عمومیکسب و کار ایرانیان

گن ساعت شنی بدون فنر

گن ساعت شنی اصطلاحا به شکم بند های لاغری که فرم ساعت شنی به شکم و پهلوی شما می دهند گفته می شود. این گن ها در حالت های مختلف کمری و تاپی موجود هستند و با چند ردیف قزن باز و بسته می شوند و فنر های فلزی داخل آنها برای ایستایی و فرم دهی بهتر تعبیه شده است. گن های ساعت شنی در مدل ها و جنس های مختلف عرضه می شوند.

گن ساعت شنی اصل کلمبیا

گن ساعت شنی اصلی در کشور کلمبیا تولید می شود و ویژگی های خاصی دارد که آن را از گن های ساعت شنی دیگر متمایز می کند. گن های ساعت شنی کلمبیایی طراحی خیلی خاص و بهینه ای دارند که موقع پوشیدن فرم ساعت شنی خیلی بی نظیری به بدن شما می دهند و شکم و پهلوی شما را کاملا طبیعی جمع می کنند. تاثیر دایمی گن ساعت شنی اصل کلمبیا در فرم دهی بدن بسیار بالا است و اینطور نیست که فقط به محض پوشیدن بدن شما را فرم بدهند.

البته تاثیر دایمی برخی گن های ساعت شنی کلمبیایی طبی مثل فاجات به خاطر داشتن پارچه های هوشمند طبی با خاصیت ویول تکس VivelTex بسیار بالاتر است. به طور کلی گن های ساعت شنی اصلی کیفیت و راحتی خیلی بالایی دارند و کاملا ضد حساسیت بوده و دوام و ماندگاری خیلی بالایی هم دارند و به مرور زمان و با استفاده مستمر دچار افت کیفیت نمی شوند.

بهترین مارک گن ساعت شنی

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم مارک آنچری یکی از بهترین مارک های گن ساعت شنی است. اما اینکه آیا آنچری از هر نظر بهترین است یا خیر؟ جواب خیر است! درست است که آنچری راحتی خیلی بالایی دارد ولی یک سری ویژگی های خاص در گن های ساعت شنی طبی مثل وجود دارد که باعت می شود بگوییم فاجات بهترین مارک گن ساعت شنی است.

گن های ساعت شنی طبی مثل فاجات کلمبیایی و ووئه اسپانیایی پارچه های هوشمند طبی با خاصیت ویول تکس دارند . به این معنی که در پارچه های هوشمند این گن ها میکروکپسول هایی وجود دارد که داخل آنها ریزمغزی هایی مثل کاسماکول و جینکوبیلونیبا و جلبک دریایی و گروه ویتامین ها قرار دارد که در حالت بسته این کپسول ها بسته هستند و وقتی شما گن را تنتان می کنید و دما و PH گن تغییر می کنید این میکروکپسول ها باز شده و ریزمغذی ها را آزاد می کنند و جذب پوست شما می شود!

این ویژگی در گن های آنچری وجود ندارد. به همین خاطر است که می گوییم گن های ساعت شنی طبی بهتر هستند. علاوه بر ریز مغذی هایی که اشاره شد گن های ساعت شنی طبی فشار کنترل شده و هوشمند و خاصیت ارتجاعی خیلی خاص و بی نظیری هم دارند که باعث می شود در عین حال که گن به خوبی شکم و پهلوی شما را جمع می کنند اصلا احساس اذیت شدن به شما دست ندهد و راحتی خیلی بالایی تجربه بکنید.

گن ساعت شنی خوبه؟

خیلی ها در خرید گن ساعت شنی مردد می شوند و نگرانی هایی دارند. نگرانی از لول شدن و جمع شدن گن حین استفاده! یا در رفتن فنر ها و قزن ها. و مشخص شدن گن از زیر لباس. یا مثلا ایجاد حساسیت و حتی مشکلات گوارشی و چسبندگی روده از نگرانی های افرادی است که قصد تهیه گن لاغری ساعت شنی را دارند. توجه داشته باشید که اگر جنس اورجینال گن ساعت شنی را تهیه کنید ابدا هیچ یک از این مشکلات را نخواهید داشت.

در گن های ساعت شنی فیک ایجاد حساسیت بسیار شایع است. یا حتی مشکل شکستن و بیرون زدن فنر ها و پوست پوست شدن یا پارگی گن بعد از مدتی استفاده. یا حتی شکستن و خم شدن غزن ها هم همینطور. وقتی از جنس اصلی شکم بند های ساعت شنی استفاده کنید همه این نگرانی ها بی مورد است و مدت زمان خیلی زیاد بدون به وجود آمدن مشکل می توانید از این گن ها استفاده کنید.

نکته ای که وجود دارد این است که اگر صرفا برای زیر لباس و مهمانی می خواهید گن ساعت شنی تهیه کنید استفاده از مدل های غیر طبی مثل آنچری و آنمیشل و لیدی کلمبیا کار شما را راه می اندازد. ولی اگر تاثیر دایمی و راحتی خیلی بالا مد نظرتان است گن های ساعت شنی طبی را بیشتر توصیه می کنیم. البته به این معنی نیست که گن های غیر طبی لاتکس تاثیر دایمی نداشته باشند. اتفاقا تاثیر خوبی هم دارند ولی تاثیر دایمی گن های طبی و همچنی راحتی آنها به مراتب بیشتر است.

گن ساعت شنی تاپی بهتر است یا کمری؟

کاملا بستگی به فرم بدن شما و نوع لباسی که از زیر آن می خواهید گن استفاده کنید دارد. اگر چربی  در ناحیه پشت و بالای خط سوتین و کتف داشته باشید حتما باید از مدل تاپی گن ساعت شنی استفاده کنید. اگر چربی پشت داشته باشید بخواهید از مدل کمری استفاده کنید چربی های اضافی از بالای گن بیرون زده و حالت پله و دو تکه پیدا می کنند که حالت جالبی ندارد و از زیر لباس هم خیلی بد دیده می شود.

البته توجه داشته باشید که مدل های تاپی روی شانه بند دارند و نوع لباستان را هم باید در نظر بگیرید. لباس مجلسی که قسمت بالای آن خیلی باز باشد و روی شانه و پشت دید داشته باشد ممکن است نتوانید از زیر آن مدل تاپی استفاده کنید. اگر چربی پشت نداشته باشید و مشکل شما صرفا شکم و پهلو و زیر شکم باشد می توانید از مدل کمری گن ساعت شنی هم استفاده کنید.

گن لاغری چیست و چه کاربردی دارد

گن نوعی پوشش و لباس بوده که به منظور کاهش وزن ، زیبا نشان دادن اندام و تناسب اندام مورد استفاده قرار میگیرد. استفاده از انواع گن ها سابقه طولانی مدت داشته و یکی از پوشیدنی های پر تقاضا در سرتاسر جهان میباشد. باید به این نکته اشاره کرد که استفاده از گن ساعت شنی مختص به بانوان نبوده و اقایان نیز میتوانند از انواع گن ها برای لاغری و کاهش وزن استفاده کنند.

یکی از مهم ترین کاربرد های گن برای کاهش وزن و استفاده در باشگاه های ورزشی میباشد. جنس گن های لاغری از نایلون و لیکرا بوده و رنگ های آن به صورتی است که به راحتی میتوان از آن در زیر لباس استفاده کرد بدون آنکه کسی متوجه استفاده گن توسط فرد بشود. برای برخی نواحی مثل بازو نیز، گن لاغری بازو توصیه و استفاده می شود.

شکم بند لاغری

شکم بندهای لاغری امروزه جزء پرمصرف‌ترین تجهیزات لاغری به شمار می‌روند. علت این امر، علاوه بر بی‌ضرر بودن، قیمت مناسب آن‌ها است که آن را به یک محصول لاغری پرطرفدار تبدیل نموده است. شکم‌بند لاغری اغلب از جنس الیاف مصنوعی ساخته می‌شود و با توجه به سایزبندی‌هایی که دارد، هر کس باید سایز متناسب با خود را خریداری نماید تا در هنگام استفاده احساس ناراحتی و فشار بیش از حد در ناحیه شکم نداشته باشد.

برخی از مدل‌های شکم بندهای لاغری به صورت یکسره هستند و با حالت کشسانی که دارند، پوشیده می‌شوند اما در برخی از مدل‌های دیگر، در قسمت پشت قزن‌هایی وجود دارد که نحوه باز و بسته شدن آن‌ها به وسیله قزن‌ها امکان‌پذیر است. این گن ها فقط مختص خانوم ها نیست و برای اقایان نیز گن مردانه قزن دار وجود دارد.

نحوه عملکرد گن ساعت شنی

روش کار و نحوه تاثیر گذاری این گن بسیار ساده است ؛ پوشیدن گن و استفاده از آن سبب میشود که سلول های چربی فشرده شده و همین امر سبب میشود که تعرق و گرما در این ناحیه بیشتر شده و چربی های مضر از بافت پوست خارج میشوند. گن ساعت شنی دارای لایه هایی از قزن بوده و با استفاده از این قزن ها میتوان سایز گن را تغییر داد.

استفاده از سایز مناسب در گن ها بسیار ضروری است اما باید توجه داشت که نباید از تنگ ترین سایز استفاده کرد زیرا میتواند به بدن اسیب برساند. تنگ بودن گن سبب میشود به سیستم گوارشی اسیب وارد شده و فرد دچار انواع بیماری های گوارشی شود.

موارد استفاده از گن ساعت شنی کمری بدون بند ۶ قزنه

از گن ساعت شنی کمری بدون بند ۶ قزنه یا گن جراحی پیکر تراشی میتوان برای هر هدفی استفاده کرد.شایع ترین موارد آن عبارتند از:

  1. افرادی که دارای چربی اضافه در ناحیه شکم و پهلو هستند.
  2. افرادی که به تازگی مورد عمل جراحی زیبایی در ناحیه شکم قرار گرفته اند و نیاز به فرم دهی به بدن دارند.
  3. بانوانی که به تازگی زایمان کرده اند و نیاز دارند که بدن خود را به فرم سابق برگرداند.
  4. افرادی که دچار بیماری در ناحیه کمر بوده و از درد کمر رنج میبرند.
  5. ورزشکاران که به دنبال لاغری و چربی سوزی در ناحیه شکم و پهلو هستند.

نکات مهم در استفاده از گن ساعت شنی کمری بدون بند ۶ قزنه

  1. استفاده از گن لاغری ساعت شنی نباید به شما حس خفگی و فشار زیاد بدهد. اگر هنگام پوشیدن گن دچار خارش و یا قرمزی پوست شدید، و یا گن مورد استفاده تنگ بود و باعث کبودی بدنتان شد، باید حتما با پزشکتان مشورت کنید و دیگر از آن گن استفاده نکنید تا به سلامت پوستتان صدمه نرسید.
  2. از گن در هنگام خواب به هیچ عنوان استفاده نکنید به این دلیل که خراب میشود و دیگر حالت سفتی اولیه خود را نخواهد داشت.
  3. بهترین روش برای شستشوی گن ساعت شنی کمری بدون بند ۶ قزنه استفاده از صابون و آب سرد میباشد تا به بافت و الیاف گن صدمه نخورد. استفاده از آب گرم به بافت گن صدمه رسانده و قابلیت های آنرا از بین میبرد.
دکمه بازگشت به بالا