فوم رول تولیدی کیف و کفش

موارد مصرف فوم رول

فوم کیف و کفش چیست؟ فوم رول برای مصارف مختلف و صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم. در صنایع کیف و کفش از این نوع فوم به دلیل خاصیت انعطاف پذیری و استحکام بالا بهره برده می شود. فوم ای وی ا، برای تولید و عرضه دمپایی و کفش های مختلف و متنوع در صنعت کفاشی کاربرد بسیار زیادی دارد. همچنین برای تولید فوم کفش ورزشی، دمپایی هتلی، لایه های موجود در کفی، رویه و زیره کفش، از فوم رول استفاده می گردد.

پاشنه و کفی با کیفیت و مناسب نقش مهمی برای استاندارد کردن کفش به عهده دارند. انجام این امر به وسیله رول فوم به خوبی تحقق می یابد. برای تولید و عرضه انواع مختلف چمدان، کیف و ساک و مدل های کیف و کفش تولیدی نیز از آن بهره برده می شود. رول فوم یکی از گزینه های مورد استفاده مناسب و مفید به منظور تولید فوم چسب دار به شمار می رود. برای پشت چسب دار نمودن فوم نیز می توان از رول فوم استفاده نمود. در زمینه تولید واشر، لوازم تحریر، قطعات پزشکی و محصولات صنعتی از فوم پشت چسب دار بهره برده می شود. در صنایع خودرو سازی نیز فوم رول کاربرد گسترده ای دارد.

خرید فوم کیف سازی |فوم رویه کفش

برای تولید وسایل تزیینی خودرو نظیر آفتاب گیر، تو دوزی، داخل دستگیره و درب، کفی و لایه درونی خودرو، از این نمونه فوم استفاده زیادی می شود. اهمیت این فوم در صنعت خودرو سازی از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد به طوری که قابلیت تعویض یا حذف این محصول به دلیل دوام بالای آن با سایر محصولات میسر نمی باشد. انعطاف و ضخامت مناسب این محصول سبب شده در تولید نمونه های مختلف عایق حرارتی و عایق لوله، همواره یکی از گزینه های مورد قبول و مفید باشد.

  • رول فوم كفاشی: استفاده در صنعت كفاشي و توليد انواع كفش و دمپايی. فوم رول ای وی ا EVA كه نزد برخي كفاشان به فوم پفكی يا پفك ای وی ا معروف است در رويه، تكسون، لايه هاي كفی كفش كتانی، فوم دمپايی هتلی ، فوم کفش ورزشی و زيره كفش استفاده مي شود.
  • فوم سراجی: جهت لمينت فوم رول با پارچه، چرم و تكسون براي توليد انواع كيف، كفش و ساك و چمدان
  • فوم سايلنت: فوم سایلنت رولی فومیران استفاده فراواني براي عايق كاري و فوم سايلنت زير پاركت دارد. اين محصول به وفور توسط پاركت كاران و نصابان پاركت و لمينت به عنوان فوم زير پاركت جهت صداگيری و عايق كاری كف و زيرسازی پاركت مورد استفاده قرار مي گيرد.
  • فوم پشت چسب دار: فوم پشت چسبدار يكطرفه و فوم دو طرف چسبدار استفاده فراوانی در صنايع ، توليد محصولات صنعتی ، لوازم تحرير، محصولات فومی بهداشتی ، ساخت وأشر و قطعات فومي و قطعات پزشكي دارد. فوم رول با طول مناسب و امكان جايجايي و ابعاد مناسب گزينه ای بسيار مناسب براي پشت چسب دار كردن فوم و توليد فوم چسب دار و قطعه های فومی مختلف و متنوع مي باشد.

فوم رول ای وی ا EVA يكي از محبوب ترين و پر كاربردترين انواع فوم در بسياری از صنايع و صنوف می باشد. اين محصول به نام رول فوم و فوم رولی و فوم سایلنت هم شناخته می شود. فوم رول  در ضخامت های مختلف به شكل رول توليد می شود. این محصول پر کاربرد فومی از اتيلن وينيل استات و پلي اتيلن تشكيل شده است.فوم رول فومیران با تراکم مناسب مناسب لمینت با چرم، پارچه و تکسون جهت استفاده در فوم کفش و مصارف و کاربردهای مختلف می باشد.

موارد مصرف فوم رول

فوم رول برای مصارف مختلف و صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم. در صنایع کیف و کفش از این نوع فوم به دلیل خاصیت انعطاف پذیری و استحکام بالا بهره برده می شود. فوم ای وی ا، برای تولید و عرضه دمپایی و کفش های مختلف و متنوع در صنعت کفاشی کاربرد بسیار زیادی دارد.

