست برای ابروها

سن مناسب کاشت ابرو در تهران چقدر است؟

ممکن است خیلی از افراد دچار ریزش یا کم پشتی ابرو باشند که کاشت ابرو بهترین تصمیم برای این افراد می‌باشد. بهتر است افراد زیر ۲۰ سال کاشت ابرو انجام ندهند به این دلیل که هنوز در این سن فرم ابروی آنها به طور کامل مشخص نشده است.

اقدامات لازم قبل کاشت ابرو در تهران

رعایت یک سری نکات قبل کاشت ابرو الزامی است که در اینجا به این موارد اشاره شده است:

 • از ۱ هفته قبل کاشتن ابرو، از خوردن داروهای رقیق‌کننده خون مانند قرص آسپرین که موجب افزایش خونریزی در زمان کاشت می‌شود، خودداری کنید.
 • پزشک را در جریان داروهای مصرفی و شرایط سلامت خود قرار دهید.
 • قبل انجام جراحی حمام کنید و موهای خود را به طور کامل بشویید.
 • در روز جراحی کاشت ابرو، از لوازم آرایشی استفاده نکنید.

مراقبت های بعد کاشت ابرو در تهران

رعایت یک سری نکات مراقبتی بعد کاشت ابرو الزامی است که این موارد عبارتند از:

 • در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید.
 • از دست زدن و خاراندن ناحیه کاشته شده خودداری کنید.
 • تا ۵ روز بعد کاشت ابرو حمام نکنید و پس از آن با پزشک خود مشورت کنید.
 • به مدت ۱ ماه از رفتن به سونا، جکوزی و استخر خودداری کنید.
 • تا ۶ ماه بعد کاشت ابرو بهتر است از رنگ کردن ابروهای خود پرهیز کنید.
 • بهتر است تا ۲ ماه بعد جراحی کاشت ابرو تهران از کشیدن سیگار، قلیان و مصرف مشروبات الکلی پرهیز کنید.
 • ابروهای خود را به طور مرتب کوتاه کرده تا بیش از حد بلند نشود.

عوارض کاشت ابرو در تهران چیست؟

جراحی کاشت ابرو مانند سایر جراحی‌ها ممکن است با عوارض کوتاه مدتی همراه باشد که در ادامه به این موارد اشاره شده است:

همان طور که گفتیم بروز این عوارض کاملا طبیعی بوده و بدون نیاز به درمان پس از گذشت مدت زمان کوتاهی تمامی این علائم کاملا بهبود می‌یابند.

اما گاهی اوقات ممکن است به دلیل مراجعه به یک پزشک تازه کار و کم تجربه فرد دچار عوارضی بعد از جراحی گردد که این خطرات و عوارض به شرح زیر است:

 • عدم رشد موها در جهت مناسب
 • عدم ایجاد تقارن صحیح بین ابروها
 • عدم رشد کامل تمامی گرافت‌ها
 • تفاوت در رنگ ابروهای کاشته شده
 • عدم رضایت بیمار و رسیدن به نتیجه دلخواه

برای اینکه بتوانید بروز چنین عوارضی را به حداقل ممکن برسانید بایستی به بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران که سابقه کافی در انجام این خدمات را دارد مراجعه نمایید تا بتواند بهترین نتیجه را برای شما فراهم آورد.

چگونه بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران را پیدا کنیم؟

در این مقاله لیست بهترین مراکز کاشت ابرو در تهران به همراه نمونه کار قبل و بعد کاشت آورده شده است. شما می‌توانید به راحتی بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران را انتخاب و نوبت خود را رزرو کنید.

سوالات متداول کاشت ابرو تهران

۱آیا روی تتوی قبلی می توان کاشت ابرو انجام داد؟

فردی که قبلا تتو انجام داده می‌تواند روی آن با هر فرم دلخواه کاشت ابرو انجام دهد.

۲آیا کاشت ابرو در تهران نیاز به بستری دارد؟

کاشتن ابرو عملی سرپایی می‌باشد و نیاز به بستری شدن ندارد.

۳آیا کاشت ابرو درد دارد؟

اگر کاشت ابرو توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران انجام شود به هیچ عنوان دردی ندارد و از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود.

۴بعد چند روز از کاشت ابرو می‌توان حمام برویم؟

بهتر است تا ۵ روز بعد کاشت ابرو به حمام نروید تا زخم آن کامل ترمیم شود. با توجه به شرایط هر فرد این زمان می‌تواند متغیر باشد که بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

۵آیا کاشت ابرو در تهران روشی دائمی می باشد؟

فرآیند کاشت ابرو دائمی و ماندگار است که فرد برای یکبار انجام می‌دهد و تا همیشه ابروهای زیبا و قابل رشد دارد که می‌توان آن را اصلاح کرد.

۶آیا وجود بخیه در محل کاشپرپشتی و فرم زیبای ابروها می‌تواند تا حد زیادی در زیبایی و جذابیت چهره تاثیرگذار باشد. از همین رو نیز کاشت ابرو به عنوان یکی از پرطرفدارترین خدمات زیبایی در بین بانوان ایرانی شناخته می‌شود. استقبال بالای بانوان از خدمات کاشت ابرو سبب شده تا کلینیک‌ها و مراکز بسیار زیادی در تهران و دیگر شهرستان‌ها جهت انجام آن تاسیس شود. در این مقاله قصد داریم تعدادی از بهترین کلینیک‌های کاشت ابرو در تهران را به شما معرفی کنیم. البته پیش از آن لازم است با ماهیت کاشت ابرو آشنا شده و ویژگی‌های یک کلینیک کاشت ابرو خوب را نیز بشناسیم. برای شناخت در تهران و سپردن صورت زیبایتان به معتبرترین مرکز کاشت ابرو با ما همراه باشید.

کاشت ابرو چیست؟

پرپشت کردن ابروها به واسطه‌ کاشت ابرو قدری زمان‌بر می‌باشد. در واقع پس از انجام فرآیند کاشت، در حدود 3 ماه بعد موهای پیوند زده جوانه زده و با گذشت 9 ماه ابروها به شکل طبیعی رشد می‌کنند. از آن‌جایی که زیبایی و خوش فرمی ابروها تاثیر به سزایی در جذابیت چهره دارد، باید فرآیند کاشت با دقت بالا و مهارت متخصصان انجام شود تا نتیجه‌ نهایی مطلوب باشد. از همین رو لازم است برای انجام کاشت ابرو به سراغ کلینیک‌های معتبر کاشت ابرو برویم. در ادامه تعدادی از بهترین کلینیک‌ها و مراکز کاشت ابرو در تهران را معرفی می‌کنیم. البته پیش از آن باید با ویژگی‌هایی که سبب شده این کلینیک‌ها در زمره بهترین‌ها قرار گیرند آشنا شویم.

ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

همانطور که گفته شد فرآیند کاشت ابرو یک فرآیند کاملا تخصصی بوده که باید توسط افراد متخصص در کلینیک‌های معتبر و تخصصی کاشت ابرو انجام شود. یک کلینیک کاشت ابرو باید از ویژگی‌هایی زیر برخوردار باشد تا بتوان آن را به عنوان یک کلینیک کاشت ابرو خوب معرفی کرد.

کادر پزشکی ماهر و متخصص

اصلی‌ترین ویژگی یک کلینیک کاشت ابروی خوب برخورداری از کادر پزشکی متخصص و ماهر در زمینه‌ امور زیبایی و کاشت ابرو می‌باشد. آنچه اهمیت دارد این است که این پزشکان باید علاوه بر تحصیلات آکادمیک از سابقه‌ کاری و تجربه‌ عمل‌های زیبایی نیز برخوردار باشند تا بتواند فرآیند کاشت ابرو را با مهارت بالایی انجام دهند.

مجوز رسمی از وزارت بهداشت | کلینیک کاشت ابرو در تهران

یک کلینیک تخصصی خوب باید مجوز رسمی وزارت بهداشت را در اختیار داشته باشد تا مراجعان بتوانند از دانش پزشکی، مهارت و محیط بهداشتی کلینیک اطمینان حاصل کنند.

رعایت بهداشت

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های یک کلینیک کاشت ابرو خوب رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌باشد. استفاده از تجهیزات کاملا استریل شده در حین کار و ضدعفونی کردن دائمی محیط می‌تواند سلامت پرسنل و مراجعان را تضمین کند.

برخورداری از پرسنل خوش برخورد | کلینیک کاشت ابرو در تهران

از دیگر مواردی که می‌تواند یک کلینیک زیبایی و مرکز کاشت ابرو را به یکی از بهترین‌ها تبدیل کنند برخورد مناسب و محترمانه‌ پرسنل آن با مراجعان می‌باشد. خوشرویی کادر درمانی کلینیک می‌تواند در جلب رضایت خاطر مشتریان تاثیر بسزایی داشته باشد.

مدیریت حرفه‌ای

از دیگر فاکتورهایی که می‌تواند در بهترین شدن یک کلینیک کاشت ابرو تاثیر داشته باشد، برخورداری از یک مدیریت حرفه‌ای است. یک مدیر حرفه‌ای باید بتواند محیط مناسبی را جهت کار پرسنل فراهم کرده تا به این ترتیب مراجعان نیز رضایت کافی را از کلینیک داشته باشند.

ارائه‌ مشاوره در خصوص کاشت ابرو | کلینیک کاشت ابرو در تهران

از دیگر ویژگی‌های یک کلینیک تخصصی و معتبر کاشت ابرو ارائه‌ مشاوره‌ کامل در خصوص این فرآیند زیبایی می‌باشد. در واقع متخصصان باید پیش از انجام این عمل زیبایی تمامی نکات و شرایط را برای مراجعان توضیح داده تا به این ترتیب مراجعان نسبت به فرآیند کاشت ابرو اطلاعات لازم را کسب کنند.

برخورداری از تجهیزات تخصصی و مدرن

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های یکی کلینیک تخصصی کاشت ابرو باید به تجهیزات مدرن و تخصصی آن اشاره کرد که در کنار تجربه و مهارت متخصصین می‌تواند سبب افزایش کیفیت خروجی کار و رضایت مشتریان شود.

بهترین کلینیک‌های کاشت ابرو در تهران

حال که با فرآیند کاشت ابرو آشنا شده و ویژگی‌های یک کلینیک کاشت ابروی خوب را بررسی کردیم، نوبت به آن می‌رسد تا تعدادی از بهترین کلینیک‌ها و مراکز تخصصی کاشت ابرو در تهران را به شما معرفی کنیم. از جمله این کلینیک‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

کلینیک کاشت ابرو در تهران

از دیگر کلینیک‌های مطرح کاشت ابرو در تهران می‌توان به کلینیک دکتر نیلفروش زاده اشاره کرد که به عنوان اولین مرکز پیوند مو در ایران شناخته می‌شود. این کلینیک مجهز به تجهیزات مدرن بوده و از مطرح‌ترین و باتجربه‌ترین متخصصان جهت انجام امور زیبایی استفاده می‌کند. همین امر سبب شده تا این مجموعه بالاترین سطح کیفیت را در زمینه‌ خدمات زیبایی پوست و مو داشته باشد.

کلینیک دکتر نیلفروش‌زاده علاوه بر کاشت ابرو در زمینه‌ ارائه‌ خدماتی مانند کاشت مو، کاشت مو fit با تراکم fut، انجام امور پوست و زیبایی، هایفوتراپی، لیفت صورت با نخ، تزریق ژل لب، اندولیفت، تزریق بوتاکس، تزریق چربی و… نیز فعالیت می‌کند. این کلینیک زیبایی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح تا 7 عصر و پنجشنبه‌ها از ساعت 8:30 صبح تا 2 عصر آماده خدمت‌رسانی به مراجعان می‌باشد.

کلینیک تخصصی پوست و مو

از دیگر کلینیک‌های تخصصی محبوب پوست و مو در تهران می‌توان به کلینیک تخصصی پوست و مو اشاره کرد که در زمینه‌ ارائه انواع امور زیبایی از جمله جراحی پلاستیک، لیزر، تغذیه و رژیم درمانی فعالیت می‌کند. این کلینیک مجهز به به‌روزترین تجهیزات و امکانات بوده و از کادر مجربی جهت انجام خدمات زیبایی استفاده می‌کند. این کلینیک تخصصی پوست و مو در زمینه‌ ارائه‌ خدماتی مانند سانترال لب، کاشت ابرو، کاشت مو، بوکال فت، جوان‌سازی، بلفاروپلاستی، لیفت ابرو، زاویه‌سازی صورت و… فعال است. این کلینیک دارای 2 شعبه‌ فعال در خیابان دکتر شریعتی و فرمانیه بوده و از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 18 عصر آماده خدمت‌رسانی به مراجعین می‌باشد.

کلینیک کاشت ابرو در تهران

کلینیک پوست و مو هلیا نیز از دیگر کلینیک‌های زیبایی مطرح تهران بوده که توسط دکتر حمیدرضا خراسانی که یکی از باسابقه‌ترین پزشکان زیبایی در ایران بوده تاسیس شده است. دکتر خراسانی عضو جامعه‌ بین‌المللی جراحان پیوند مو بوده و بیش از 17 سال سابقه در زمینه‌ کاشت مو و ابرو دارد. آن‌چه کلینیک پوست و مو هلیا را به یکی از مطرح‌ترین کلینیک‌های تخصصی زیبایی تبدیل کرده است آن است که دکتر خراسانی به صورت انحصاری مجوز استفاده از روش میکروگرافت را جهت کاشت تخصصی مو دریافت کرده و این روش نوین را از ترکیه به ایران وارد کرد.

کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا علاوه بر کاشت مو و ابرو در زمینه‌ انجام خدمات لاغری، جراحی بینی، تزریق چربی، تزریق ژل، بلفاروپلاستی، تزریق بوتاکس، لیزر موهای زائد و… نیز فعال است. این کلینیک نیز از شنبه تا پنجشنبه آماده خدمت‌رسانی به مراجعان می‌باشد.

کلینیک زیبایی

از دیگر کلینیک‌های زیبایی معتبر در تهران می‌توان به کلینیک دکتر محمدرضا کیانی اشاره کرد. دکتر محمدرضا کیانی در زمینه‌ انجام روش‌های مختلف کاشت مو و ابرو فعال بوده و یکی از متخصصان مطرح پوست و مو و زیبایی از دانشگاه تهران می‌باشد. در این کلینیک تخصصی انواع خدمات جراحی پوست و ناخن با استفاده از تجهیزات تخصصی انجام می‌شود.

علاوه بر کاشت مو و ابرو به صورت طبیعی، از دیگر خدمات این کلینیک می‌توان به مزوتراپی پوست و مو، لیفت صورت با نخ، تزریق بوتاکس و اصلاح فرم لب، بینی، چانه، گونه و… با تزریق و بدون جراحی اشاره کرد. کلینیک زیبایی دکتر محمدرضا کیانی دارای دو شعبه فعال در شریعتی و سعادت‌آباد بوده و از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11 صبح تا 8 شب آماده‌ خدمت‌رسانی به مراجعان می‌باشد.

 کلینیک کاشت ابرو در تهران

یکی از مجهزترین و تخصصی‌ترین کلینیک‌های پوست و موی تهران کلینیک تخصصی پوست و مو خانه‌ سفید بوده که در زمینه‌ انجام انواع امور پاکسازی پوست، جوان‌سازی، کشت مو و ابرو، لیزر موهای زائد و جراحی زیبایی فعال است. این کلینیک تخصصی دارای سابقه فعالیت 17 ساله بوده و از کادر مجرب و پرسنل دوره دیده‌ای در تمامی زمینه‌ها برخوردار می‌باشد.

این کلینیک مورد تایید وزارت بهداشت ایران و اتحادیه‌ اروپا نیز قرار گرفته است. از دیگر خدمات ارائه شده در این کلینیک می‌توان به درمان بیماری‌های پوستی نیز اشاره کرد. کلینیک تخصصی پوست و مو خانه‌ سفید از شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 8 صبح تا 8 شب آماده‌ خدمت‌رسانی به مراجعان می‌باشد.

مراجعه به بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران

کاشت ابرو به عنوان یکی از پرطرفدارترین خدمات زیبایی در سال‌های اخیر شناخته می‌شود. همین امر سبب شده تا کلینیک‌ها و مراکز تخصصی زیادی در زمینه‌ انجام امور کاشت ابرو فعالیت داشته باشند. کلینیک‌های تخصصی پوست و مو زیادی در تهران و دیگر شهرستان‌ها وجود داشته که به صورت تخصصی و با بهره‌گیری از کادر مجرب و تجهیزات مدرن نسبت به انجام دقیق و باکیفیت این عمل زیبایی اقدام می‌کنند.

شما تا به حال تجربه کاشت ابرو و یا مو را داشته‌اید؟ به نظرتان کاشت ابرو و مو تا چه حد نتیجه‌بخش است و پیوند موفق مو به چه عواملی ربط دارد؟ از نظر شما بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران کدام است و چه ویژگی‌هایی سبب ممتاز شدن آن می‌شود؟ اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید حتما برای ما بنویسید و ما و سایر خوانندگان را از چالش‌های خود آگاه کنید. همچنین اگر دوستانتان به دنبال کاشت ابرو هستند، این مقاله را برای آنها بفرستید.

ابرو یکی از بخش های مهم صورت همه افراد به خصوص بانوان محسوب می شود و تأثیر زیادی در زیبایی آنها دارد. به همین سبب بسیاری از مراکز و کلینیک های زیبایی در تهران اقدام به کاشت ابرو به صورت تخصصی با کیفیت بالا نموده اند. در این راستا بعضی از مراکز به لحاظ کیفیت بالای ارائه خدمات به عنوان بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران شناخته شده است.

آنچه در این مطلب خواهید دید

معرفی بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران

ما توی این مقاله به معرفی 10 مرکز کاشت ابرو در تهران در مناطق زعفرانیه، یوسف آباد، میرداماد، ونک، کامرانیه، سعادت آباد و سید خندان پرداختیم که میتونین از خدماتشون استفاده کنین.

لازم به یادآوری است که مراکز که در ادامه بررسی میکنیم بهترین مراکز کاشت ابرو نیست و بهتره قبل از استفاده از خدمات اون ها خودتون هم تحقیقات لازم رو انجام بدین.

در شمال شهر تهران، منطقه زعفرانیه یکی از بهترین و معتبرین کلینیک های کاشت ابرو در تهران وجود دارد. این بهترین کلینیک کاشت ابرو به لحاظ بهره مندی از محیط وسیع، شیک و مدرن و همچنین در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و کارآمد بهترین خدمات زیبایی را به بیماران ارائه می دهد. کلینیک زیبایی شید با بیش از ده سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات زیبایی توانسته نظر بسیاری از بیماران را به خود معطوف سازد. البته کیفیت خدمات زیبایی به ویژه در زمینه کاشت ابرو در این مجموعه حاصل زحمات و تجربیات پزشکان و متخصصان زیبایی است. بدین ترتیب برای تجربه داشتن ابروهای پر پشت، خوش فرم و زیبا حتماً به این مجموعه تخصصی به عنوان بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران مراجعه کنید.

بعضی از مهمترین خدمات ارائه شده در این کلینیک بین المللی زیبایی به قرار زیر است:

 • طراحی و کاشت ابرو
 • فیبروز، تاتو، هاشور، میکروبلیدینگ و میکروپیگمنیشن
 • خط چشم و خط ابرو دائم
 • کاشت مو به صورت تخصصی و با دستگاه های پیشرفته
 • فیشیال و پاکسازی صورت و بدن
 • اپیلاسیون گیاهی با ماندگاری بالا
 • تزریق چربی، ژل و بوتاکس
 • لیزر موهای زائد صورت و بدن
 • جوانسازی پوست با لیزر
 • درمان اسکار بخیه و آثار به جای مانده از حوادث مختلف
 • لاغری موضعی و کاهش وزن (زیر نظر متخصصان تغذیه و لاغری برجسته در تهران)

2.کلینیک تخصصی کاشت مو 

به طور کلی بنا به دلایل مختلف ابروی افراد به ترمیم، افزایش حجم، اندازه و غیره نیاز پیدا می کند. از این رو افرادی که ابروهای نازک یا کم پشت دارند، برای زیباتر شدن ابروهایشان اقدام به کاشت ابرو می نمایند. یکی دیگر از بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران، کلینیک تخصصی دکتر امیرعلی موسوی است. این مجموعه تخصصی زیبایی با معاینه دقیق وضعیت مو و ابروی بیماران، از بهترین روش ها برای افزایش حجم، اندازه و جذابیت ابرو و مو استفاده می کند. بنابراین مراجعه به این کلینیک کاشت ابرو را در اولویت قرار دهید و از خدمات منحصر به فرد و مطلوب آن نهایت بهره را ببرید.

از بین اصلی ترین و مهمترین خدمات کلینیک زیبایی و کاشت مو و ابرو دکتر امیرعلی موسوی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ترمیم کم پشت شدن ابرو ناشی از کندن مداوم ابروها با موچین
 • رفع مشکلات کم حجم بودن ابروهای نازک بر اثر عوامل طبیعی (ژنتیکی) و بیماری
 • تاتو و خالکوبی روی ابرو
 • رفع انواع خالکوبی، تاتو، رنگ و غیره از روی ابرو
 • بهبود و ترمیم ریزش ابرو ومو بر اثر ضربه یا اسکار
 • جلوگیری از ریزش مو و ترمیم ابرو در اثر درمان های پزشکی نظیر شیمی درمانی
 • درمان کامل ریزش ابرو بر اثر کم کاری تیروئید

3.کلینیک کاشت ابرو و مرکز زیبایی

 

یکی دیگر از مراکز کاشت ابرو در تهران، است. این مجموعه تخصصی نیز به لحاظ داشتن بهترین و با تجربه ترین نیروی انسانی و همچنین بهره مندی از دستگاه های مدرن، با کیفیت و استاندارد به مراجعین خدمت رسانی می کند. شاید بتوان گفت تمامی تجهیزات و تخصص کادر درمانی این کلینیک زیبایی نسبت به سایر مراکز در سطح بالاتری قرار دارد و تا به امروز بهترین و با کیفیت ترین خدمات زیبایی به ویژه کاشت ابرو را به بیماران عرضه داشته است. بنابراین با خیال آسوده می توانید از خدماتی نظیر کاشت ابرو استفاده نمایید. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر و همینطور رزرو نوبت می توانید با شماره های فوق تماسل حاصل نمایید.

برخی از اصلی ترین خدمات این کلینیک به شرح زیر است:

 • کاشت مو و ابرو به صورت تخصصی و با بالاترین کیفیت ممکن
 • کاشت مو fit با تراکم fut و متناسب با نیاز مراجعه کنندگان
 • خدمات زیبایی و مراقبت از پوست و مو
 • هایفوتراپی
 • لیفت صورت با نخ
 • تزریق ژل، چربی و بوتاکس
 • لیزر موهای زائد صورت و بدن

قبل از بررسی ادامه کلینیک های کاشت ابرو در تهران توصیه میکنیم به مقاله بررسی بهترین هم در صورت نیاز سری بزنید.

4.مرکز تخصصی کاشت ابرو و کلینیک زیبایی تصویر جوانی

برای بهره مندی از خدمات مراکز کاشت ابرو در تهران حتماً به مراجعه کنید. این مجموعه با بیش از 15 سال سابقه درخشان و مدیریت جناب آقای دکتر محسن پیروز هاشمی، برترین خدمات کاشت و پیوند مو و ابرو را عرضه می دارد. ایشان ضمن گذراندن دوره های مختلف و همچنین بورد تخصصی پیوند موی طبیعی از آمریکا، یکی از بهترین پزشکان متخصص کاشت ابرو در تهران هستند. بنابراین فرصت را از دست ندهید و هم اکنون برای برخورداری از بهترین و با کیفیت ترین خدمات زیبایی در زمینه کاشت ابرو با شماره های فوق تماس حاصل کنید.

برخی از خدمات کلینیک تخصصی زیبایی و کاشت ابرو تصویر جوانی:

 • کاشت مو و ابرو به صورت حرفه ای و با ماندگاری فوق العاده
 • کاشت ریش و سبیل
 • تزریق فیلر، ژل، چربی و بوتاکس
 • پلاسما ژل
 • لیفت صورت با نخ
 • فیشیال و پاکسازی صورت و بدن
 • لیزر موهای زائد

قبل از معرفی یکی دیگر از بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران، از شما دعوت می کنیم از مقاله بهترین مرکز که بی ارتباط با این مقاله هم نیست هم دیدن فرمایید.

5.کلینیک زیبایی و مرکز کاشت ابرو 

یکی دیگر از بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران است. این مجموعه با بیش از 17 سال سابقه در زمینه کاشت مو و ابرو خدمات متنوعی را مراجعه کنندگان عرضه می کند. در واقع مدیر و مؤسس این مجموعه زیبایی جناب آقای دکتر حمیدرضا خراسانی متخصص کاشت مو و عضو جامعه بین المللی جراحان پیوند مو، نیاز بیماران را به طور دقیق بررسی کرده است.

بر همین اساس بهترین تجهیزات در این کلینیک گردآوری شده و نیروی متخصص حاضر نیز با تجربه و تخصص کافی بهترین خدمات کاشت مو و ابرو را به مراجعین ارائه می دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه و هزینه ارائه خدمات با شماره های فوق ارتباط برقرار کنید.

دکمه بازگشت به بالا