همچنین برای تولید فوم کفش ورزشی، دمپایی هتلی، لایه های موجود در کفی، رویه و زیره کفش، از فوم رول استفاده می گردد. پاشنه و کفی با کیفیت و مناسب نقش مهمی برای استاندارد کردن کفش به عهده دارند. انجام این امر به وسیله رول فوم به خوبی تحقق می یابد. برای تولید و عرضه انواع مختلف چمدان، کیف و ساک نیز از آن بهره برده می شود.

رول فوم یکی از گزینه های مورد استفاده مناسب و مفید به منظور تولید فوم چسب دار به شمار می رود. برای پشت چسب دار نمودن فوم نیز می توان از رول فوم استفاده نمود. در زمینه تولید واشر، لوازم تحریر، قطعات پزشکی و محصولات صنعتی از فوم پشت چسب دار بهره برده می شود. در صنایع خودرو سازی نیز فوم رول کاربرد گسترده ای دارد. برای تولید وسایل تزیینی خودرو نظیر آفتاب گیر، تو دوزی، داخل دستگیره و درب، کفی و لایه درونی خودرو، از این نمونه فوم استفاده زیادی می شود.

اهمیت این فوم در صنعت خودرو سازی از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد به طوری که قابلیت تعویض یا حذف این محصول به دلیل دوام بالای آن با سایر محصولات میسر نمی باشد. انعطاف و ضخامت مناسب این محصول سبب شده در تولید نمونه های مختلف عایق حرارتی و عایق لوله، همواره یکی از گزینه های مورد قبول و مفید باشد.

    رول فوم كفاشی: استفاده در صنعت كفاشي و توليد انواع كفش و دمپايی. فوم رول ای وی ا EVA كه نزد برخي كفاشان به فوم پفكی يا پفك ای وی ا معروف است در رويه، تكسون، لايه هاي كفی كفش كتانی، فوم دمپايی هتلی ، فوم کفش ورزشی و زيره كفش استفاده مي شود.

    فوم سراجی: جهت لمينت فوم رول با پارچه، چرم و تكسون براي توليد انواع كيف، كفش و ساك و چمدان

    فوم سايلنت: فوم سایلنت رولی  فومیران استفاده فراواني براي عايق كاري و فوم سايلنت زير پاركت دارد. اين محصول به وفور توسط پاركت كاران و نصابان پاركت و لمينت به عنوان فوم زير پاركت جهت صداگيری و عايق كاری كف و زيرسازی پاركت مورد استفاده قرار مي گيرد.

    فوم پشت چسب دار: فوم پشت چسبدار يكطرفه و فوم دو طرف چسبدار استفاده فراوانی در صنايع ، توليد محصولات صنعتی ، لوازم تحرير، محصولات فومی بهداشتی ، ساخت وأشر و قطعات فومي و قطعات پزشكي دارد. فوم رول با طول مناسب و امكان جايجايي و ابعاد مناسب گزينه ای بسيار مناسب براي پشت چسب دار كردن فوم و توليد فوم چسب دار و قطعه های فومی مختلف و متنوع مي باشد.

انواع جنس فوم رول

به طور کلی دو مدل فوم رول در بازار وجود دارد. یک نوع آن فوم ای وی آ و نوع دیگر فوم پلی اتیلن می باشد. هر دو این محصولات اصطلاحا فوم سایلنت نیز نامیده میشوند. این دو نوع فومرول تفاوت های عدیده و ساختاری زیادی با هم دارند. ترکیب مواد تشکیل دهنده رول فومیران فوم مانند سایر تولیدات و محصولات فومی کارخانه بر اساس محاسبات ، فرمولاسیون دقیق علمی ، تجارب فراوان مهندسین و متخصصان و گذرانیدن آزمایشهات لازم ، به شکلی در نظر گرفته شده که علاوه برخصوصیات ویژه از مقاومت قابل توجه در برابر فشارهای مختلف بر خوردار باشد.

فومیران با سالها تجربه و دانش فني در توليد انواع فوم پلي اتيلن و ای وی ا EVA فوم رول را در ابعاد و ضخامت هاي مختلف توليد و به مشتريان گرامی عرضه مي كند. جهت اطلاع از قيمت فوم رول، مشخصات فني و انتخاب این فوم  و ساير محصولات فوم و لاستيك مورد نياز خود با مشاورين كارخانه فومیران تماس بگيريد. خريد فوم رول از فومیران بی واسطه و رضايت مشتريان هدف اصلي مديريت مجموعه ما می باشد.

این محصول به طور معمول در رنگ های سفید و مشکی تولید می شود. ولی امکان تولید رول فوم در تمامی رنگ ها وجود دارد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع فوم رول کفاشی و سایلنت و قیمت و خرید رول فوم با شماره های تماس با فومیران تماس بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا